"Levné půjčky - zjistěte, která bude nejvýhodnější"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Levné půjčky - od Banky, Nebankovní, bez Poplatku a Registru

Vydali jste se hledat levnou půjčku a našli jste správné stránky. Službou, kterou zde naleznete, je porovnání všech dostupných nebankovních produktů a i těch od bank. Pokud nám věnujete 30 sekund, vyplníte formulář výše, tak se Vám zobrazí nejlepší řešení. Budou do výsledku zahrnuty všechny poctivé cesty, jak na českém finančním trhu přijít k penězům. Tato kalkulačka je zdarma - nemusíte za porovnání platit. A ve výsledcích uvidíte všechny parametry, které budete potřebovat k vlastnímu rozhodnutí. Přistupte k tomu ihned - není nač čekat. A uspějte se svojí žádostí.

Chcete levnou půjčku - vyplňte formulář

Naše kalkulačka po Vás požaduje pouze základní a všeobecné informace. Máte zaměstnání? Kolik si měsíčně vyděláte? Naše konkurence chce Váš telefon nebo i e-mail. Ale k čemu? Aby Vám následně telefonovali a nabízeli další a další produkty. My chceme ale skutečně pomoci. Zadejte všeobecná data. A nic jiné po Vás nebudeme chtít. Nemusíte ani platit za srovnání. Fungujeme jako peněžní poradce, který ale za své služby neúčtuje jedinou korunu. Jakmile vepíšete informace do vše polí, tak uvidíte přímo před Vámi výsledky. Neboli společnosti, u kterých splníte podmínky. A které Vám jsou ochotny dát své peníze. Nečekejte, vyplňujte. Je to velmi snadné a zdarma.

Po potvrzení výsledky- jak vybrat dále

Dále je situace jednoduchá. Zadali jste parametry a před sebou máte takové výsledky, které jsou určeny jen Vám. Tedy jste sto splnit všechny podmínky. Vše co vidíte, tak o to můžete požádat. A s největší pravděpodobností (99%) ty peníze dostanete. Ale dle našich zkušeností dostanete více výsledků. Můžete v jednu chvíli požádat o úplně všechny - jedním jediným formulářem. Nebo můžete i některé vyloučit. Nebude se Vám líbit úrok, doba splatnosti nebo rozložení do časového období. Je jen na Vás, jestli požádáte o další informace úplně všechny věřitele, nebo zda-li budete jednat jen s jedním. A důležitá informace nakonec - tato kalkulačka není nijak zapojena do vašeho jednání. Vždy budete komunikovat přímo s danou bankou/firmou. Tento srovnávač není zprostředkovatel a ani si nebere žádný poplatek za porovnání. Je to zcela zadarmo.

Kdo poskytne peníze - záruka poctivé levné půjčky

V tomto srovnávači naleznete pouze dvě skupiny nabídek. První jsou nabídky od bank. Zde není co řešit - je jisté že se jedná o solidní jednání. V poslední době si ale nebankovní společnosti vydobyly špatné jméno. Může za to jen minoritní množství společností. Ale i to stačilo na obavy z řad žadatelů. Na našich internetových stránkách se nacházejí jen takové, které jsou na 100% poctivé a ověření. Kromě bank zde naleznete velmi známé a zavedené společnosti (Cetelem, Provident, Home Credit), ale i menší soukromé poskytovatele. A u všech je garantováno jejich solidní jednání a slušný přístup.

Nikdy zde nenaleznete nikoho, kdo by chtěl uhradit peníze dopředu. Kdo by Vám dal číslo na placenou linku. A ani se zde nenachází nikdo, kdo by s Vámi uzavíral (nedobrovolně) nepotřebné finanční služby a podmiňoval nimi schválení. Zkrátka - vyberte si zde. A budete mít s naprostou jistotou řešení bez kliček a zádrhelů.

Jaké jsou podmínky, co je třeba splnit

Princip jsme objasnili již v začátku - je zde více poskytovatelů (což je jedna z největších výhod těchto stránek). Zároveň ale ani nejde říci, kdo bude co požadovat. U bank bude jasná kontrola registru. Neprojdete? Nevadí - v databázi poskytovatelů jsou i nebankovní subjekty, které do těchto rejstříků nenahlížejí. A jak je to ohledně dalších parametrů? Podívejte se do přehledu.

bez registru - od bank dostanete kladně posouzený výsledek pouze s čistým registrem. Jelikož máme v záloze i jiné poskytovatele, tak tento fakt nevadí. Můžete mít záznam i tak Vám dokážeme zobrazit klidně i 5 relevantních nabídek na Váš problém. Naše velká výhoda - mnoho věřitelů, ze kterých lze vybírat.

bez poplatku - naprosto všichni. Nikdo a za žádných okolností od Vás nebude chtít peníze předem. Zde sjednáte jen a pouze peníze, které jsou bez poplatku předem. Provozujeme poctivé stránky.

bez zástavy - zde záleží především na tom, kolik potřebujete půjčit. U jednoho věřitele nemusí být 200 000 Kč problém, ale jiný již vyžaduje zástavu nemovitosti. Nejlepší je vyplnit naši kalkulačku a nechat si vše spočítat. Uvidíte ihned sami.

bez příjmu - opět je to vždy na tom, jak má kdo nastavené schvalovací procesy. V tom vynikáme - jeden vaši žádost odmítne? Máme pro Vás nachystány v záloze další tři. Takže dokážeme dohledat řešení i bez příjmu. A pomoci Vám.

bez ručitele - dle zkušeností a vědomostí naprostá většina nevyžaduje dalšího ručitele. V tomto sektoru je to běžná praxe - tím lépe pro Vás. Tím více možností se Vám následně objeví. A jistě naleznete levnou půjčku podle představ.

Levné půjčky nejsou jen o úrocích

Mnoho žadatelů si řekne, že přece u levné půjčky lze hodnotit jen úrok. Je to pravda, ale ne úplná. Představme si následující situaci. Po srovnání a odstranění nabídek, které Vám nevyhovují, Vám zůstanou dvě nabídky. První je s měsíční splátkou 5600 Kč a úrokem 12%. Druhá je se splátkou 2400 Kč a úrokem 15%. Nyní každý vidí, že první nabídka je výhodnější, má menší úrok. Ale pokud přijdete o práci nebo onemocníte, budete schopni splácet tak vysokou splátku, jaká je vyžadována u prvního produktu? Co když ne? Všechna penále a pokuty Vás budou stát více než úrok. V této situaci by se vyplatilo spíše sáhnout po druhé nabídce.

Proto Vám zcela nezištně radíme - vždy zvažujte levnou půjčku z více úhlů pohledu. Není to jenom o úrokové sazbě. Ale i o tom, aby jste měli každý měsíc jistou finanční rezervu. Aby jste byly schopni posílat peníze i v případě, kdy onemocníte, kdy přijdete o zaměstnání nebo kdy budete mít nečekané výdaje. Nikdy se nevyplatí počítat vše až do poslední koruny. Nechávejte si vol ný prostor pro takovéto situace.

Lukáš Kulhánek

Připadají vám tyto půjčky levné? Pro zajímavost jsem si zadal 50000 Kč bez registru a bez zástavy. A víte co mi vyšlo? RPSN asi 99%, úroky 98%. To je přeci naprosto neseriózní a vysoké. To se ani vzdáleně nepodobná něčemu, co by bylo levné. To je neskutečně drahé. Nevyplatilo by se jít už potom za nějakým soukromníkem? Nebo investorem?

Roman Kolář

Nevyplatilo, věřte nebo ne. Kdyby někdo takový existoval, s kým by se dalo mluvit a kdo by opravdu vyplácel bez zádrhelů své peníze, tak by to bylo výborné. Ale v okamžiku, kdy vkročíte do nebankovního sektoru, tak se na vás seběhnou podvodníci jak vosy na med. A je naprosto nemožné vyfiltrovat seriózní nabídky, pokud tam vůbec nějaké jsou.

David Frank

Stačí být jen alespoň trochu bonitní a máte velmi snadný přístup k penězům. Nemluvím vyloženě o levné bance. Ale pokud máte slušné zaměstnání, tak i přes registr vám tam vyjdou nabídky pod 20%. Pokud ale nesplníte ani ty základní předpoklady, tak se nedivte, že vám nikdo nenabídne žádnou rozumnou půjčku.

Alžběta Havlová

Přesně jak píše pan Kolář. První vám říká, že peníze jsou přichystané k odeslání, jen ještě chce svoji provizi - 8000 Kč. Vy ji uhradíte a už o něm nikdy neslyšíte. Jiní se vás snaží nalákat na to, aby jste volali na různé placené linky 900. Případně vás tam přesměrují z normálního mobilního čísla. A s některými je jednání do nekonečna. Kdy například 14 dní jen dokládáte potvrzení a pořád splňujete další a další kritéria. A nějaké vyplacení je naprosto v nedohlednu.

František Kančo

Tady jsou ještě docela snesitelné RPSN. To jste neviděl co se děje, když si to sjednáváte privátně. Pokud podepisujete směnky, tak tam lítají stovky procent přeplacení. A naprosto nesplnitelné penále v případě nesplácení. Toto je ještě výhodné, co naleznete v této kalkulačce.

Dana Wywialová

Dobrý den, hledám někoho, kdo by mi půjčil peníze na splacení dluhů. Na levné půjčky od banky nemám šanci. Takže jen nebankovní bez registru a bez poplatku. Z důvodu, že bych chtěla sloučit všechny mé závazky a zamítli mi to. Mám důchod 9773 Kč a splácím 9731 Kč. Takže mi podle toho na měsíc života zůstane 42 Kč. Potřebovala bych to splatit a platit menší splátky. Mohu dávat až 1500 Kč měsíčně. Potřebuji 170 000 Kč. Jsem v registru, nemovitost nemám, bydlím v podnájmu. Děkuji

Alena Palyzová

Nejjednodušší rada? Využijte kalkulačky, která tady k tomu účelu je umístěná. Vždyť jsou tam jen 4 políčka, kdyby jste ten čas věnovala tomu, tak už znáte ty, kteří vás schválí. Místo psaní komentáře.

Anežka Mrázková

Paní ale zřejmě naráží na to, že jí to nic nenabídne. Ze zvědavosti jsem jí to vyplnila a vyskočilo na mě hlášení. Omlouváme se, pro zadaná kritéria Vám nemůžeme nabídnout žádný produkt. Vyzkoušejte to zadat znovu. Ale jiného poskytovatele neznám a ani nedoporučuji se zaplétat s nějakými soukromníky.

Břetislav Ječmen

Na to je jednoduchá rada. Musíte změnit to, co jste si tam zadala. Kdyby jste chtěla například jen 70 000 Kč, tak již by to bylo reálné. A těch 100 tisíc by jste si nechala u původního zdroje. Bohužel nevím, jaké je rozložení vašich závazků a zda-li by to bylo možné. Chápu, že ve vašem případě jde především o to, aby jste měla na splácení. Případně toho napište o sobě více a můžeme vyzkoušet to dát nějak dohromady.

Miroslav Fous

Na levné peníze od banky nedosáhnete, to je vám asi jasné. A pokud by jste chtěla nebankovních 170000 Kč bez registru, tak budete muset mít majetek - tedy nemovitost k zástavě. Za žádných jiných podmínek vám nikdo 170 000 Kč jen tak na dobré slovo (na podpis) nevyplatí. A můžete mi věřit, mám zkušenosti i přehled.

Vladimír Burian

První dotaz. Rozlišuje se na co chci ty peníze použít. Dále, ve výsledku vidím, že doba splácení je např. 12 - 48 měsíců. A je tam reprezentativní příklad úroků. Kde se tedy dozvím konkrétní sumy. A za třetí - jak to funguje pokud zažádám u více poskytovatelů.

Jakub Hock

Není nutné nikdy dokládat účel. Což je veliké plus a zároveň i veliké mínus. Člověk chce mnohdy peníze vynaložit účelově a ocenil by pro to nějakou slevu. Tady tyto firmy, které půjčují tyto peníze, ale mají jen univerzální balíčky, kde s ničím nelze moc hýbat. Takže účelovost nijak nepomůže a ani neuškodí celkovému přeplatku. Je jedno na co peníze použijete.

Martina Staňková

Tento formulář není na to, aby jste si rovnou sjednal půjčku a vše uzavřel. Tady vyplníte základní informace a vám vyjede, že například u Vita Credit splňujete kritéria. A že jsou ochotni sjednat splátkový kalendář na 1 až 3 roky. A toto si pak už dojednáte osobně. A od toho se samozřejmě i následně odvíjí RPSN a úrok.

Věra Klichová

Vůbec nevadí, pokud požádáte u více poskytovatelů, mě tam vyšly 3 subjekty. Tak jsem je označila úplně všechny a nechala se definitivně schválit. A pak se ještě jeden ozval a měl dodatečný dotaz (něco ohledně invalidního důchodu). A poté mě odmítl. Takže ze 3 odeslaných mi zůstali 2. To mě oba dva posoudili kladně a já si pak vybrala toho lepšího. Klidně si tedy podejte žádost i na více. Dokud nepodepíšete smlouvu, tak se k ničemu nezavazujete.

Petra Koubská

Ano, taky mám podobnou zkušenost. Když jsem využila tohoto srovnání a vyšli mi dvě nabídky, tak jsem pro jistotu zvolila obě dvě. A z nějakého důvodu mi jedna nevyšla. Naštěstí tam byla ještě ta druhá, která proběhla v pořádku a byly mi peníze poslány na bankovní účet. Proto zvolte co nejvíce společností budete moci.

Srovnání půjček online

Fotografie: Levné půjčky.

Levné Půjčky
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace