Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

CreditMakers půjčky pro podnikatele

Základní informace o Credit Makers

Credit Makers
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 7 dní až 28 dní
Rozmezí půjčky 1 000 - 20 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Credit Makers
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:20 000 Kč
Doba splatnosti:7 dní až 28 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:4115%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Credit Makers

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Půjčka CreditMakers pro podnikatele

Jste podnikatel a hledáte rychlou půjčku na rozjezd nebo rozšíření podnikání? Vyzkoušejte CreditMakers - půjčku pro podnikatele. Půjčit si můžete až 20 000 korun. CreditMakers nepůjčuje fyzickým osobám.

Splatnost půjčky je 7, 14, 21 nebo 28 dní. Jiné možnosti splátek neexistují. Půjčku snadno vyřídíte online, nemusíte chodit na žádnou z poboček. V případě, že potřebujete splátku odložit, neváhejte a CreditMakers kontaktujte. Rádi vám vyjdou vstříc.

Co k půjčce potřebuji

K tomu, abyste si mohli půjčit, budete potřebovat rychlou online registraci, mimo jiné kvůli ověření vaší bonity. Samozřejmostí je, že si ověří, zda jste skutečně podnikatel.

Proč si půjčit od CreditMakers

CreditMakers nabízí rychlé půjčky pro podnikatele. Jestliže vám chybí cash-flow, potřebujete koupit nové vybavení nebo materiál pro výrobu, můžete se obrátit na nebankovní společnost CreditMakers. Půjčka je vyřízena rychle a peníze máte do několika minut na účtu.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 20 000 Kč
  • peníze obratem na účtu
  • online registrace i žádost o půjčku
  • etické a transparentní jednání
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • pouze pro podnikatele
  • krátká doba splatnosti 28 dní

Získat 1 000 - 20 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka od CreditMakers je vhodná pro každého podnikatele, který potřebuje rychle peníze. Půjčit si totiž může až 20 000 korun úplně na cokoli. Nabídka je také ideální pro ty z vás, kteří hledají rychlou půjčku, kterou rychle splatí.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná pro fyzické osoby, tedy pro nepodnikatele. CreditMakers půjčuje zásadně lidem podnikajícím, tedy těm, kteří mají založené IČO.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
20 000 Kč
Délka splácení
21 dní
Měsíční splátka
24 800 Kč
Celkem zaplatíte
24 800 Kč
Úroková sazba
poplatek 4 800 Kč
RPSN
4115 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 20 000 Kč až na 7 dní až 28 dní během 48 hodin od Credit Makers? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936