Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Hello bank! půjčka

Základní informace o Hello bank!

Hello bank!
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 6 až 108 měsíců
Rozmezí půjčky 20 000 - 1 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Hello bank!
Minimální částka:20 000 Kč
Maximální částka:1 000 000 Kč
Doba splatnosti:6 až 108 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:7.11%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Hello bank!

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Hello půjčka s bonusem pro každého

Hello bank! je byla založena v roce 2015 a soustředí se na spotřebitelské úvěry a konsolidace. Mateřskou společností je BNB Paribas, francouzská bankovní společnost. Původně působila jako nebankovní poskytovatel úvěru Cetelem.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

U Hello bank! si můžete půjčit od 20 000 do 1 000 000 Kč. Splatnost půjček se pohybuje od 6 do 108 měsíců. Úroková sazba začíná na 5,49 %, což je zajímavý úrok. Vzít si můžete buď klasickou neúčelovou půjčku, kterou můžete využít na cokoli, účelovou EKO půjčku nebo konsolidaci, kdy si své staré půjčky sloučíte do jedné výhodnější.

Hello bank! nabízí pojištění neschopnosti splácet. Vybrat můžete z několika variant, které se liší v tom, co pokrývají a kolik stojí. Cena půjčky se počítá jako určité procento z měsíční splátky.

Proces schvalování půjčky

Schvalování půjčky je rozděleno do několika kroků. Nejdříve je třeba vyplnit online žádost o půjčku, která požaduje vaše kontaktní a osobní údaje, informace o vašem zaměstnání a příjmu. Tato část žádosti rozhoduje o tom, zda půjčku dostanete. V závěru nastavíte parametry půjčky a přiložíte požadované doklady.

K žádosti potřebujete občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, například řidičský průkaz, dále výpisy z bankovního účtu či jiný doklad o příjmu. Tím může být výplatní páska či daňové přiznání. Bez těchto dokumentů nebude půjčka schválena.

Nesmíte být v exekuci ani insolvenci. V takových případech Hello bank! peníze nepůjčí. Banka také kontroluje registry dlužníků.

Další půjčky od Hello bank!

Hello bank! vám půjčí také na nové auto, můžete si sjednat konsolidaci půjček. Zajímavě zní nabídka na Hello EKO půjčku, což je účelový spotřebitelský úvěr určený na zateplení domu, výměnu zdrojů tepla a podobně. Peníze můžete použít i na koupi elektromobilu. Výhodou je garantovaný úrok od 6,5 %.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 1 000 000 korun
  • splatnost až 120 měsíců
  • nízký úrok od 5,49 %
  • možnost využít EKO půjčku
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • u nižších půjček vyšší úrok
  • EKO půjčka je účelová

Získat 20 000 - 1 000 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka je vhodná pro každého, kdo hledá dlouhodobý úvěr, konsolidaci půjček nebo chce pořizovat nové auto. Díky Hello EKO půjčce si navíc u banky vybere také klient, který chce ekologicky vylepšit svůj domov.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Úvěry nejsou vhodným produktem pro klienty, kteří hledají drobné půjčky do výplaty ve výši několika tisíc korun. Zamyslet se na vhodností půjčky by měli také lidé, kteří mají negativní záznamy v registrech dlužníků.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
100 000 Kč
Délka splácení
84 měsíců
Měsíční splátka
1 504 Kč
Celkem zaplatíte
126 336 Kč
Úroková sazba
6,90 %
RPSN
7,11 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 20 000 Kč - 1 000 000 Kč až na 6 až 108 měsíců během 15 minut od Hello bank!? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936