Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

HFS půjčky

Základní informace o HFS s.r.o.

HFS s.r.o.
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 30 dní až 52 týdnů
Rozmezí půjčky 10 000 - 2 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:HFS s.r.o.
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:2 000 000 Kč
Doba splatnosti:30 dní až 52 týdnů
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:44%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku HFS s.r.o.

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

HFS půjčky bez registru, na exekuce nebo se zástavou

Společnost HFS působí na českém trhu od roku 1994. Nabízí různé typy půjček, mezi něž se řadí půjčky bez registru, půjčky na exekuce, půjčky se zástavou, podnikatelské úvěry a zpětné leasingy.

Půjčku si můžete vzít minimálně na jeden měsíc, maximálně pak na 96 měsíců, tedy na 8 let. Doba splatnosti závisí na typu půjčky a její výši. V případě zájmu o půjčku je nutné vyplnit online formulář, na základě kterého se vám ozve obchodní zástupce.

Co k půjčce potřebujete?

K půjčce HFS potřebujete vlastnit nemovitost, která je použita k zajištění. To je důvod, proč může HFS poskytovat půjčky i zadluženým osobám na vyplacení exekucí. Půjčky kryté nemovitostí poskytují jistotu, že o peníze nepřijdou.

Proč si půjčit od HFS

Půjčku od HFS může dostat téměř každý, kdo může ručit nemovitostí. V takovém případě vám HFS pomůže vyplatit většinu vašich dluhů či celé exekuce. Nevýhodou jsou vysoké úroky a riziko ztráty nemovitosti v případě prodlení se splácením.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • nebankovní půjčky na cokoliv
  • možnost vyplacení exekucí
  • žádné poplatky předem
  • individuální posouzení žádosti
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • zástava nemovitostí
  • vysoká úroková sazba

Získat 10 000 - 2 000 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka je vhodná pro všechny, kteří se dostali do větší finanční tísně a potřebují peníze na splacení dluhů. Ať už máte exekuce nebo jiné dluhy, HFS vám pomůže. Stačí vyplnit online formulář a specialista se vám ozve, abyste společně našli řešení.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná pro zájemce, kteří nemají nemovitost, jíž by mohli zastavit. Většina půjček od HFS je totiž postavena zajištění nemovitostí. Menší půjčky ručení obvykle nevyžadují.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
10 000 Kč
Délka splácení
52 týdnů
Měsíční splátka
280 Kč / týdně
Celkem zaplatíte
14 560 Kč
Úroková sazba
25 %
RPSN
119,82 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 2 000 000 Kč až na 30 dní až 52 týdnů během 48 hodin od HFS s.r.o.? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936