Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

P2P půjčky

  Minimálně Maximálně Splatnost Vyřízeno Úrok    
Vita Credit0 Kč0 Kč00
Bankerat10 000 Kč600 000 Kč6 měsíců až 6 let1 až 2 týdny
Zonky20 000 Kč1 200 000 Kč10 let48 hodin

Nic nenalezeno - Vašim parametrům neodpovídá žádná půjčka

  • Ujistěte se, že jste vše správně vyplnili
  • Nastavte větší rozmezí požadované částky
  • Ujistěte se, že skutečně nemůžete splnit více podmínek
Velký přehled půjček

P2P půjčky jsou další zajímavou alternativou, jak si můžete půjčit peníze. Tento typ půjček můžete znát například ze známé reklamy od Zonky - „lidé půjčují lidem“. Přesně tak P2P půjčky fungují. Peer to peer půjčky propojují na jedné straně žadatele a na druhé straně investory.

Jak žádat o p2P půjčku

Jednoduše podáte žádost po půjčce, v níž uvedete, kolik si představujete peněz a na jak dlouho. Investoři se na vaši poptávku podívají a rozhodnout se, zda vám peníze poskytnou. Na větší částky se často skládá více investorů. Jaké mají takové půjčky výhody a mohou být lepší než ty bankovní a nebankovní?

Výhody a nevýhody P2P půjček

Výhodou takové půjčky jsou úroky a poplatky. Zpravidla si nějaký poplatek vezme společnost, která zprostředkovává obchod mezi investory a žadateli. Úrok bývá zpravidla také menší, než je tomu u běžných úvěrů. Problém ale může být s dobou potřebnou na získání peněz. U větších částek se zpravidla hledá více investorů a celý proces je zdlouhavější.

Splácení p2P půjčky

Splátky posíláte na účet společnosti, která je rozděluje mezi jednotlivé investory. Úroky, které na půjčce zaplatíte, nejdou do banky či nebankovní společnosti, ale do rukou investorů, kteří vám finance poskytli. Podívejte se na dostupné možnosti P2P půjček a tržišť, kde můžete o půjčku zažádat.

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936