"Srovnání bankovních půjček a úvěrů od bank ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Bankovní srovnání půjček - Porovnání úvěrů od Bank

Využijte formulář, který je umístěn v hlavičce. Ihned po jeho vyplnění uvidíte finanční produkty, které Vám mohou být ihned schváleny. A u kterých můžete okamžitě dostat peníze. Není třeba registrace a nemusíte ani vyplňovat své osobní údaje. Vše je zdarma a bez posílání peněz předem. Porovnání jak bankovních půjček od bank, tak i nebankovních subjektů. Výsledek porovnání vidíte okamžitě.

Ve srovnání naleznete banky i nebankovní firmy

Jak již je napsáno v nadpisu, tak jsou k dispozici obě formy financování. Je zde zbytečné vypisovat všechny obsažené poskytovatele. Jakmile vyplníte svůj požadavek, tak je sami uvidíte. Z bankovních nabídek uveďme CitiBank. Z druhé strany může za příklad posloužit Home Credit či Provident. Sami můžete posoudit, že se jedná jen o ověřená a zavedená jména. Nikdy a v žádném případě se nemusíte bát nekalého jednání či zamlčování skutečností (díky médiím mají půjčky takovou pověst). Zde se s tím ovšem nesetkáte.

Proč ale i nebankovní? Bankovní řešení je lepší - především z hlediska úrokové sazby a RPSN. Vždy je levnější. I přes výhodné akce, které se sezónně nabízejí na nebankovním trhu. Ale splnit veškeré podmínky bank se ne každému podaří. I když je slušný člověk, který nemá dluhy a ani exekuce. Jen prostě například nedokáže doložit svůj příjem. Což o to - má brigády a vydělává peníze. Ale nemá papír, jak by tento příjem podložil. V tomto případě vhodně poslouží i dražší varianta oproti bankovní. Podívejte se sami - pokud Vám to vyjde, tak si vezměte peníze od bank. A pokud to nevyjde, tak je zde stále možnost nebankovního sektoru.

Jak vyplnit porovnání a pojmy

Prvním pole je částka. Uveďte ji pouze číslem. Není třeba uvádět měnu či oddělovače řádů v podobě teček a čárek. U příjmu uveďte jen ten, který jste schopni doložit. Občas se vyskytnou klienti, kteří mají příjem na černo. Či brigády. Ale nejsou jej schopen doložit. V tom případě jej neuvádějte. Nemovitost potvrďte i v případě, že je na ní již nějaké zástavní právo na katastrálním úřadě. Tuto skutečnost je možno dořešit až později, kdy budete jednat s konkrétní bankou/nebankovní firmou. Ostatní pole jsou již bez komentáře. Stačí vybrat vždy vhodnou volbu z roletkového menu.

Velmi důrazně doporučujeme, aby jste veškeré údaje vyplnili pravdivě. Pokud uvedete nepravdu, tak se vůbec nic neděje. Pouze dostanete výsledky, na které nedosáhnete. Jakmile o ně požádáte, tak budou zadané skutečnosti ověřeny. A Vaše žádost bude zamítnuta. Je tedy k Vašemu užitku, aby jste vše vyplnili poctivě. Jen tak dosáhnete na relevantní srovnání.

Výsledek srovnání - co uvidíte, co dále

Vyplnit všechna žádaná data je velmi jednoduché a nepůsobí žádné komplikace. Tak tedy k výsledkům. Okamžitě po odeslání uvidíte společnosti, které za daných podmínek jsou ochotny dát své vlastní peníze. Jste-li bonitní, tak jich bude spousta. Pokud žádáte o vysokou sumu a nemáte zástavu, tak se mohou sejít jen například dvě. Okamžitě můžete díky srovnání porovnat, jaké kdo nabízí podmínky. Jaká je doba splatnosti, RPSN, úroková sazba, celkové přeplacení a jakou formou se bude platit. Máte vše na jednom místě a přehledné. Ihned se tak můžete rozhodnout, která nabídka je ta pravá. Možná od soukromého zdroje, možná od bank. Vždy záleží na konkrétním žadateli, co je pro něj nejlepší.

Dle čeho vybírat, na co se soustředit u srovnání

Vybrat si z porovnání tu vhodnou bankovní/nebankovní možnost nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Vezměte v potaz tyto skutečnosti.

RPSN - tento údaj uvádí, o kolik za jeden rok přeplatíte v procentech. Na první pohled tak můžete veškeré zobrazené výsledky. A jedním pohledem porovnat jejich cenu jako v obchodě.

další náklady - předchozí bod ale není všemocný. V některých případech může být přeplacení navýšeno o poplatky, které se do něj nepromítlo (a to i od bank). Máte tak kompletní přehled co komu zaplatíte. Počítejte I s tímto parametrem.

měsíční splátky - někteří klienti míru přeplacení neřeší. Ale hlavním cílem je získat co nejnižší měsíční splátku, jelikož si nemohou dovolit platit vice. I v tomto případě tento porovnávač perfektně poslouží. Uvidíte konkrétní hodnoty a můžete zvolit tu nejnižší.

Záruka poctivosti, jen ověřené subjekty

U bankovního srovnání (peněz od bank) je záruka poctivosti a serióznosti. A v žádném případě nehrozí žádné podvody. Jak již bylo řečeno, tak ve výsledcích uvidíte i nabídky, které nebudou od bank. Mnoho klientů, kteří mají zkušenosti s tímto trhem jsou velmi opatrní. Buď díky vlastním zkušenostem či případům z doslechu. Zde (na tomto srovnání) ale můžete být naprosto klidní. Vše je na 100% poctivé. Ve výsledcích srovnání se objevují jen lety ověřené společnosti. Garance poctivosti samozřejmostí.

Mnoho žadatelů má strach z poplatku předem (až několik tisíc korun) za pouhé zpracování žádosti. A že mu tyto peníze nebudou nikdy vyplaceny zpět pokud bude odmítnut. Toto jednání není tolerováno. Ať již naleznete ve srovnání peníze od bank nebo nebankovního sektoru, tak to bude vždy bez placení předem. Stejně tak netelefonujete na placená čísla 900. Nikdy a v žádném případě. Majoritní většina nabízejících má bezplatné linky. Ostatní, minorita, využívá standardní tarif. Jako když voláte komukoliv jinému. Taktéž není podmínkou, aby jste s kýmkoliv uzavírali další nechtěné finanční smlouvy (typu životního pojištění). Vše je poctivé, není důvod k obavám.

Andrea Michalová

Chtěla by jste se zeptat, jak je to s tím výběrem. Píšete, že jsou tam i bankovní úvěry od bank. Ale mně tam vyskakují jen samé nebankovní, což mě trochu zaráží. Najdu to tam nebo ne?

Otakar Kubečka

Jsou tam nabídky i od bank, cvičně jsem tam zadal nějaká nahodilá data a vyšly mi ve výsledcích. Problém podle mě bude spíše v tom, že nebudete dosahovat na jejich minimální požadavky. Pokud máte třeba jen zápis v registru, tak automaticky neuspějete a jste vyřazena. Proto tam nic nevidíte.

Martina Husárová

Mně tam napoprvé vyjel jen Home Credit a Cetelem. Ale když jsem změnila podmínky, tak mi vyšla například i Citi Bank (což rozhodně bankovní je). Takže tam jsou, podle mě ale budete mít nějaký rest z minulosti, kdy jste neplatila něco jak jste měla. Případně stačí jen exekuce a nejste schválena.

Jaroslav Šauer

Pokud žádáte nad 200 000 Kč, tak tam zkuste zadat, že máte zástavu. A pokud jste v registru, tak to neuvádějte. Tak si ověříte, kdo tam skutečně je a kdo ne. Pro mě to tak fungovalo, že jsem se podíval za vylepšené a pak za reálné situace - a měl jsem tak i přehled o tom, kdo mě odmítl a kvůli jakému parametru.

Lenka Ostřížková

Taky tak u mě, je naprosto jednoduché si tam najít porovnání bankovních úvěrů. Případně i srovnání jejich jednotlivých parametrů. Dejte na rady nade mnou.

Hana Macnerová

Dobrý den, moc bych vás chtěla poprosit o radu. S manželem plánujeme rekonstrukci domácnosti a podle dodavatele by nás to mělo přijít na 350 000 Kč. Z toho by jsme potřebovali půjčit 250 000 Kč, jelikož 100 000 Kč máme našetřeno. U koho by bylo nejvýhodnější si to zařídit? Nemáme s tímto žádnou zkušenost.

Stanislav Spurný

V tom případě využijte tento srovnávač, normálně tam zdejte parametry, které jste zde zmínila. To vám nezabere ani půl minuty a po odeslání máte ihned před sebou nabídku. A vyberete si tu nejlevnější banku a s nejnižším RPSN.

Josef Richter

jestli jste nikdy neměla zkušenost s úvěry, tak pravděpodobně ani nebudete v registrech jako polovina národa. Proto doporučuji výlučně bankovní produkty. Odkáži vás na využití srovnání, což se tady přímo vybízí. Rozhodně nehledejte peněžní prostředky na soukromém trhu.

Matěj Polívka

A nevyplatilo by se vám pouvažovat nad nějakým účelovým produktem s doložení využití poskytnutých prostředků? Jistě mnoho společností má různá spoření příp. úvěry přímo určené na domácnost.

Petr Tůma

Co jsem se před lety díval na nabídky, tak bylo výhodné ČSOB, RB a ING. Ale vstup nových bank jako Air bank, Sberbank nebo Zuno s tím mohlo pořádně zahýbat. Proto buď využijte ten formulář, nebo si ručně projdete všechny společnosti a jejich úrokové sazby. Myslet ovšem i na výši splátek.

Luděk Boura

Opravdu si myslíte, že se jenom s výše půjčky a mého příjmu dá rozumně něco porovnat? Když jsme řešili s partnerkou peníze na koupi bytu, tak jsme k tomu měli finančního poradce, který s námi strávil dobrou hodinu. Nechce se mi nějak věřit, že toto je vše.

Lucie Pospíšilová

A co více by jste tady chtěl? Jde jenom o to, že například chcete 400 000 Kč. A tak se vám zobrazí, za jaký úrok a s jakou splátkou vám to která banka schválí a vyplatí. Nikdy jsem služeb žádného poradce nevyužila, tak nevím, co více by zde šlo řešit?

Růžena Huťová

Já jsem to použila a jsem s výsledkem spokojená. Naopak je výborné, že nemusím zadávat svoje citlivé informace. A že se mi zobrazí výsledek i bez zadání jména nebo kontaktů. Protože jiné srovnání většinou skončí tak, že začnu dostávat nový spam a musím se několikrát odhlašovat z příjmu.

Michal Meduňa

Trochu chápu na co se ptáte. Tady se na to ovšem musíte dívat z jiného úhlu pohledu. U hypotéky se řeší LTV, doba fixace a jiná dlouhodobá rozhodnutí, kde je spousta parametrů, která ovlivní přeplacení a podmínky. U klasické bankovní půjčky/úvěru vás zajímá podstatně méně informací. A ty se dají vyčíst i z tak mála, jako je zde vyžadováno.

Pavel Mareš

Lze to, protože když se podíváte do jakýchkoliv bankovních materiálů či letáků, tak mají již připravené konkrétní balíčky. Kde jsou na jedné straně sepsané smluvní podmínky (požadavky) a na straně druhé kolik až můžete získat. Pevně tedy věřím, že tyto stránky dokáží vyfiltrovat a určit na co dosáhnete a na co již ne. A dle toho vám nabídnout patřičné společnosti.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad srovnání.

Bankovní srovnání od bank
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace