Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Minihotovost půjčka

Základní informace o Minihotovost

Minihotovost
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 7 až 28 dní
Rozmezí půjčky 750 - 3 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Minihotovost
Minimální částka:750 Kč
Maximální částka:3 000 Kč
Doba splatnosti:7 až 28 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:2400%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Minihotovost

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Rychlá online půjčka do 3000 Kč bez registrace a poplatků

Potřebujete půjčit peníze, než vám dorazí na účet výplata? Zkuste půjčku Minihotovost od 750 až do 3 000 Kč. Splatnost půjčky se pohybuje od 7 do 28 dní, ale v případě nutnosti můžete požádat o prodloužení splatnosti. Není to zadarmo. Prodloužení je zpoplatněno.

Co k půjčce potřebuji?

Za prvé musíte vyplnit formulář, do něhož zadáte své osobní údaje. Potřebovat budete mobilní telefon, bankovní účet vedený na vaše jméno, občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Bez těchto věcí nelze o půjčku žádat.

Proč si půjčit od Minihotovost?

Minihotovost půjček slibuje rychlé vyřízení a odeslání peněz na váš bankovní účet. Stálým klientů nabízí vyšší částky. Půjčka je vhodná i pro cizince v rámci Evropy.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • rychlé a online vyřízení
  • vyšší půjčky pro dlouhodobé klienty
  • možnost prodloužení splatnosti
  • předčasné splacení zdarma
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • první půjčka nejvýše 3 000 Kč
  • poplatek za prodloužení splatnosti
  • dva doklady totožnosti

Získat 750 - 3 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka od Minihotovost je vhodná pro každého, kdo hledá mikroúvěr do výplaty. Při první žádosti můžete požádat maximálně o 3 000 Kč. Půjčit si můžete také v případě, že jste cizinec z Evropské unie.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná pro ty, kteří hledají větší úvěry či konsolidace. O půjčku by také neměli žádat lidé bez příjmu nebo ti, kteří nemají na své jméno vedený bankovní účet. Na ten se totiž po podpisu smlouvy bude odesílat půjčka.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
3 000 Kč
Délka splácení
28 dní
Měsíční splátka
3 840 Kč
Celkem zaplatíte
3 840 Kč
Úroková sazba
poplatek 840 Kč
RPSN
2397,81 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 750 Kč - 3 000 Kč až na 7 až 28 dní během 15 minut od Minihotovost? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936