Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Ammado půjčka

Základní informace o Ammado

Ammado
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 15 až 8 let
Rozmezí půjčky 1 000 - 800 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Ammado
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:800 000 Kč
Doba splatnosti:15 až 8 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:5%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Ammado

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele půjčky Ammado. Zvolte typ půjčky a dál postupujte dle pokynů. Při žádosti o půjčku je nutno vyplnit osobní údaje, zdroj a výši čistého měsíčního příjmu.

Mini půjčka do výplaty i velký spotřebitelský úvěr

Ammado půjčka nabízí jak menší půjčky do výplaty do 20 000 Kč (mini půjčka), tak i velký spotřebitelský úvěr až do výše 800 000 Kč (maxi půjčka). Ammado půjčka je nezajištěný a neúčelový úvěr.

U mini půjčky můžete zvolit splatnost 15 až 90 dní. U maxi půjčky lze splatnost nastavit od 12 do 96 měsíců. Peníze budete mít na účtu ihned, nejdéle do 24 hodin.

Co k půjčce potřebuji

K půjčce vám stačí pouze občanský průkaz a telefon. Půjčku je možné převzít v hotovosti nebo si ji nechat převést na váš bankovní účet. Pokud Ammado zjistí negativní záznam v registrech dlužníků, neznamená to okamžité zamítnutí. O půjčku může zažádat každý, žádosti jsou posuzovány individuálně.

Proč si půjčit od Ammado

První půjčka je zdarma avšak do omezené výše. Půjčka od Ammado je vhodná pro všechny, i pro dlužníky. Ti by však další půjčku měli důsledně zvážit a finanční problémy raději řešit vhodnějším způsobem.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • první půjčka zdarma
  • půjčka od 1 000 až do 800 000 Kč
  • krátká i dlouhá splatnost
  • není nutný vlastní bankovní účet
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • vyšší částky do 24 hodin
  • nutno dokládat příjem
  • od druhé půjčky vysoký úrok a RPSN

Získat 1 000 - 800 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka Ammado je vhodná pro každého. Na výběr jsou malé půjčky před výplatou i větší spotřebitelské úvěry. Žádosti jsou hodnoceny individuálně a možnost získat půjčku mají i osoby s mírnějšími záznamy v registrech dlužníků.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Ammado půjčka není určená pro klienty v exekuci nebo insolvenci. Zde je šance získat půjčku velmi nízká. Půjčka také není vhodná pro zákazníky hledají půjčku nad 1 000 000 Kč.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
10 000 Kč
Délka splácení
30 dní
Měsíční splátka
10 000 Kč
Celkem zaplatíte
10 000 Kč
Úroková sazba
0 %
RPSN
0 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 800 000 Kč až na 15 až 8 let během 24 hodin od Ammado? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936