Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

CreditPortal půjčka

Základní informace o CreditPortal

CreditPortal
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 30 dní až 12 měsíců
Rozmezí půjčky 500 - 60 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:CreditPortal
Minimální částka:500 Kč
Maximální částka:60 000 Kč
Doba splatnosti:30 dní až 12 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:103.58%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku CreditPortal

1
Klikněte na ONLINE ŽÁDOST. Otevřou se oficiální stránky poskytovatele půjčky. Dále postupujte dle pokynů.

CreditPortal - rychlá půjčka až 60 000 Kč na účet nebo až 4 900 Kč v hotovosti

CreditPortal je nebankovní poskytovatel úvěrů, v jehož nabídce najdete 3 typy půjček. Půjčit si můžete až 30 000 Kč na 30 dní, až 4 900 Kč v hotovosti opět na 30 dní nebo až 60 000 Kč na účet a se splatnosti až 12 měsíců.

Podmínky nebankovní půjčky CreditPortal

O půjčku CreditPortal smí žádat občan ČR starší 18 let, který má stabilní zaměstnání a je schopen doložit svůj příjem. Může jít například o výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu. U půjček Credit 30 a Credit 365 je vyžadování bankovní účet na jméno žadatele. U hotovostní půjčky Credit 30 si lze peníze vybrat na čerpacích stanicích EuroOil. Žadatel musí mít platný telefon a email. V případě schválení online žádosti, jsou peníze okamžitě převedeny na účet, případně připraveny k osobnímu vyzvednutí.

Výhody rychlé půjčky CreditPortal

Mezi přednosti této nebankovní půjčky patří jednoduché a rychlé vyřízení. Peníze můžete mít k dispozici téměř okamžitě. Tato půjčka je ve výši do 4 900 Kč dostupná i pro lidi bez vlastního účtu, kteří si peníze chtějí vyzvednout v hotovosti. Další výhodou je zajímavý slevový program pro věrné zákazníky CreditPortal.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • peníze na účtu do 15 minut od schválení žádosti
  • možnost vyzvednutí v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
  • online vyřízení půjčky
  • neúčelová půjčka na cokoliv
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • vyšší úroková sazba a zejména RPSN
  • krátká doba splatnosti
  • doložení aktuálního příjmu
  • poplatek za poskytnutí půjčky

Získat 500 - 60 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Nebankovní půjčka CreditPortal je vhodná pro plnoleté zájemce se stabilním příjmem a bez negativních záznamů v registru dlužníků. O půjčku mohou žádat i ženy na mateřské, studenti a důchodci, pokud mají dostatečný příjem. Každá žádost o půjčku je posuzována individuálně. Při schvalování úvěru může být nahlédnuto do úvěrových registrů.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tato půjčka není určená osobám bez pravidelného příjmu (ze zaměstnání, podnikání, státní podpory), bez bankovního účtu, s větším množstvím nesplacených závazku, v insolvenci nebo exekuci.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
15 000 Kč
Délka splácení
12 měsíců
Měsíční splátka
2 125 Kč
Celkem zaplatíte
25 494,49 Kč
Úroková sazba
12 %
RPSN
193,11 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 500 Kč - 60 000 Kč až na 30 dní až 12 měsíců během 15 minut od CreditPortal? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936