"Zobrazí nejlevnější půjčku, peníze i na konsolidaci"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Nejlevnější půjčka - Konsolidace, od Banky i Nebankovní

Dostali jste se na internetové stránky, kde můžete bezplatně vyhledat a sjednat půjčku. K tomu slouží kalkulačka (formulář) v hlavičce těchto stránek. Je rychlý (do 20 vteřin máte vyplněno) a ihned zobrazuje výsledek (ihned po kliknutí). Není zde žádný skrytý mezikrok . To co vidíte je skutečně vše, co je nutno zadat. A nakonec ještě dodáme, že celá tato služba je pro Vás zadarmo. Za co by jste jinde platili finančnímu poradci, to zde udělá tento formulář zadarmo. Vyzkoušejte jej!

Nejlevnější půjčka - využijte srovnání

Na počátku této internetové prezentace jste si mohli povšimnout srovnávače - formuláře. Zadejte do něj všechny potřebná data (jsou to jen 4 údaje). A nic víc po Vás nebude chtít. Okamžitě po odeslání uvidíte přehled toho, co by Vám bylo schváleno. Celá tato služba je zdarma, neplatíte ani korunu. Ani neplatíte ve formě poskytnutí svého jména, e-mailu či telefonu. Pokud provedete srovnání svých možností a rozhodněte se nic nevyužít - nevadí. Nikdo Vás nebude otravovat nevyžádaným spamem. Protože jste nebyli nikde nuceni tato data zadávat.

Dle čeho posoudit, jak si vybrat

Bylo to snadné. Během půl minuty jste vše řádně vyplnili a nyní máte na monitoru vašeho počítače srovnány nabídky. Jednak můžete postupně projít podmínky a zvolit nejlevnější možnost. Následně kliknout na Mám zájem a okamžitě poslat online žádost. Která putuje přímo k bance či nebankovní společnosti. Prvním krokem ale je výběr toho nejlepšího možného řešení. Dle čeho jej posoudit?

banka/nebankovní - jsou zde zahrnuty oba sektory. Pokud patříte mezi bonitní žadatele (a nemáte záznam v registru), tak bude nejlepší volbou sáhnout po některé z bank. Ostatní lidé ocení široký výběr z druhé strany, kdy není nahlíženo do registru a podmínky jsou všeobecně benevolentnější. Volte dle své situace.

míra přeplacení - v kalkulačce je uvedena jako RPSN (tedy je to za časové období jednoho roku). Udává se v procentech a čím nižší je, tím méně zaplatíte navíc. Jedná se o jeden z nejzákladnějších parametrů, který má i největší vypovídající hodnotu. U bank je zpravidla menší - v první řadě tedy berte tyto výsledky.

splátka a její výše - je hezké dostat nízký úrok, ale co když Vám splátky totálně nabourají rozpočet a na konci každého měsíce budete řešit problém, za co nakoupíte jídlo a jak zaplatíte běžné výdaje? Neberte ohled jen na to, jak se dostat k nejlevnější půjčce, ale zda-li budou i její podmínky únosné.

Nejlevnější nemusí být nejnižší úrok

Řeknete si - nejlevnější? To musí být přece nejnižší úroková sazba. Pokud se ale zamyslíte důkladněji, tak do toho vzorce vstupuje mnoho dalších faktorů. Například si vyberte produkt s RPSN 10% a splátkou 5000 Kč. A následně se ocitnete na nemocenské, ze které nebudete schopni vše splácet. Začnou naskakovat vysoké penále a vše se neúměrně prodraží. A výhodněji by nakonec přišla volba, u které by si bylo RPSN 15%, ale splátka jen 2500 Kč. Kterou by jste byli schopni splácet i na nemocenské. Posuzujte nejlevnější možnost i podle jiný kritérií.

výše splátky - budete ji schopni splácet i v případě, že přijdete o zaměstnání? Vždy si nechávejte dostatečnou rezervu ve Vaše rodinném rozpočtu pro případ, kdy nastanou nečekané komplikace. Může se jednat i za nečekaný doplatek za elektřinu či plyn. Nikdy si neberte takovou splátku, po které by Vám měsíčně již nic nezůstalo.

týdenní nebo měsíční - splátky můžete posílat v těchto dvou intervalech. Každá banky (či nebankovní) to má nastaveno jinak. Proto se vždy dobře rozmyslete, co bude konkrétně pro Vás nejlepší volbou.

úrok - ano, naposled i ten úrok je nutno zvážit. U všech výsledků kalkulačky (i konsolidace) vždy vidíte RPSN. Platí, že čím nižší je toto číslo, tím méně přeplatíte. Jak již ale bylo řečeno, nedívejte se jen a pouze na tento údaj. Ale ani jej v žádném případě nepřehlížejte. Jen tak můžete najít nejlevnější půjčku.

Srovnáváte bankovní i nebankovní společnosti

Výraznou předností je, že vidíte nabídky více společností na jednom místě. A všechny jsou vypočítány pro jeden konkrétní případ - pro ten Váš. Naleznete zde jak banky, tak i veliké nebankovní firmy a v neposlední řadě i ty menší, na které jste doposud možná ještě nenarazili. Dostanete se tak k celkovému přehledu na českém trhu, kde by jste měli podat svoji žádost. A můžete zvolit skutečně tu nejvíce odpovídající Vašim požadavkům.

V souvislosti s online úvěry a půjčkami je velmi často kladen dotaz na serióznost a poctivost. A ta je zde na 100% zaručena. Vše, co Vám bude nabídnuto, bylo již prověřeno. V kalkulačce se nenachází jediný subjekt, který by provozoval nekalosti. A to je garantováno.

Peníze na cokoliv - i na konsolidaci

U majoritní skupiny nabídnutých balíčků je vynaložení financí libovolné. Není předem stanoveno, na co lze peníze vynaložit a na co už ne. Po srovnání vyplníte žádost, ta bude schválena a vy dostanete peníze v hotovosti nebo na účet od banky či nebankovního subjektu. A následně již s tímto obnosem nakládáte dle svého uvážení. Můžete jím uhradit všechny stávající závazky a realizovat konsolidaci (sloučení splátek do jedné). Či pokrýt krátkou finanční krizi či nečekané výdaje, na které jste nebyli připraveni a se kterými jste nepočítali. Nejste nijak limitováni. Porovnejte, zvolte nejlevnější nabídku a požádejte. Srovnání je zdarma. Využijte toho ihned.

David Hanzl

Skutečně je to zde nejlevnější? To se mi tedy nezdá. Když se podívám na výsledek, tak u některých mám přeplacení i jednou tolik. Neříkám, jako služba je to dobré a pomůže to. Ale nepřipadá mi, že by to obsahovalo skutečně výhodné nabídky konsolidací. A taky se mi zdá, že velmi převyšují nebankovní nad bankovními.

Antonín Kaňkovský

Taky jsem se na to ze začátku celkem překvapeně díval, jeden výsledek úrok 63,3%, druhý 78,6%. Takže jsem to zavřel s tím, že si najdu jiné řešení na internetu. Hledal jsem dva celé dny a když jsem si dal dohromady seznam společností, které mi jsou ochotny půjčit, tak jsem přišel na to, že jsou to ty tady zobrazené. Realitu jsem si maloval moc růžově.

Jiřina Seďová

Toto jsou běžné nabídky, pokud jste se dostal do bankovního registru, tak toto je to, co je nejlepší k dostání. Zvykejte si, nejlevnější nabídky. Pokud se vydáte do ještě více soukromého spektra, tak tam je RPSN násobky stovek procent.

Milan Hrabák

Musíte brát ohled na to, pro koho jsou tyto výsledky půjček určeny. Pro bankovní klienty asi nebudou. Protože je zde majoritní zastoupení nebankovních nabídek. Je to spíše pro lidi, kteří mají nižší příjmy, jsou v registru a patří do skupiny problémovějších dlužníků. A v tomto světe je RPSN 90% skutečně normální a nikdo se nad tím nepozastavuje.

Barbora Koníčková

Stačí, když si seženete zástavu a naleznete mnohem výhodnější konsolidace. Dokonce se můžete pohybovat i okolo 10%. Ale v okamžiku, kdy nemáte zajištění, tak jste v podstatě nahraný a nikdo více se s vámi nebude moc bavit. Zažila jsem to mnohokrát. Toto srovnání je ještě výhodné. Věřte mi.

Ludmila Zubková

Potřebuji najít nejlevnějšího poskytovatele, který by mi dokázal konsolidovat 350 000 Kč, ale bez registru a ručení. Zkoušela jsem už všechny nabídky a žádala jsem úplně všude, ale nikdo mi nepomůže. Nemáte na někoho kontakt nebo místo, kde bych se mohla obrátit? Prosím rychle, velmi mi tady hoří termíny.

Marek Berka

Velmi silně pochybuji, že se vám podaří peníze za takových podmínek sehnat. Viz stejný případ pod vámi. A stejná reakce. Jestliže nebudete mít k dispozici nemovitost, kde půjde do katastru zapsat zástavní právo, tak na takové peníze nedosáhnete. Myslím si, že mám docela dobrý přehled na českém trhu. Mezi bankami by jste mohla uspět - ovšem jste v registru. A v nebankovním sektoru nikdo takovou částku nenabídne.

Karolína Lauerová

Paní Ludmilo, hledám v podstatě úplně to samé. Kdyby se vám podařilo na něco narazit, mohla by jste mi taky sdělit kontaktní informace? je mi už úplně jedno, jestli půjde o soukromého investora nebo firmu. Neřeším. Úrok je mi taky už nějak jedno. Prosím, pokud najdete, pomozte mi taky.

Rudolf Císař

Já těžko můžu vynést nějaký soud, protože neznám strukturu vašich dluhů a ani vaše příjmy a výdaje. Ale pokud jste skutečně na dně a nevíte kudy kam dále, tak bych to směřoval k insolvenčnímu řízení. Pokud to tak tak splácíte a ještě se to dá zvládat, tak kontaktujte věřitele a pokuste se s nimi dojednat snížení splátek. Ale v konsolidaci bych pro vás opravdu neviděl za daných podmínek žádnou šanci.

Vlasta Rusinová

Hledáte nejlevnějšího poskytovatele, podle mě budete ráda, když najdete vůbec nějakého. Taky jsem tam byla, prošla jsem si ledasčím, takže vím jak funguje schvalování.

Johana Hrabalová

Tak jsem si chtěla najít nejlevnější nabídky, ale nějak mi to nejde. Normálně vyplním: 250 000 Kč, ano registr, ne zástava, příjem 12500 Kč. A pak to dám odeslat, ale ve výsledku se vůbec nic nestane. nevíte v čem bych mohla dělat chybu. Potřebuji ty peníze rychle, takže určitě chápete, že jsem z toho dost nervovaná.

Luděk Lebedinský

Když jsem to zkoušel já pro sebe, tak to fungovalo na 100%. Schválně jsem to vyplnil pro váš příklad, abych dokázal, že to jede. A ono to skutečně nic nezobrazí. A když jsem opět zkusil pro mou situaci, tak ukázalo 3 nabídky. Toto si opravdu nedokáži vysvětlit. Každopádně to dělá i mně.

Miroslava Kudrnová

Vysvětlení je velice jednoduché. Paní nesplňuje kritéria u žádného subjektu, tudíž se jí ani nic nezobrazí. Ono ostatně chtít od nebankovní společnosti bez ručení nemovitostí 250 tisíc, je moc. Možná u banky by to prošlo. V tomto sektoru ovšem nemáte šanci uspět. Takže z toho důvodu nevidíte výsledky.

Vít Novák

Jo, to já jsem byl ve stejné situaci, taky jsem potřeboval vyšší peníze a už jsem ani nehledal zrovna nejlevnější půjčku. Byl jsem schopný příjat naprosto cokoliv, ale nic jsem nesehnal. Pokud se neobjevil během půl roku na internetu nějaký kouzelný investor, tak váš požadavek je nereálný.

Eliška Mičanová

A potřebujete na tu konsolidaci skutečně tak vysokou částku? Třeba by s ní mohlo jít i trochu pohnout směrem dolů. Kdyby jste si ten největší závazek ponechala tak, jak je sjednán nyní. A sloučila by jste si pouze ty menší půjčky, které mají krátkou dobu splatnosti a příliš vysoké splátky. Pokud by to nešlo takto, tak jedině najít někoho z vašich přátel, kdo by propůjčil nemovitost k zástavě. Nic jiné mě bohužel nenapadá.

Srovnání půjček online

Fotografie: Nejlevnější půjčka.

Nejlevnější půjčka - Konsolidace
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace