Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Comfort Money půjčka

Základní informace o Comfort Money

Comfort Money
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 3 roky až 30 let
Rozmezí půjčky 100 000 - 10 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Comfort Money
Minimální částka:100 000 Kč
Maximální částka:10 000 000 Kč
Doba splatnosti:3 roky až 30 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:35%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Comfort Money

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Ověřená a bezpečná nebankovní půjčka až 10 000 000 Kč

Hledáte větší nebankovní půjčku? Pak můžete vyzkoušet nebankovního poskytovatele půjček Comfort Money, který nabízí půjčku od 100 000 do 10 000 000 Kč s dobou splatnosti od 3 do 30 let. Výsledné parametry půjčky ovlivní zejména celková výše úvěru.

Půjčky od Comfort Money jsou připravované na míru klientům. Jejich schválení probíhá v jednotkách dní. Vzhledem k tomu, že se vše připravuje na míru vašim potřebám, nedá se počítat se schválením do 15 minut. V ideálním případě můžete peníze na svém účtu do 48 hodin.

Co potřebujete k půjčce?

U Comfort Money budete potřebovat hned několik dokladů k úspěšnému vyřízení půjčky. Vedle občanského průkazu je to doklad o výši vašich příjmů. Potřebovat budete nemovitost, kterou použijete k zajištění úvěru.

Proč úvěr od Comfort Money?

Comfort Money nabízí širokou škálu nebankovních produktů, ať už se jedná o úvěry, konsolidace půjček či hypotéky. Získat můžete až několikamilionovou půjčku, díky níž si budete moci dovolit koupit vlastní dům či auto.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • vše je připraveno na míru
  • půjčky, hypotéky i konsolidace
  • dlouhá doba splatnosti
  • neúčelová půjčka na cokoliv
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • ručíte nemovitostí
  • musíte dokládat příjmy
  • schválení může trvat několik dní

Získat 100 000 - 10 milionů obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka od Comfort Money je vhodná pro každého, kdo potřebuje velký nebankovní úvěr. K němu získáte také individuální přístup od společnosti. Je vhodná pro klienty, kteří mají nemovitost k zástavě. Bez ní totiž není možné si půjčku od Comfort Money vyřídit.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná pro lidi se záznamem v registrech dlužníků nebo pro ty, kteří nemají nemovitost, kterou by mohli zastavit. Po jiné půjčce se podívejte také v případě, že hledáte spíše menší půjčku do výplaty.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
330 000 Kč
Délka splácení
48 měsíců
Měsíční splátka
9 694 Kč
Celkem zaplatíte
465 312 Kč
Úroková sazba
18 %
RPSN
26,2 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 100 000 Kč - 10 000 000 Kč až na 3 roky až 30 let během 48 hodin od Comfort Money? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936