Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Bankovní půjčka bez zástavy až 700.000 Kč s nízkým úrokem

Základní informace o Česká Spořitelna

Délka vyřízenído 15 minutMaximální splatnostna 7 letRozmezí půjčky20.000 - 700.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Česká Spořitelna
Minimální částka:20.000 Kč
Maximální částka:700.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:7 let
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ano
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ano
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP
Účel půjčky:bez-účelová
Délka vyřízení:15 minut
Vše vyřídíte online:Ano
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Česká Spořitelna

1
Nejdříve musíte kliknout na tlačítko Online žádost, které Vás přesměruje na oficiální stránky s možností podat žádost.
2
Na jejich úvodní stránce si můžete ověřit, že všechny námi poskytnuté informace o parametrech této bankovní půjčky bez zástavy odpovídají. A následně kliknete na tlačítko "Chci získat půjčku".
3
Zde je připraven formulář. Zvolíte si žádanou výši od 20 000 Kč do 700 000 Kč. Uvedete své jméno, příjmení, email a telefon. Formulář odešlete.
4
Během následujících 15 minut Vás budou telefonicky kontaktovat operátoři, kteří s Vámi celou bankovní půjčku proberou a pomohou Vám o ni požádat.
5
Pokud projdete schvalovacím procesem, tak jsou Vám peníze ihned poslány na bankovní účet. A Vy s nimi můžete ihned libovolně nakládat.

Bankovní půjčka bez zástavy až 700.000 Kč s nízkým úrokem

Jedna z nejvyšších bankovních půjček, které můžete stále ještě získat i bez zástavy. Žádá se od 20 do 700 tisíc korun s tím, že vše lze vyřešit pouze přes internet. A to do 15 minut. Jelikož se jedná o bankovní produkt, tak žadatel musí mít pravidelný příjem, který musí být schopen doložit. Musí se jednat o příjem ze zaměstnání nebo z podnikání. A rovněž se vyžaduje čistý bankovní registr. Splňujete-li tyto dvě základní podmínky a podáte-li online žádost, tak do 15 minut můžete mít na BÚ až 700 000 Kč a to bez zástavy nemovitosti a s velmi nízkým bankovním úrokem. Tento produkt je konstruován jako neúčelový, tedy klient může vynaložit získané peníze na cokoliv a nemusí dokládat účel. Největší předností je nízký úrok, možnost žádosti i vysoké částky, schválení bez zástavy a zaštítění důvěryhodnou bankovní společností.

Od této společnosti máme ve srovnání 2 produkty: klasickou půjčku (bez-účelová na cokoliv) a konsolidaci půjček (spojení více půjček do jedné). Vyberte si vhodnější z produktů pro Vaši konkrétní situaci.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • možnost získat 700 000 Kč bez zástavy nemovitosti
  • bankovní, garance serióznosti a stability
  • bankovní, nízký úrok, bezkonkurenční %p.a.
  • rozložení splátek až na 84 měsíců
  • lze vyřídit přes internet do 15 minut
  • ihned následuje převod financí na Váš BÚ
  • žadatel nemusí být zaměstnanec či podnikatel
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • jedná se o bankovní produkt - kontroluje se registr
  • předčasné splacení půjčky není zcela zdarma
  • musíte být schopni doložit svůj měsíční příjem

Získat 20.000 - 700.000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tato nabídka je vhodná pro všechny, kteří na ni mohou z hlediska podmínek dosáhnout. Jedná o bankovní půjčku bez zástavy nemovitosti až do výše 700 000 Kč. Klientem se může stát člověk, který nemá záznam v bankovním registru a který má stálý příjem. Musí se ovšem jednat pouze o zaměstnání nebo podnikání. Tento produkt je doporučován naprosto všem ze tří důvodů. Prvním je, že se jedná o bankovní produkt, kde je nízká úroková sazba a za celou transakcí stojí stabilní veliká bankovní společnost. Druhým důvodem jsou nabízené částky od 20 do 700 tisíc korun. Dostatečně široké rozmezí, které musí vyhovovat naprosto každému. A třetím důvodem jsou relativně lehce splnitelné podmínky. Žadateli bude vyplacena i maximální výše bez zástavy domu či bytu. Pokud máte účet u této společnosti, tak nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Hledáte-li půjčku v nabízeném rozmezí a splňujete-li podmínky, tak jen stěží ve srovnání narazíte na výhodnější produkt. Jednoznačně jej lze doporučit.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z pohledu podmínek není vhodný pro zájemce se zápisem v registru a pro zájemce bez pravidelného příjmu ze zaměstnání nebo podnikání. Ani v jednom případě Vás poskytovatel neschválí. Peníze jsou vypláceny bankovním převodem, kvůli tomu není ani vhodný pro žadatele bez BÚ. Ostatní parametry již nevylučují žádnou skupinu žadatelů. A naopak doplňují velmi lákavou nabídku této bankovní půjčky. Bez zástavy, s nízkým úrokem, až do maximální výše 700 tisíc korun a s vyplacení do 15 minut na BÚ. Splňujete-li podmínky, seriózně zvažte tuto nabídku a požádejte. Nesplňujete-li podmínky, podívejte se do našeho srovnání na konkurenční nabídky. Jistě naleznete půjčku vhodnou i pro Vaši situaci.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
110 000 Kč84 měsíců2 020 Kč170 76714.55% p.a.14.55% p.a.

Zvažujete sjednání si 20.000 Kč - 700.000 Kč až na 7 let během 15 minut od Česká Spořitelna? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Equa Bank

30.000 - 700.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Equa Bank

50.000 - 700.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Česká Spořitelna

50.000 - 750.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

musí být zaměstnanec

Moneta

20.000 - 800.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Home Credit

30.000 - 600.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Bankerat

10.000 - 600.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Reklama sponzorované odkazy:

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092