Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Česká spořitelna konsolidace

Základní informace o Česká Spořitelna

Česká Spořitelna
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 8 let
Rozmezí půjčky 2 000 - 2 500 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Česká Spořitelna
Minimální částka:2 000 Kč
Maximální částka:2 500 000 Kč
Doba splatnosti:8 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:10.09%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Česká Spořitelna

1
Klikněte na ONLINE ŽÁDOST. Otevřou se oficiální stránky poskytovatele půjčky České spořitelny. Dále postupujte dle pokynů.

Konsolidace u České spořitelny - nižší měsíční splátky a lepší přehled nad splácením

Česká spořitelna je českou bankou s nejdelší historií a nejsilnější klientskou základnou. V její nabídce najdete bezpečné bankovní produkty včetně konsolidace. Sloučit můžete drahé úvěry, kreditní karty i kontokorenty a ušetřit tak na úrocích i poplatcích, a navíc získáte lepší přehled nad splácením.

Podmínky konsolidace u České spořitelny

Konsolidace u ČS vyžaduje stabilní příjem pocházející ze zaměstnání nebo podnikatelské činností, registry dlužníky bez negativních záznamů a celkovou dobrou bonitu. Zájemci mohou žádat o sloučení úvěrových produktů až do celkové výše 2,5 milionů korun. Vedle dvou dokladů totožnosti a potvrzení o výši měsíčního příjmu musí doložit také dokumenty k půjčkám. Převod půjček zajistí po schválení žádosti Česká spořitelna.

Výhody bankovní konsolidace ČS

Hlavní výhodou je maximální výše konsolidace, možnost odstoupení od smlouvy do 30 dní dle zákona, možnost snížení, zvýšení či odložení splátky během splácení. Klienti si k půjčce mohou sjednat pojištění schopnosti splácet. V případě řádného splácení může být klientovi odpuštěno až 15 měsíčních splátek.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • konsolidace až do výše 2 500 000 Kč
  • sloučení úvěrů, kreditních karet i kontokorentů
  • vysoká odměna za řádné splácení
  • splácení s jistotou a bez starostí
  • úroková sazba nikdy nepřekročí 19,99 %
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • dostatečně vysoký stálý měsíční příjem
  • bez záznamu v registrech dlužníků
  • výhodnější nabídka pro klienty ČS
  • příjem musí pocházet ze zaměstnání či podnikání

Získat 2 000 - 2 500 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Česká spořitelna nabízí konsolidace úvěrů všem, kteří splácí méně výhodné půjčky a chtějí ušetřit. Využít ji mohou všichni, kteří mají pravidelný měsíční příjem v požadované výši, nemají negativní záznamy v registrech dlužníků a mohou doložit příjem i dokumenty ke spláceným půjčkám.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Obecně platí, že bankovní půjčky jsou méně dostupné kvůli přísnějším požadavkům na bonitu. Se žádosti o konsolidaci u ČS neuspěje zájemce, který má příliš nízký příjem nebo jej nemůže doložit, má negativní záznam či záznamy v registrech dlužníků, nachází se v insolvenci nebo je na jeho jméně vedena jedna a více exekucí.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
300 000 Kč
Délka splácení
108 měsíců
Měsíční splátka
4 186 Kč
Celkem zaplatíte
452 061 Kč
Úroková sazba
9,49 %
RPSN
10,07 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 2 000 Kč - 2 500 000 Kč až na 8 let během 24 hodin od Česká Spořitelna? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936