"Srovnání půjček okamžitě, získejte nejvýhodnější"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Srovnání Půjček - Nejlepší, Nejnižší, Nejvýhodnější, Nejlevnější

Všechny nabídky, na které zde narazíte, jsou poctivé a pocházejí od ověřených firem. Žádná z nabídek není podmíněná tím, aby jste museli platit jakékoliv poplatky předem. Zároveň jsou všechny zobrazené nabídky zcela nezávazné. Můžete si nechat vyjet, které společnosti jsou ochotny vám půjčit peníze. Pokud by se vám teoreticky nelíbily podmínky žádné ze společností, tak můžete srovnání zavřít a nejste k ničemu vázáni.

Jak postupovat při srovnání půjček

Na těchto stránkách naleznete formulář, který udělá všechnu práci za Vás. Nemusíte hledat všechny poskytovatele nebankovních půjček a osobně srovnávat jejich produkty. Zmíněný formulář se nachází výše (viz. šipky). Žádanou částku uveďte pouze jako číslo bez měny. Máte-li nějaké žádané rozmezí, nejdříve vyzkoušejte vyšší hranici. Své nároky můžete kdykoliv snížit. Váš čistý měsíční příjem - uvádějte ten, který můžete skutečně doložit. Brigády, kde jsou peníze vypláceny na ruku a podobně, nemohou být uznány. Pokud nevíte co je to registr dlužníků a nikdy jste neměli problém se splátkami, tak uveďte, že se v něm nenacházíte. Ohledně možnosti zástavy - kladně potvrďte i v případě, že je již na ni zástavní právo jiného subjektu. Vše je vyplněno a můžete se vydat srovnat půjčky.

Zobrazené výsledky srovnání a co dále

Ihned po odeslání (okamžitě) se Vám zobrazí všechny společnosti, kterou jsou Vám ochotny dát peníze. Díky přehlednému srovnání rovnou vidíte i ty nejdůležitější parametry (úroková sazba, RPSN, měsíční splátky, délku splácení). Můžete si tak vybrat tu nejvýhodnější s nejlepšími podmínkami, nejnižším RPSN a ohledně nákladů celkově nejlevnější. Pokud jste neuspěli, zkuste slevit ze svých nároků. Například požádat o nižší finanční částku. Můžete si pohrát i s ostatními parametry. Například jste uvedli, že jste ochotni dát Váš dům do zástavy. A získali jste 3 výsledky. Vyzkoušejte porovnání i bez nutnosti ručit - může se najít poskytovatel, který poskytne peníze i bez zástavního práva. Zkrátka si můžete úvěr či půjčku vymazlit k dokonalosti.

Kdo je srovnáván a výhody

V srovnání nejsou jen čistě nebankovní firmy, ale například i bankovní dům CitiBank. Přijdou si tak na své i lidé, kteří nejsou v registru a hledají nejvýhodnější bankovní úvěr s nejnižšími náklady. Druhou část tvoří nebankovní sektor. Ale jen ověřené firmy. Na těchto stránkách nepřijdete do styku se společnostmi, které vyžadují poplatky předem. Nikdy zde nezískáte kontakt na placenou telefonní linku. Nikdy Vám nehrozí žádný podvod ani nepoctivosti. Jedná se o celorepublikově uznávané poskytovatele. A podmínky jsou stanoveny na nízké úrovni. I když jste zapsáni v bankovním registru dlužníků, stále získáte mnoho nabídek. Taktéž je možno dosáhnout na peníze v případě, že nemáte zástavu nemovitosti. Doba vyplacení je velmi rychlá. Většina nabízených možností má nálepku rychlé pomoci. Vždy ale záleží na konkrétním případu a konkrétním klientu.

Na jaké parametry se ve srovnání dívat

Nejlevnější a Nejlepší úroková sazba - prvním ukazatelem pro Vás může být RPSN. Tato roční úroková sazba stanovuje, o kolik se věřiteli zhodnotí jeho peníze za jeden rok. Tedy procenta, která přeplatíte na splátkách. Hledáte-li nejlevnější řešení, určitě posuňte tento parametr do popředí vaší pozornosti. Neopomíjejte ale i další podmínky. Samotné RPSN není vševypovídající.

Nejnižší přeplacení úvěru - z prvního parametru jste mohli mít dojem, že navýšení o úrok a přeplácení je pokryto. Bohužel ne. Většina společností na trhu má ke svým produktům přidružené poplatky - za zpracování smlouvy, vedení účtu atd. Ale nelekejte se, ve srovnání není jediná nabídka, kde by se platily peníze předem. Ale I banky účtují poplatky. Tedy neberte v úvahu jen úrokovou sazbu, ale i celkové nejnižší přeplacení.

Nejvýhodnější podmínky - mnoha žadatelům je v podstatě jedno, kolik celkově přeplatí. Ale nutně potřebují získat peníze a jsou limitování například výší měsíční splátky. Například vyžadují 100 000 Kč, ale měsíčně si mohou dovolit dát maximálně 3 500 Kč. A zda-li bude RPSN 8% nebo 12% pro ně není již důležité. I v tomto případě bude srovnání půjček nápomocné - zobrazí Vám, po jaké časové období budete splácet a kolik.

Jak si tedy vybrat ze srovnání půjček? Jak vidíte, tak je to mix osobních preferencí. Někdo dá přednost co nejnižšímu přeplacení, jiný zase co nejmenší měsíční splátce. Je tedy jen na Vás co budou ty důležité parametry. A které naopak odsunete do pozadí. Namíchejte si tento finanční koktej dle Vaši představ a především aktuálních možností.

Zdarma, bez poplatku, bez registrace

Ano, toto srovnání proběhne úplně zdarma a nemusíte za něj platit. Není nutné posílat aktivační SMS. Nemusíte nikomu platit za zpracování srovnání ani předběžnou kalkulaci. Taktéž ani při žádosti u konkrétní společnosti po Vás není žádat poplatek dopředu. Netelefonujete na placená čísla. Srovnat si bankovní i nebankovní produkty můžete bez registrace. Úvodní krok je bez vašich osobních údajů. Ty zadáte až v případě, že budete mít i nabízený produkt zájem. Ale nikdy dříve po Vás není vyžadována ani e-mail adresa. Za srovnání nic nedáte, naopak vyděláte. A získáte okamžitě přehled o situaci na českém finančním trhu.

Radka Šedinová

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat. Dívala jsem se na ten formulář, ale nechápu, jestli je to jenom pro jednu firmu? Že si tím porovnám nabídky této společnosti, která vlastní tyto stránky? Nebo jak to je. Já bych chtěla porovnat celý internet.

Larysa Zahradníčková

Ale vždyť přesně tak to máte, zde porovnáte více společností. Když jsou to zkoušela, tak mi vyjely nabídly od Provident a Home Credit. Takže je tam definitivně více možností.

Filip Ostrihoň

Ano, je to přesně tak jak píšete, pokud vyplníte ty čtyři políčka, tak ihned v dalším kroku vidíte vše, co vám může být schváleno. Je to již vyfiltrováno a nenacházejí se tam žádné výsledky, na které by jste nedosáhla. Značně to ulehčí výběr.

Karol Jandourek

Smyslem tohoto srovnávače je srovnání nejvýhodnějších úrokových sazeb a splátek. takže ve výsledku vidíte víc společnosti a přehledně i jejich nabídky (splátka, přeplatek, RPSN...) a vy si můžete vybrat nejvýhodnější. A jako bonus se vám vůbec nezobrazí ty, pro které nesplňujete všechny podmínky kladného posouzení.

Radka Šedinová

Aha, už to chápu. V pořádku. Mockrát děkuji za rychlé odpovědi.

Iveta Homolková

Takže jsem vše poctivě vyplnila a odeslala. Jenomže výsledkem je prázdná stránka, nemám vůbec žádnou nabídky, prostě nic nevidím. Nevíte, kde by mohla být chyba? Vše jsem kontrolovala a mám to vyplněno opravdu správně. Prosím, poraďte.

Tomáš Dvořák

V tom případě zde pro vás není nikdo, kdo by byl ochotný vám dát peníze. Nevím v jakém jste postavení. Ale tipuji, že máte určitě registr, exekuci a k tomu nedoložitelný příjem. V takové situaci vám nikdo peníze nedá. A my s tím nic neuděláme.

Martin Klíma

Ano, skutečně to znamená, že pro nikoho nesplňujete co požadují. Ale doporučuji vám, aby jste se vrátila zpět na začátek. A při vyplňování snížila své požadavky - například částku, kterou požadujeme. A i v ostatních parametrech vyjdete vstříc věřiteli. Možná jen žádáte o příliš mnoho. Pak napište jak jste dopadla.

František Procházka

Mně to funguje na 100%. Když jsem tam zadal do všech políček data, tak mi to ukázalo Profi Credit a Ferratum. Takže něco se muselo pokazit u Vás. Na mé straně vše funguje jak má.

Denisa Bulantová

Dobrý den Iveto. Já jsem to měla taky tak. Dala jsem si tam 120 000 Kč bez zástavy a s registrem, aby mi to nabídlo nejvýhodnější a nejnižší splácení. Ale nic se mi neukázalo. Tak jsem tu částku dala nižší, 80 000 Kč, a v tom okamžiku jsem už měla dvě společnosti, které mi byly ochotny pomoci. Požádala jsem tedy u obou (je tam rovnou formulář) a opravdu mě i schválili. A peníze jsem dostala. Změňte o kolik žádáte a snad to vyjde.

Matúš Komín

Myslíte si, že tady jde dosáhnout skutečně nejnižší a nejvýhodnější úrokové sazby? Vím, že jsou zde uvedeny všechny hlavní nebankovní společnosti, ale nejde třeba někde jinde na internetu najít někoho, kdo by byl levnější? Případně budu rád i za kontakt. Jde mi o to, že jsem relativně bonitní žadatel a tak chci dosáhnout na co nejmenší přeplacení vůči věřiteli.

Jitka Szabóvá

Vůbec bych vám nedoporučovala se dívat někde jinde. Tady jsou prověřené firmy, které opravdu vyplácejí. To co se děje tam venku, to by jste nevěřil. 90% nabídek jsou nějakým způsobem nepoctivé. Buď se z vás snaží vytáhnout osobní údaje (i kopie dokladů atd.), nebo po vás požadují peníze předem za zprostředkování. Které si vezmou a vy je už nikdy neuvidíte. Proto bych zůstala jen tady na tomto srovnávači, kde jsou pouze solidní nabídky. A neriskovala bych nic jiné.

Zbyněk Nesnídal

Souhlasím s Jitkou a myslím si, že je to ještě horší než píše. Pokud jednáte s někým, kdo se vydává za soukromého investora nebo podnikatele, tak je v tom vždy nějaký háček. Pokud jsem se díval mimo zavedené nebankovní společnosti, tak jsem nikdy nikde nenarazil na opravdově výhodnou nabídku.

Petra Vavřinčíková

Já si naopak myslím, že tady seženete ten nejvýhodnější úrok. Protože nejlevnější jsou banky, pak jsou tyto stránky s tímto srovnáním. A až pak daleko jsou teprve soukromníci, kteří vyplácejí ze svého na skutečně přemrštěný úrok.

Jiří Hrubý

Zkoušeli jste to někdo vyplňovat? A případně jak to pak funguje dál, když tam zadáte své osobní informace? Nechci rozesílat žádným formám mé údaje, aby mě pak neustále zasílali spam nebo o mně věděli příliš mnoho. Napište pokud jste to vyzkoušeli.

Eliška Rybnikářová

Nic o sobě nemusíte vyplňovat. Ani jméno, ani telefon apod. Pouze vyplníte ty 4 kolonky, které vidíte i teď. A okamžitě ihned poté vidíte výsledek. Není tam nikde schován žádný mezikrok ani další formuláře.

Michaela Šlapetová

Je to tak, jak píše paní Eliška. Po kliknutí na tlačítko vidíte výsledky. A pokud by jste měl o některý z nich zájem, tak teprve až poté jim můžete poslat poptávku s vašimi údaji. Můžete jich současně označit i více a kontaktovat tak více nabízejících.

Marie Odvárková

Zkoušela jsem a ukázalo mi to srovnání i bez toho, abych psala své osobní údaje.

Vladimír Solus

Já jen potvrdím, že je to tak, jak uvádí lidé nade mnou. Taky už mám plné zuby toho, jak vyplním jednu jedinou žádost. A do týdne mi začnou chodit nabídky z desítek e-mailových adres a nabízet další soukromé půjčky a úvěry. Zde je to ale bezpečné, nejste nucen nic udávat.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad srovnání.

Srovnání půjček
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace