Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Komerční banka Osobní půjčka

Základní informace o Komerční banka

Komerční banka
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 12 až 96 měsíců
Rozmezí půjčky 10 000 - 2 500 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Komerční banka
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:2 500 000 Kč
Doba splatnosti:12 až 96 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:8.83%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Komerční banka

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Osobní půjčka od KB s nízkým úrokem

Komerční banka vznikla v roce 1990 a vedle běžných účtů nabízí různé typy úvěrů. Osobní půjčka od KB startuje s úrokem 6,4 %. Jedná se o neúčelový typ půjčky s možností předčasného splacení zdarma. Podobně jako většina bank nabízí možnost sjednání pojištění schopnosti splácet.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Komerční banka nabízí 10 000 až 2 500 000 Kč. Ani v případě té nejvyšší půjčky nemusíte dokládat účel. Úroková sazba se mění podle toho, jak vysokou půjčku si půjčíte a za jak dlouho ji splatíte. Splatnost se pohybuje od 12 do 96 měsíců a to i v případě půjčky ve výši 2 miliony korun

Proces schvalování půjčky

Schválení půjčky je rychlé zejména v případě, jste-li klientem KB a máte u ní vedený bankovní účet. Další z podmínek je zřízení mobilního bankovnictví.

Neklienti KB potřebují dva doklady totožnosti – občanský průkaz a řidičský průkaz. Musíte rovněž doložit váš příjem, buď prostřednictvím výpisů z účtu, výplatní páskou nebo daňovým přiznáním. Zájemce nesmí být v exekuci a v insolvenci, ani nesmí mít negativní záznam v registrech dlužníků.

Další půjčky od Komerční banky

Vedle Osobní půjčky KB nabízí podnikatelské úvěry, kontokorent k bankovnímu účtu, hypotéky, kreditní kartu či konsolidace další půjček.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 2 500 000 Kč
  • neúčelová půjčka
  • online sjednání
  • rychlé posouzení žádosti
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • maximální doba splatnosti 96 měsíců
  • přísná pravidla hodnocení žádosti o půjčku

Získat 10 000 - 2 500 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Osobní půjčka od Komerční banky je vhodná pro každého, kdo hledá velkou půjčku bez nutnosti dokazovat její účel. Půjčit si totiž můžete až 2 500 000 korun. Ideální produkty nabídne Komerčka také lidem, kteří hledají hypotéku nebo konsolidaci současných půjček.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Komerčka nepůjčí peníze lidem, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci. Problém bude také v případě, že máte negativní záznam v registrech dlužníků. Osobní půjčka není ideální ani pro klienty, kteří hledají krátkodobé půjčky spíše do výplaty.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
150 000 Kč
Délka splácení
8 let
Měsíční splátka
2 168 Kč
Celkem zaplatíte
206 985,02 Kč
Úroková sazba
7,90 %
RPSN
8,20 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 2 500 000 Kč až na 12 až 96 měsíců během 48 hodin od Komerční banka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936