Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Fio banka půjčka na cokoliv

Základní informace o Fio banka

Fio banka
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 6 až 96 měsíců
Rozmezí půjčky 10 000 - 6 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Fio banka
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:6 000 000 Kč
Doba splatnosti:6 až 96 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:10.99%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Fio banka

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Výhodné půjčky pro fyzické i podnikatelské osoby

Fio banka byla založena v roce 2010 a zaměřuje se na běžné i podnikatelské klient, i na střední investory. Vedle účtů a půjček můžete s Fio bankou investovat.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Běžný splátkový úvěr nabízí půjčku od 10 000 do 6 000 000 Kč. Žádost o půjčku navíc můžete pohodlně vyplnit ve vašem internetovém bankovnictví. V případě, že nemáte u Fio banky účet, bude třeba vyplnit běžný formulář se žádostí půjčku.

Spotřebitelský úvěr můžete splácet od 6 do 96 měsíců. Kdykoli v průběhu splácení navíc můžete zažádat o změnu výše splátky nebo naopak splátky posunout.

Úroková sazba u běžných splátkových úvěrů začíná na hodnotě 7,58 %. Předčasné splacení je zdarma. Vedle zmíněných úroků si Fio neúčtuje žádné další skryté poplatky, které by půjčku prodražovaly.

Proces schvalování půjčky

U schvalování půjčky záleží na tom, zda jste klientem Fio banky či nikoliv. Klienti mohou půjčku zažádat v bankovnictví. V případě, že klientem nejste, si musíte nejdříve účet u Fio banky založit.

Účet si můžete založit osobně na pobočce nebo prostřednictvím bankovní identity. Vše je jednoduché a lze to zvládnout online. Vedle účtu je důležité, abyste neměli negativní záznamy v registrech dlužníků. V takovém případě vás Fio odmítne rovnou.

Další půjčky od Fio banky

Vedle klasického úvěru Fio banka nabízí klasickou nebo americkou hypotéku či kontokorenty, které umožňují přečerpání účtu. Také podnikatelům nabízí různé podnikatelské kontokorenty a půjčky. Půjčit si lze také na obchodování, tzv. margin, což je oblíbená investiční strategie.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • úvěr až 6 000 000 korun
  • rychlé schválení a online vyřízení
  • skvělé podmínky i pro podnikatele
  • předčasné splacení zdarma
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • pravidelný a dostatečně vysoký příjem
  • bankovní účet u Fio banky
  • bezproblémová úvěrová historie

Získat 10 000 - 6 000 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Fio půjčka je vhodná pro zájemce, kteří hledají bezpečný bankovní úvěr s výhodnými podmínkami. Fio banka vychází vstříc fyzickým osobám i podnikatelům a navíc je vhodnou volbou pro investiční půjčky, tzv. margin.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Fio půjčka není vhodná pro zájemce, kteří mají nízký nebo nepravidelný příjem, ani pro ty, kteří hledají menší půjčku jen na několik dní. Požadován je účet u Fio banky.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
100 000 Kč
Délka splácení
5 let
Měsíční splátka
2 198,27 Kč
Celkem zaplatíte
131 895,19 Kč
Úroková sazba
11,48 %
RPSN
12,10 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 6 000 000 Kč až na 6 až 96 měsíců během 48 hodin od Fio banka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936