Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Essox půjčka

Základní informace o Essox

Essox
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 6 až 84 měsíců
Rozmezí půjčky 10 000 - 500 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Essox
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:500 000 Kč
Doba splatnosti:6 až 84 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:15%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Essox

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Půjčka Essox nabízí až 500 000 Kč pro různé životní situace

Essox je nebankovní úvěrová společnost, která je součástí finanční skupiny Komerční banka a Société Générale. Na českém trhu s úvěry působí už od roku 1993.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Jestliže zvolíte hotovostní úvěr, můžete si půjčit 10 000 a 500 000 Kč. Půjčka je neúčelová a peníze lze využít na libovolné účely, například na novou televizi, auto nebo rekonstrukci vašeho domu či bytu.

Splácet je možné 6 až 84 měsíců. Záleží na vás, jaká výše měsíční splátky vám bude vyhovovat. Pamatujte přitom, že čím delší zvolíte splatnost, tím dráže nakonec půjčka vyjde. Vždy volte ideální poměr mezi délkou splácení a celkovou cenou za půjčku.

K půjčce je možné sjednat pojištění schopnosti splácet. Vybírat lze ze dvou variantu, které se liší rozsahem i cenou.

Proces schvalování půjčky

Schvalování půjčky probíhá jednoduše. Nejprve požádáte o úvěr prostřednictvím online žádosti. K žádosti je nutné doložit doklad totožnosti a potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu. Essox kontroluje registr dlužníků.

Další půjčky od Essox

Společnosti Essox nabízí další typy půjček. Vedle běžného spotřebitelského úvěru můžete získat úvěr na automobil, půjčku na stroje a technologie (vhodné pro podnikatele), nákup na splátky či kreditní karty.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 500 000 korun na cokoliv
  • rychlé vyřízení žádosti
  • sjednání online z pohodlí domova
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • potvrzení o výši příjmu
  • bez záznamu v registrech dlužníků
  • nízký úrok pouze pro žadatele s vynikající bonitou

Získat 10 000 - 500 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Každého, kdo hledáte větší bankovní úvěr pro splnění svých snů. Půjčit si můžete až 500 000 Kč, případně můžete zvolit půjčku na auto a další. Ideální je tato půjčka také pro potřeby financování podnikatelského záměru.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Essox půjčka není vhodná jako krátkodobý úvěr do výplaty. Stejně tak není ideální pro lidi, kteří mají nějaký záznam v registrech dlužníků, mají exekuce nebo jsou v insolvenci.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
500 000 Kč
Délka splácení
6 měsíců
Měsíční splátka
86 893 Kč
Celkem zaplatíte
521 358 Kč
Úroková sazba
13,49 %
RPSN
14,35 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 500 000 Kč až na 6 až 84 měsíců během 24 hodin od Essox? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936