Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

mBank půjčka online

Základní informace o mBank

mBank
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 12 až 96 měsíců
Rozmezí půjčky 10 000 - 1 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:mBank
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:1 000 000 Kč
Doba splatnosti:12 až 96 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:8.29%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku mBank

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

mBank půjčka na cokoliv se výhodným úrokem

Polská mBank patří do německé skupiny Commerzbank. Vznikla v roce 2000 a na český a slovenský trh vstoupila na podzim roku 2007.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

U společnost mBank si můžete půjčit až 1 000 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 96 měsíců. Výše vaší měsíční splátky závisí na výše půjčky a délce splatnost. Nejnižší možný úrok od 5,99 % lze získat pouze v případě sjednaného pojištění. Pokud máte bankovní účet vedený u mBank, můžete mít peníze na účtu dokonce během tří minut.

mBank nabízí možnosti pojištění pro případ neschopnosti splácet. Odměnou za sjednání pojištění je snížená úroková sazba.

Jak probíhá schválení půjčky

U procesu schvalování půjčky záleží, zda máte nebo nemáte účet u mBank. Se založeným účtem jde schválení rychleji a máte šanci dosáhnout na vyšší půjčku. Pokud účet nemáte, začnete vyplněním online žádosti a údajů o vás.

mBanka si ověří zadané údaje, nahlédne do registru dlužníků. Celkem jednoduše zjistí, zda jste zvolenou půjčku schopni řádně splácet. Pokud prověření dopadne dobře a banka vás vyhodnotí jako bonitního zákazníka, zbývá podepsat online smlouvu a peníze můžete mít na účtu téměř obratem.

Co vše budu potřebovat

K mPůjčce budete potřebovat vlastní bankovní účet, pravidelný a stabilní příjem ze zaměstnání nebo z podnikání, čisté registry a správně vyplněný online formulář.

Konsolidace od mBank

Vedle klasické mPůjčky můžete využít konsolidaci, která slibuje snížení úrokové sazby až o 2 %. Převést si můžete až 10 různých půjček do výše 1 000 000 Kč.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 1 000 000 Kč
  • úrok od 5,99 %
  • peníze na účtu už do 3 minut
  • online sjednání
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • nižší úrok se váže na pojištění
  • žádný negativní záznam v registrech

Získat 10 000 - 1 000 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčku od mBank dostane prakticky každý, kdo splní základní podmínky. Těmi je, že nemáte negativní záznam v rejstříku, nemáte nesplácené závazky a pravidelný příjem. Úvěr od mBank je nezajištěný a neúčelový, takže nemusíte ručit svojí nemovitostí. Díky poměrně nízkým úrokům může být mPůjčka levnou záležitostí pro aktuální řešení vašich finančních potíží.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Jestliže máte nesplácené závazky u jiných institucí, nemáte pravidelný příjem, případně si chcete půjčit méně než 10 000, mPůjčka pro vás nebude vhodným finančním produktem.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
120 000 Kč
Délka splácení
72 měsíců
Měsíční splátka
2 288,20 Kč
Celkem zaplatíte
164 749 Kč
Úroková sazba
5,99 %
RPSN
11,65 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 1 000 000 Kč až na 12 až 96 měsíců během 24 hodin od mBank? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936