"Porovnejte nejvýhodnější konsolidace půjček, zadarmo"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Nejlepší konsolidace půjček - Bankovní i Nebankovní

Uvažujete nad nejlepším způsobem, jak provést konsolidaci všech vašich závazků? Jste na správné adrese. Tyto stránky nabízejí kalkulačku, která porovná bankovní i nebankovní možnosti. Zobrazí Vám výsledek, kde můžete uvážit všechny důležité parametry a dle Vašich preferencí zvolit tu nejlepší. V této službě naleznete jak nebankovní produkty, tak stejně i tak ty bankovní od bank. Dle nabízených podmínek se můžete sami rozhodnout pro to, který produkt označíte za nejlepší. A sjednáte si u daného poskytovatele konsolidace.

Nejdříve je třeba vyplnit naši kalkulačku

A to je v skutku snadné. V základu je třeba zadat jen čtyři základní údaje. Pokud to bude třeba, tak se zobrazí maximálně další dvě položky. Ale více než šest všeobecných dat uvádět nemusíte. To vše postačuje k tomu, aby mohl být Váš požadavek odeslán. A vy jste tak mohli zjistit, která konsolidace půjček je nejvýhodnější. A zda-li si zvolit tu od banky či sáhnout po nebankovní.

Předem uvádíme, že tato služba je naprosto zdarma. U jiný internetových stránek musíte odesílat aktivační SMS, která stojí až několik stovek korun. Ještě vyšší sumy zaplatíte, pokud budete Vaši situaci konzultovat s finančním poradce. Ale zde, u nás, není třeba jediná koruna. Ani nevyžadujeme, aby jste nám dali své vlastní kontaktní informace. Můžete vše nezávazně vyplnit. Najdete vhodnou konsolidaci? Výborně! Nenajdete? Nevadí. Stránky můžete zavřít a již o nich nikdy neuslyšíte, jelikož nevyžadujeme Vaše kontaktní informace. To je jedna z hlavní předností, kterou se vyznačujeme oproti konkurenci. Nechceme za srovnání konsolidací peníze a ani Vaše osobní informace.

Podívejte se okamžitě na výsledek

Vyplnili jste formulář a i jste jej odeslali. Jak bylo slíbeno, tak jste ihned dostali výsledky. Nebyl nutný žádný další krok. Nyní před sebou vidíte všechny firmy (příp. banky), které jsou Vám ochotny dát peníze. Ano - již byly odstraněny ty nabídky, u kterých by jste jako žadatel neprošel. Takže vše co je před Vámi, Vám může být ihned vyplaceno. Můžete tedy kliknout na Mám zájem a poslat žádost. Nutno dodat, že tato komunikace bude probíhat jen mezi Vámi a poskytovatelem. Kalkulačka nedělá prostředníka. Ta pouze srovnala možnosti a poskytla kontakt. Dále již vše řešíte tak, jako by jste požádali na stránkách nebankovní firmy či banky. A veškeré dohody a smlouvy uzavíráte přímo s nimi.

Někoho ovšem může zmást, že se mu nabídlo více nabídek - kterou si má teď vybrat a u koho sjednat? Existují dva postupy. Můžete všechny kontaktovat najednou - necháte zaškrtnuté všechny možnosti a pouze vyplníte krátkou žádost. Pokud se Vám nelíbí u konkrétního výsledku podmínky, tak ji můžete jednoduše odškrtnout a je to. Jej žádat nebudete.

Je na každém klientovi, jaké preferuje hodnoty. V přibližně polovině případů posuzuje nejlepší konsolidaci půjček dle úrokové sazby. Tedy jej zajímá, kolik ve výsledku zaplatí navíc. Je to velmi správná úvaha. Je zde ale i druhá polovina. Jedná se o lidi, kteří nestíhají splácet všechny své dluhy. Případně je toho na ně moc a hledají únik z tohoto životního kolotoče od výplaty do výplaty. A v tom případě se nemusíte dívat jen na RPSN, úrokové sazby a různá přeplacení. Ale můžete hodnotit nejlepší právě podle toho, kolik po Vás bude věřitel chtít splácet. Aby jste si ulehčili a postavili se na nohy.

Zvažte tedy tyto parametry podle toho, jak na tom je Váš měsíční rozpočet. A zda-li je cílem bankovní/nebankovní konsolidace ušetřit, či si pomoci od přemrštěných splátek.

Jaké jsou Vaše podmínky?

Každá společnost/banky, která byla do srovnání zahrnuta má samozřejmě úplně jiná pravidla pro posouzení nových zákazníků. Takže můžeme mluvit jen ze zkušeností - pokud se rozhodnete využít porovnávač, tak se dostanete k nabídkám bez registru. A to jak bankovního, tak I nebankovního. Dále u nižších částek (cca 100 000 Kč - 200 000 Kč) lze najít ještě někoho, kdo nebude chtít zástavu nemovitosti. Ohledně dokládání příjmů či zaměstnání je to velmi individuální. Zde má každý svojí vlastní politiku. A vše mění dle toho, kolik moc chcete půjčit a jestli máte případnou zástavu domu, bytu, RD či jinou.

Takže nejlepší postup, jak se dozvědět konkrétní data? Vyplňte si svoji žádost (tedy formulář nahoře). A zobrazte si, co se pro Vás nabízí. Poté již z úplnou jistotou budete vědět, jaké jsou ty podmínky. Co vše je třeba doložit či splnit. A dostanete odpovědi i na všechny Vaše ostatní otázky. Nemusíme dodávat, že je to bezplatné - tak proč to nevyzkoušet?

S kým budu jednat, kdo je zainteresován

Již jsme naťukli, jak je to se vztahy. Tuto službu (kalkulačku, formulář) nijak neplatíte a ani nejste na ni nijak vázáni. Její jedinou funkcí je, že Vám zobrazí porovnání konsolidací/půjček/úvěrů/hypoték. Ve výsledcích ale uvádí již způsob, jak kontaktovat konkrétního věřitele. A pokud se rozhodnete, že nabídnuté řešení je to nejlepší, tak můžete zažádat. A své údaje budete posílat již jen té konkrétní firmě (Home Credit, Cetelem…) nebo bance (City Bank…). Do tohoto procesu tento srovnávač není nijak zatažen. Nemusíte tedy mít strach, že by zde po Vás někdo vyžadoval poplatky předem. Nebo že by jsme po Vás chtěli provizi za zprostředkování. Tato služba je zcela bezplatná. Tak ji využijte! A najděte nejlepší řešení, které pro Vás internet nachystal.

Květa Gondeková

Jaká je pro mě nejlepší konsolidace? Mám jeden úvěr u GE Money (50 000 Kč), pak mám další dva u nebankovních poskytovatelů (10 000 Kč a 20 000 Kč). Ale mám teď problém, že jsem byla nucená přejít na nové pracovní místo a tam mám menší pracovní ohodnocení a tak bych byla schopná platit asi jenom 5000 Kč. Doporučte nejlepší konsolidaci půjček.

Michaela Kučová

Tak jednoduše vyplňte ten formulář, který tady je nahoře. Když tam zadáte přesně to, co jsem nám řekla, tak se vám zobrazí konkrétní nabídky a budete si moci vybrat tu nejlepší.

Helena Pešková

Dívala jsem se na to, nejlepší mi tam ze všech připadá rozhodně Provident. Když se podívám na jakéhokoliv poskytovatele, tak by jste tam přeplatila 80% - 90%. Pouze tento jeden tam nabízí 40% - 60%. Jediný zádrhel může být v tom, že má jako podmínku týdenní splátky. Otázka je, kolik by vám ve výsledku vyšlo a kolik by to dávala za jeden týden. Na to se už musíte podívat sama.

Hana Šánková

Podívejte se na mBank. Zrovna dnes jsem viděla nějakou reklamu a říkali, že mají nejnižší úroky na trhu, tak by to mohlo být snad nejlepší pro vás.

Oldřich Smeták

jak už tady někdo zmiňoval, tak budete ráda, když se dostanete u nebankovní nabídky na 50%. A to v nejlepším případě, v praxi to bude ještě vyšší RPSN. Říkáte, že máte již jeden úvěr u GE Money. Nemohla by jste je kontaktovat s tím, že by jste potřebovala celkovou konsolidaci. Jednak navýšení dlužné splátky a i snížení splátek za ceny prodloužení splátkového kalendáře. Dokud budete v bankovním sektoru, tak je to nejlepší konsolidace, na kterou můžete dosáhnout.

Jindřiška Nejezchlebová

Dobrý den, nevíte někdo, kdo by my půjčil 50000 Kč? Ale to i když jsem na mateřské dovolené. Chci využít jednu vyšší půjčku a zbavit se malých závazků, které mě táhnou dolů. S tím, že bych neplatila více jak 1000 Kč max. 1500 Kč měsíčně. Pokud někdo o nějaké víte, budu vám moc vděčná. Spěchá, jen prosím něco, co opravdu funguje. A ne nějaké zloděje.

Kamila Nemešová

To už tady bylo jednoduše si vyplňte kalkulačku, kterou máte na začátku stránek. Nic jiné vám zde asi neporadíme. Protože nikdo z nás není maminka na dovolené, která může platit tisíc korun a potřebuje jich padesát. Konkrétní nabídku si musíte dohledat sama, my s tím budeme mít jen těžko zkušenost.

Jiří Karpíšek

Paní bude spíše narážet na to, že pokud jste na MD a máte příjem nižší než 12 000 Kč, tak vám to nic nenabídne. Takže si spíš myslím, že hledá všeobecné rady. Já tedy u ničem nevím a i vám bych doporučil, aby jste zůstala při těchto velikých firmách a nepokoušela štěstí mezi soukromníky.

Gabriela Šustková

Paní Jindřiška ale neuvedla jaký má příjem. Pokud by měsíčně měla nad 15000 Kč, tak tam jsou rovnou dvě nabídky. Sice ne nejlepší konsolidace, ale je to tam. Provident 45 - 100 týdnů a Profi Credit 12 - 48 měsíců. Takže vybírat má z čeho. A ručením domem nebo bytem není vyžadováno ani u jedné možnosti. Vyzkoušejte si to sama a uvidíte. Taky můžete rovnou požádat.

Tomáš Pospíšil

To mi jako nejlepší řešení nepřipadá ani náhodou. První možnost: Úroková sazba 94,97%. Jediné co tam působí seriózně je ta druhá nabídka, kde je úrok k 20%. Tu první neberte ani náhodou.

Jana Houšková

Opravdu si myslíte, že tato konsolidace je skutečně nejlepší. Prošla jsem si to jenom zběžně. Ale pokud po vás někdo chce na zpět o 99% víc, tak to je s prominutím zloději. A opravdu nevím, kdo jim na to může skočit. Sice nepatřím mezi jejich klienty, ale já bych si to od nich nikdy nevzala.

Petr Táborský

To je právě tím, že nepatříte mezi jejich klasickou klientelu. Pro tu jsou takovéto podmínky velmi snesitelné. Musíte zvážit především to, že mnoho lidí je v nouzi. Oni neřeší to, jestli je to o 1% vyšší nebo nižší. Mají termín do konce týdne, kdy musí vyplatit půjčku. Pokud to neudělají, tak proběhne exekuce. Takže jsou vůbec rádi, že jim to ihned poskytne a doba splácení již pro ně není tak důležitým parametrem.

Milan Rybář

nebankovní sektor bude vždycky nebankovní. A tyto sazby se nikdy nezmění. Protože vyplácejí peníze mnoha rizikovým skupinám, kde je vysoké procento neplatičů a jejich závazky jsou nevymahatelné. A to musí pokrýt z vysokých úroků těch, kteří to vracejí.

Anna Černohorská

Taky jsem tam byla a musím vám říct, že by jste ještě za takovou nabídku byla ráda. Byla jsem sama se 2 dětmi a měla jsem dluhy ve výši k 70 000 Kč. Žádala jsem naprosto všude a ozývali se mi jen samí podvodníci. Kdybych tehdy měla jen sebemenší šanci dostat se k reálné nabídce (klidně i s přeplacením 100%), tak bych neváhala ani minutu.

Zdeněk Petřík

Tak jako normální půjčku bych si to nebral, to dá rozum. Ale jako konsolidace ve skutečně nouzové situace je to dobré. Vždyť se tam dá třeba namátkou najít Provident, u kterého je úrok 23%. Což není až zas tak moc.

Srovnání půjček online

Fotografie: Nejlepší konsolidace.

Nejlepší Konsolidace
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace