Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Anděl půjčky

Základní informace o Anděl-půjčky

Anděl-půjčky
Délka vyřízení do 20 minut
Maximální splatnost na 48 měsíců
Rozmezí půjčky 10 000 - 300 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Anděl-půjčky
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:300 000 Kč
Doba splatnosti:48 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:20 minut
RPSN:0%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Anděl-půjčky

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Půjčka pro zaměstnance, důchodce a OSVČ

Nebankovní Anděl půjčky myslí na každého. Půjčit si může zaměstnanec, důchodce i OSVČ. Maximální výše půjčky je 300 000 korun pro OSVČ, 200 000 Kč pro zaměstnance a pro důchodce 190 000 Kč. Anděl půjčky si mohou vzít také maminky na mateřské dovolené, stačí doložit výši příspěvku. Splatnost půjčky si můžete nastavit až na 48 měsíců.

Co k půjčce potřebuji

Abyste si mohli vyřídit Anděl půjčky, potřebujete občanský průkaz a nejméně tři poslední výplatní pásky. Zvolit ale můžete také jiný způsob doložení příjmu – výměr důchodu, výměr mateřské dovolené nebo poslední daňové přiznání v případě OSVČ.

Proč si peníze od Anděl půjčka

Anděl půjčka nabízí půjčku každému. Stačí vyplnit online formulář a doložit potřebné dokumenty. Schvalování žádostí probíhá rychle a peníze můžete mít na svém účtu do 20 minut od schválení.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka pro zaměstnance, matky na mateřské, důchodce i OSVČ
  • rychlé vyřízení žádosti
  • peníze na účtu do 20 minut
  • možnost půjčky až 300 000 Kč
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • doložení výše příjmu
  • menší výše půjčky pro důchodce
  • vysoký úrok

Získat 10 000 - 300 000 Kč obvykle trvá 20 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Anděl půjčka je vhodná pro zaměstnance, maminky na mateřské dovolené, důchodce i OSVČ. Myslete ale na to, že bude potřeba dokládat výši čistého měsíčního příjmu.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná pro lidi bez pravidelného příjmu. V případě, že nejste schopni doložit příjem, pravděpodobně na půjčku nedosáhnete. Půjčka není vhodná ani v případě, že potřebujete spíše menší částku k překlenutí výpadku několik dní před výplaty.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
70 000 Kč
Délka splácení
48 měsíců
Měsíční splátka
2 299 Kč
Celkem zaplatíte
110 352 Kč
Úroková sazba
24,44 %
RPSN
27,37 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 300 000 Kč až na 48 měsíců během 20 minut od Anděl-půjčky? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936