Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

CFIG Credit

Základní informace o CFGI Credit

CFGI Credit
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 12 až 72 měsíců
Rozmezí půjčky 5 000 - 300 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:CFGI Credit
Minimální částka:5 000 Kč
Maximální částka:300 000 Kč
Doba splatnosti:12 až 72 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:39.99%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku CFGI Credit

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Půjčka CFIG Credit až 300 000 korun na cokoliv

CFIG Credit nabízí nebankovní půjčku od 10 000 do 300 000 korun. Peníze můžete využít na cokoli budete potřebovat, jedná se tedy o neúčelový úvěr. V případě, že potřebujete více peněz, může vám CFIG nabídnout také spotřebitelský úvěr se zajištěním.

Splatnost běžného úvěru se pohybuje od 12 do 72 měsíců. Sami si tak můžete nastavit, jak dlouho chcete půjčku splácet. Myslete ale na to, že čím déle půjčku splácíte, tím větší jsou úroky a půjčka se vám tak prodražuje.

Co k půjčce potřebujete?

K tomu, abyste mohli o půjčku zažádat a nebyl při schvalování problém, budete potřebovat doložit příjem. CFIG dále nepůjčuje lidem v exekuci nebo po insolvenci. Stejně tak dbá na to, aby nebyl v registrech dlužníků žádný negativní záznam. Vedle toho budete potřebovat mobilní telefon, doklady totožnosti a samozřejmě bankovní účet.

Proč si půjčit od CFIG Credit?

CFIG Credit je ověřeným subjektem, který půjčuje zodpovědně. Máte tedy jistotu, že všechny podmínky jsou férové a neobsahují žádné skryté poznámky. Půjčit si navíc můžete až 300 000 korun bez zajištění. Peníze pak dostanete na účet v relativně krátkém čase.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 300 000 Kč
  • možnost většího zajištěného úvěru
  • možnost kratší i delší splatnosti
  • zodpovědné půjčování
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • nelze použít na exekuce a insolvenci
  • přísnější posuzování bonity
  • bez záznamu v registrech dlužníků

Získat 5 000 - 300 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka od CFIG Credit je vhodná pro ty zájemce, kteří hledají větší (klidně i zajištěnou) půjčku, na kterou mají také dostatečný příjem. Je vhodná pro klienty bez exekucí nebo po insolvenci.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

O půjčku nežádejte v případě, že nemáte dostatečný příjem. Bonita klienta je v tomto případě důsledně kontrolována a to včetně registrů dlužníků. Stejně tak není půjčka vhodná pro lidi, kteří hledají spíše menší, krátkodobou půjčku před výplatou.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
30 000 Kč
Délka splácení
72 měsíců
Měsíční splátka
786 Kč
Celkem zaplatíte
56 592 Kč
Úroková sazba
23,81 %
RPSN
39,92 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 5 000 Kč - 300 000 Kč až na 12 až 72 měsíců během 24 hodin od CFGI Credit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936