Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Malý kredit půjčka

Základní informace o Malykredit.cz

Malykredit.cz
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 7 až 62 dní
Rozmezí půjčky 500 - 7 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Malykredit.cz
Minimální částka:500 Kč
Maximální částka:7 000 Kč
Doba splatnosti:7 až 62 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:62%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Malykredit.cz

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Malykredit.cz - Půjčte si do výplaty až 7 000 korun

Malykredit.cz poskytuje malé půjčky od 500 do 7 000 Kč. Hodí se pro situace, kdy vám několik dní před výplatou schází peníze na nezbytné výdaje. Od druhé půjčky a výše si lze půjčit vyšší částku.

Splatnost malé půjčky se pohybuje od 7 do 62 dní. Úrok je však velmi vysoký a to až 1 % z dlužné částky denně. Čím rychleji půjčku splatíte, tím vás vyjde levněji.

Co k půjčce potřebuji?

Jako první musíte vyplnit online registrační formulář. Dále budete potřebovat mobilní telefon a bankovní účet, ze kterého pošlete potvrzovací platbu ve výši 1 Kč. Pak stačí zvolit částku a vyčkat na schválení. Celý proces trvá nejvýše několik minut.

Proč si půjčit od Malykredit.cz?

Malykredit.cz představuju možnost, jak získat peníze, pokud vám do výplaty schází jen pár tisíc. Pro stálé zákazníky je připravený věrnostní program, kde můžete získat až 20% slevu na vaše půjčky.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • až 7 000 Kč před výplatou
  • věrnostní program
  • možnost předčasného splacení
  • splatnost až 62 dní
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • krátka doba splatnosti
  • vysoký úrok

Získat 500 - 7 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka od Malykredit.cz je vhodná pro ty, kterým do výplaty schází pár tisíc. Díky snadnému formuláři a rychlému posouzení vaší žádosti můžete mít peníze na účtu rychle. Vhodná je také pro klienty, kteří hledají možnost opakovaně si půjčit malé obnosy peněz.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Malykredit.cz nabízí opravdu jen malé úvěry. Pakliže potřebujete půjčit spíše desítky tisíc korun nebo hledáte konsolidace půjček, doporučujeme najít jiného dodavatele půjčky.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
5 000 Kč
Délka splácení
31 dní
Měsíční splátka
8 100 Kč
Celkem zaplatíte
8 100 Kč
Úroková sazba
62 %
RPSN
1 615,06 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 500 Kč - 7 000 Kč až na 7 až 62 dní během 15 minut od Malykredit.cz? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936