Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

ČSOB půjčka

Základní informace o ČSOB

ČSOB
Délka vyřízení do 15 min
Maximální splatnost na 1 rok až 8 let
Rozmezí půjčky 20 000 - 800 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:ČSOB
Minimální částka:20 000 Kč
Maximální částka:800 000 Kč
Doba splatnosti:1 rok až 8 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 min
RPSN:12.3%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku ČSOB

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

ČSOB online půjčka na pár kliknutí

ČSOB funguje na trhu od roku 1964. Jedná se o bankovní instituci působící na českém a slovenském trhu. Vedle běžných a podnikatelských účtů poskytuje online půjčku na cokoliv.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Půjčit si lze 20 000 až 800 000 Kč. Splátky jsou zpravidla nastaveny na 12 až 96 měsíců. Kolik budete splácet, tak záleží především na výši půjčky a délce splácení.

ČSOB nepožaduje ručení ani zajištění. Nemusíte ručit svojí nemovitostí ani v případě, že si budete brát vyšší úvěr, třeba těch 800 000 korun. Půjčka je neúčelová a záleží jen na vás, na co poskytnuté peníze využijete. Orientační výši půjčky od ČSOB a její podmínky zjistíte na kalkulačce, kterou naleznete na jejich webových stránkách.

Jako většina bank v České republice, i ČSOB nabízí k půjčkám pojištění proti neschopnosti splácet. Celkem jsou pro vás připraveny tři varianty pojištění.

Schválení půjčky

Než půjčku obdržíte, musíte projít schvalovacím procesem. Nejprve do žádosti vyplníte osobní údaje, informace o vašem zaměstnání a aktuální finanční situaci. ČSOB nahlíží do registrů dlužníků, aby ověřila vaši platební historii a získala jistotu, že budete svůj závazek řádně splácet.

Po schválení žádosti ze strany banky, zbývá podepsat smlouvu a peníze můžete mít na svém účtu během 15 minut. Vedení účtu, mimořádné splátky a elektronický výpis jsou zdarma

Co vše budu potřebovat

Mezi základní požadavky patří vlastní bankovní účet, doklad o pravidelným příjmu, dva doklady totožnosti a čisté registry. Bez těchto věcí online půjčku od ČSOB nezískáte.

Další půjčky od ČSOB

ČSOB dále nabízí úvěr určený ke konsolidaci půjček, půjčku na automobil, půjčku na bydlení, půjčku na úsporné bydlení a v nabídce nechybí kreditní karty a kontokorent. Jedná se o účelové půjčky, která mají specifická pravidla.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 800 000 Kč
  • peníze na účtu už do 15 minut
  • sjednání online i po telefonu
  • předčasné splacení zdarma
  • možnost pojištění
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • bez záznamu v registru
  • výpis poštou za poplatek 45 Kč
  • doložení výše příjmu

Získat 20 000 - 800 000 Kč obvykle trvá 15 min:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Online půjčka na cokoliv od ČSOB je vhodná pro každého, kdo hledá bezpečnou a férovou půjčku. Pokud nemáte žádné negativní záznamy v registrech a zároveň vyděláváte dostatečný příjem, nebude získání půjčky od ČSOB žádný problém- Díky pojištění získáte jistotu, že se v případě potíží s financemi nedostanete do zbytečných problémů.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Neúčelová online půjčka ČSOB není vhodná pro osoby s nízkým příjmem a dlužníky, kteří mají problém se splácením, případně mají negativní záznam v registru dlužníků. Vhodná není ani pro žadatele, kteří hledají mikropůjčku. ČSOB půjčuje od 20 000 Kč výše.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
180 000 Kč
Délka splácení
6 let
Měsíční splátka
3 492 Kč
Celkem zaplatíte
251 424 Kč
Úroková sazba
11,7 %
RPSN
12,3 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 20 000 Kč - 800 000 Kč až na 1 rok až 8 let během 15 min od ČSOB? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936