Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Férová a rychlá půjčka Air Bank

Základní informace o AirBank

AirBank
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 6 až 120 měsíců
Rozmezí půjčky 5 000 - 1 200 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:AirBank
Minimální částka:5 000 Kč
Maximální částka:1 200 000 Kč
Doba splatnosti:6 až 120 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:5.4%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku AirBank

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele kliknutím na tlačítko Online žádost.
2
Zvolte výši půjčka a výši měsíční splátky.
3
V dalším kroku již jen stačí zadat - jméno, státní příslušnost, rodné číslo, email a telefon. Vše odešlete ke schválení.
4
Pokus žádáte do 300 000 Kč, tak Vám tato bankovní půjčka bude vyplacena do 5 minut na bankovní účet.
5
Pokud žádáte o částku nad 300 000 Kč, tak bude třeba osobní schůzka na pobočce poskytovatele.

Férová a rychlá půjčka od Air Bank až do výše 1 200 000 Kč

Air Bank je na českém trhu relativně novou bankou. Vznikla v roce 2011 a poměrně rychle získala mnoho nových klientů především díky neotřelému přístupu. Vedle běžných a spořících účtu nabízí Air Bank také spotřebitelské úvěry a kontokorenty.

Klienty, kteří uvažují o půjčce od Air Bank, jistě potěší skvělý úrok, který mohou získat. Základní roční úroková sazba činí 5,4 %. Jestliže ale budete řádně a včas splácet, můžete se těšit na bonusovou roční sazbu, jejíž výše činí 4,4 %.

Air Bank půjčka také nabízí možnosti pojištění proti různým rizikům. Vedle různých stupňů invalidity se pojištění vztahuje také na ošetřování osoby blízké či na hospitalizaci a v nejhorším případě také úmrtí.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Air Bank nabízí půjčku od 5 000 do 900 000 Kč. Můžete si tak sami zvolit, jak vysokou půjčku reálně potřebujete. Ať už zvolíte jakoukoli výši, pořád máte šanci dosáhnout na bonusovou úrokovou sazbu, která činí 4,4 %.

Co se týče splatnosti, můžete si zvolit splatnost od 6 měsíců do 120. Záleží pouze na vás, jak dlouho se rozhodnete půjčku splácet. Myslete samozřejmě na to, že úroková sazba, a tím pádem i celkové prodražení půjčky, závisí také na tom, kolik měsíců se rozhodnete splácet.

Proces schvalování půjčky

V rámci schvalování půjčky hodně záleží na tom, zda jste klientem Air Bank nebo nikoli. V případě, že už vás Air Bank zná, můžete o půjčku jednoduše zažádat v internetovém bankovnictví. Zde stačí pouze vyplnit základní žádost o půjčku a více nemusíte řešit.

Jestliže budete o půjčku žádat nově, budete potřebovat dva doklady totožnosti a samozřejmě také něco, čím dokážete svůj měsíční příjem. Může se jednat o výpisy z bankovního účtu, vaše daňové přiznání, případně výplatní pásky. Zkrátka cokoli, z čeho půjde poznat váš pravidelný měsíční příjem.

Pozor byste si měli dávat na to, abyste v registrech dlužníků neměli negativní hodnocení. Stejně tak nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. V takovém případě vás Air Bank rovnou odmítne.

Další půjčky od Air Bank

Vedle běžného spotřebitelského úvěru vám Air Bank nabídne také kontokorent, který můžete využívat na cokoli si vzpomenete. Využít také můžete hypotéku, která nabízí zajímavý úrok 5,39 %. K tomu abyste na něj dosáhli, budete muset hypotéky pojistit.

Výhodou ale je, že u hypotéky si můžete nastavit vlastní výši splátek dle potřeby. Navíc ji zvládnete vyřídit z pohodlí domova. Nejdříve vyplníte formulář, pracovníci Air Bank žádost vyhodnotí, a nakonec vám zavolají pro doladění všech detailů.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • Půjčka až 1 200 000 Kč
  • Bonusový úrok za včasné splácení
  • Dlouhá splatnost půjčky
  • Pro klienty snadné vyřízení půjčky
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • Ne vždy dosáhnete na bonusový úrok
  • Pro dosažení bonusových úroků je třeba pojištění

Získat 5 000 - 1 200 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka je vhodná pro každého, kdo může doložit pravidelný příjem, nemá žádné negativní záznamy v registrech dlužníků a zároveň hledá bezpečný dlouhodobý úvěr. Ideální je také pro zájemce, kteří hledají konsolidaci svých současných méně výhodných závazků.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Air Bank půjčka se nehodí pro dlužníky ani pro lidi, kteří hledají spíše krátkodobou půjčku do výplaty. Stejně tak AirBank nenabízí žádnou speciální půjčku například na automobil. Jeho nákup byste tak museli řešit klasickou půjčkou.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
80 000 Kč
Délka splácení
60 měsíců
Měsíční splátka
1 617 Kč
Celkem zaplatíte
95 611 Kč
Úroková sazba
7,4 %
RPSN
7,66 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 5 000 Kč - 1 200 000 Kč až na 6 až 120 měsíců během 48 hodin od AirBank? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936