Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Creditair půjčka

Základní informace o Creditair

Creditair
Délka vyřízení do 30 minut
Maximální splatnost na 61 dní a až 3 měsíce
Rozmezí půjčky 1 000 - 30 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Creditair
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:30 000 Kč
Doba splatnosti:61 dní a až 3 měsíce
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:30 minut
RPSN:5574.26%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Creditair

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Rychlá půjčka od Creditair před výplatou až 20 000 korun

Měli jste nenadálé finanční výdaje a hledáte rychlou půjčku před výplatou? Pak neváhejte a vyplňte online formulář Creditair, který nabízí rychlý úvěr až do výše 30 000 korun. Nový klient dosáhne maximálně na 10 000 Kč.

Splatnost půjčky u Creditair činí až 3 měsíce s možností prodloužení. Nemusíte se proto obávat, že se při splácení dostanete do problémů.

Co k půjčce potřebuji

K tomu, aby byla vaše žádost o půjčku schválena, budete potřebovat trvalé bydliště v České republice, dva platné doklady totožnosti, bankovní účet a samozřejmě doložitelný pravidelný příjem, jinak půjčka nebude schválena.

Proč si půjčit od Creditair

Creditair je férová společnost, která lidem půjčí před výplatou až 30 000 korun. Nabízí možnost odložit si splátky, pokud nestíháte splácet. V případě, že peníze potřebujete rychle, můžete se spolehnout, že vám je Creditair pošle na účet během 30 minut, pokud splníte všechny podmínky.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • rychlá půjčka do výplaty
  • první půjčka až 10 000 Kč zdarma
  • možnost prodloužení doby splatnosti
  • peníze na účtu do 30 minut
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • musíte doložit příjem
  • vyšší částky je pro pravidelné klienty
  • vysoký úrok

Získat 1 000 - 30 000 Kč obvykle trvá 30 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka od Creditair je určena pro všechny, kteří hledají krátkodobou půjčku před výplatou. Je vhodná pro každého s pravidelným a doložitelným příjmem a mající trvalé bydliště na území České republiky.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná zejména pro klienty, kteří hledají dlouhodobější a větší úvěr s delší splatností. Creditair vám také nepůjčí v případě, že nemáte trvalé bydliště v ČR nebo v okamžiku, kdy nejste schopni doložit váš příjem.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
20 000 Kč
Délka splácení
61 dní
Měsíční splátka
7 890,41 Kč
Celkem zaplatíte
27 890,41 Kč
Úroková sazba
40 %
RPSN
5 574,26 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 30 000 Kč až na 61 dní a až 3 měsíce během 30 minut od Creditair? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936