"Najděte nejvýhodnější půjčku, srovná i konsolidace"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Nejvýhodnější půjčka - Konsolidace a Sloučení - Kalkulačka

Využijte kalkulačku, která je umístěna v horní části stránek. Stačí vyplnit jen 4 údaje a okamžitě uvidíte výsledky. Porovnání více společností přehledně vedle sebe. Což je největší výhoda - navštívíte-li stránky jednoho poskytovatele, tak nemáte možnost srovnání s jinými nabídkami. Peníze můžete použít úplně na cokoliv - klidně i na konsolidaci dluhů a sloučení všech splátek do jedné.

Jak se dostat k nejvýhodnější půjčce?

Nejdříve musíte do kalkulačky zadat základní data - požadovanou sumu, výši příjmu, zaměstnání a jestli se nacházíte v registru. Případně se objeví ještě dvě políčka - možnost ručení nemovitostí a typ zaměstnání (ve zkušební době, na dobu neurčitou, na dobu určitou). A to je vše. Nemusíte uvádět své jméno ani kontaktní informace. Stejně tak se nemusíte nikde registrovat ani posílat drahé SMS k zobrazení výsledků kalkulačky. Vše se Vám zobrazí zcela nezávazně a může si tento průzkum udělat úplně každý.

Jakmile vyplníte všechna pole formuláře, klikněte na tlačítko Zobrazit půjčky.

Skutečně nejvýhodnější - kalkulačka pomůže

Klikli jste. A nyní jsou před Vámi výsledky. V databází je spousta společností, které nabízejí peníze. Dle Vaši kritérií ale byly ukázány jen ty, u kterých splňujete základní podmínky. Nemusíte se tak probírat více nabídkami a postupně odebírat ty, na které nedosáhneme. Výsledkem kalkulačky je přehled, který obsahuje všechna důležitá data pro posouzení té nejvýhodnější půjčky. Jak ji ale poznat? Každý žadatel má zcela jiné požadavky.

nízká úroková sazba - dle tohoto parametru si můžete vybrat takovou, u které přeplatíte nejméně. Tento údaj je udáván v RPSN (tedy přeplacení za jeden rok). Je-li pro Vás zásadní přeplacení, tak zvolte tu s nejnižším RPSN.

výše splátky - jiní klienty nejvýhodnější hodnotí dle toho, kolik budou měsíčně splácet. A kolik zaplatí navíc až tolik neřeší. Ve výsledcích srovnání tak vidíte přesnou sumu, kterou budete splácet. Myslete na i budoucnost - momentálně máte například zaměstnání a dobrý plat. Co když se ocitnete na nemocenské nebo o práci přijdete? Nechejte si vždy rezervu, aby jste byli schopni při nenadálých situacích stále splácet.

rychlost vyřízení - poslední skupinou jsou lidé, pro které je kritická doba získání peněz. Neřeší splátky, není problém přeplatit i nějakou tu korunu navíc. Proto je v kalkulačce i doba, za kterou můžete mít peníze k dispozici.

Záleží jen čistě na Vás, kterému kritériu dáte Vy osobně přednost a co bude klíčovou podmínkou. Díky tomuto srovnávači se každý může soustředit na ten svůj parametr a vybrat si z jeho pohledu tu nejvýhodnější půjčku.

Peníze lze použít i na konsolidace (sloučení)

Naprostá většina porovnávaných produktů není z pohledu využití nijak omezena. A můžete tak finance utratit za to, co zrovna pálí Vás. Nemusíte dokládat účel ani posléze potvrzení, že jste peníze utratili tak, jak bylo dohodnuto. Dle zkušeností žadatelé nejčastěji řeší následující problémy:

na konsolidaci - mají více nevýhodných úvěrů, u každého běží jiný úrok a mají více měsíčních splátek. Rozhodnou se vše spojit a ulehčit si život. Příznivý dopad to má i na menší přeplacení.

nákup zboží - pokazí se kotel, praskne voda nebo nutně potřebují vybavení bytu. Opět i tyto události je možno financovat za pomoci srovnávaných bank či firem.

uhrazení dluhu - máte závazek, který musíte ihned a najednou zaplatit? A s věřitelem není řeč o postupném umoření dluhu. Tyto peníze zde můžete získat a následně je pravidelně v menších dávkách posílat jedné ze společností.

zaplacení podnájmu - typická situace - nečekaný výdaje a náhle nesedí rodinný rozpočet. Nemáte na zaplacení nájmu nebo energií. I v této situaci zde naleznete nejvýhodnější řešení. A můžete jej porovnat s ostatními nabídkami.

sloučení - sloučení amerických hypoték, bankovních úvěru, nesplacených kreditních karet, osobních závazků. Zkrátka můžete vzít všechny tyto dlužné částky a sloučit je do jednoho. Opět velmi výhodně.

Hlavní výhody srovnávače - proč?

Každému je určitě zcela zřejmé, že je výhodnější vidět výsledky různých bank a poskytovatelů pohromadě. Než procházet jednotlivé weby a pokoušet se najít za jakých podmínek Vás schválí. To je první jasné plus. Dále je vše velmi jednoduché. Jakmile zvolíte tu nejvýhodnější možnost pro Vás, tak můžete okamžitě žádat přes tu samou kalkulačku. Nemusíte shánět kontakty ani navštěvovat cizí weby. A tento porovnávač nebude nijak stát v cestě mezi klientem a půjčujícím. Kontaktujte přímo druhou stranu a jednáte na přímo. Nebude zde žádný zprostředkovatel ani tlumočník Vaši požadavků. A třetím bodem je, že je vše, co provedete na těchto stránkách, zdarma. Neztrácejte čas, najděte si nejlepší sloučení či konsolidaci. A získejte peníze v rozumném časovém horizontu.

Žádné poplatky, jen solidní produkty

Nakonec nutno dodati, že všechny banky a nebankovní firmy jsou prověřené. Nenaleznete zde jedinou společnosti, která by provozovala nekalé praktiky. V žádném případě nebudete platit peníze předem. Nikdo z nabízejících neprovozuje placené linky. Vše bylo ověřeno již tisíci klienty. A to je garantováno. Beze strachu sáhněte po kterékoliv nabídce, které Vám osobně bude připadat nejvýhodnější. Požádejte a vyřešte své problémy. Tato kalkulačka je taky zdarma. Nevyžaduje po Vás ani peníze, ani Vaše osobní data. Vaše jméno atd. zašlete až konkrétnímu subjektu, od kterého budete chtít půjčit peníze. Ke srovnání ale potřeba nejsou. Nyní víte všechny potřebné informace a můžete vyzkoušet, kdo bude právě pro Vás nejvýhodnější.

Miroslav Dobrý

Hledal jsem pomocí této kalkulačky nejvýhodnější konsolidaci - mám 20 000 Kč + 15 000 Kč + 40 000 Kč + 10 000 Kč. Celkem tedy potřebuji na sloučení dosáhnout na 85 000 Kč. A jediné co i tam vyšlo je Profi Credit. U kterého bych ovšem zaplatil více než 100% navíc. To mi tedy nejvýhodnější nepřijde.

Iveta Vlachovská

Musí brát v potaz to, v jaké jste vy sám situaci? Podívejte se na to z druhé strany - u společností Provident, Vita Credit, Citi bank - všude zde jste byl rovnou zamítnut. A nic vám nedají. Jestli je to opravdu jediný výsledek. Z toho vychází, že jestli tato jediná společnost je to ochotna s vámi riskovat, tak by jste za to měl být spíše vděčný.

Veronika Šimáčková

To je tak ale všude pane Dobrý. Já jsem maminka na MD a hledala jsem hloupých 40000 Kč s registrem. Asi by jste se divil, ale neexistuje. Nesehnala jsem. Jestli vy jste uspěl alespoň u jednoho z poskytovatelů, tak můžete mluvit o štěstí. Co já bych za to dala, kdyby chtěli jednat i se mnou. Klidně bych jim to RPSN 100% podepsala.

Adam Ledvinka

S tím se musí počítat, že nebankovní konsolidace nikdy nebude výhodnější. To je spíš taková poslední záchrana, kdy za vámi běhají exekutoři a vyhrožují. Aby jste uspokojil věřitele a uklidnil situaci, tak si vezmete peníze s takovýmto úrokem. Rozhodně ale nikdo nejde do této konsolidace aby ušetřil na přeplacení. Musíte počítat s tím, že mimo banku se s vámi nikdo mazlit nebude.

Jaroslava Cápalová

A to jste se ještě nesetkal s tím, co se odehrává mezi soukromími investory. Nebo podnikateli, kteří půjčují z vlastních zdrojů. Ti si klidně řeknou i o trojnásobek a lidi jim to podepisují. To co vidíte zde je ještě úplné nic. Samotné mi nabízeli takové podmínky, ale odmítla jsem.

Pavlína Karásková

Tak když jsem využila tuto kalkulačku k výpočtu nějaké možné konsolidace, tak mi to prostě vypíše prázdný výsledek. Samozřejmě jsem tedy zkoušela změnit co zadávám (uvedla jsem možnou zástavu). A to už mi něco najde. Znamená to, tedy, že za mých podmínek nemám šanci na sloučení?

Kateřina Hlaváčová

Já jsem na tom úplně stejně. Potřebovala bych 350 000 Kč na mé dluhy, ale nic nemohu najít. Už jsem obešla úplně vše, dokonce jsem si podávala inzeráty do inzerce půjček na soukromé investory. Ale absolutní nic. Kdyby jste něco našla, tak prosím zde napište.

Jindřich Fišer

Více méně ano. Pokud to nic nevypíše, tak nesplňujete ničí minimální kritéria. Jelikož budete mít zřejmě zájem o celkové oddlužení, tak snížení poptávané částky není cestou. Buď se zkuste podívat, jestli se to mění při změně zaměstnání - třeba by jste si mohla najít novou práci na HPP na dobu neurčitou. Případě by byla bezpodmínečně nutná zástava? Tak by jste musela požádat přátele či rodinu. Jiné východisko nevidím.

Olga Řádková

Vsadím se, že potřebujete víc než 160 000 Kč. Nevím proč, ale u všech věřitelů je toto magická hranice a nad tuto chtějí ručením rodinným domem či bytem. A přes to vlak nejede. Jedinou výjimkou jsou banky, tak ovšem stačí jediný škraloup a ihned o vás nemají zájem. Sama moc dobře vím, jak těžké je spojit více závazků do jednoho, pokud máte registr a jste bez ručení. Pomalu nadlidský úkol.

Karel Pastrňák

Nejvýhodnější by pro vás bylo každopádně se dostat k bankovním penězům. První cestou by bylo zbavit se své špatné bonity. Zjistěte, proč u nich neuspěje a pokuste se s tím něco udělat. Druhou cestou by bylo, aby si to na sebe vzal někdo, kdo by neměl komplikace se schválení jako vy. A peníze by vám poté přenechal. Pokud se ale rozhodnete pro peníze ze soukromých zdrojů, tak počítejte, že to nejvýhodnější nebude. Úrokové sazby mezi 75% - 100% jsou zde naprosto běžné.

Marcela Velíšková

Tato kalkulačka mi sice ukázala výsledky, ale moc se mi nelíbí. U jednoho bych musela splácet každý týden, ne měsíčně. A u té druhé přeplatím víc než jednou tolik. Sháním 60 000 Kč. nevěděli by jste o nějakém soukromníkovi, se kterým bych se mohla osobně domluvit na jiných podmínkách. Zanechte mi zde kontakt. Děkuji předem za ochotu.

Roman Sokolov

Pokud jste získala sebeméně reálnější výsledek, tak doporučuji jít jako první po něm. Vůbec si od soukromníků neslibujte, že by jste dostala lepší nabídku. Pokud něco, tak budou vyžadovat ještě vyšší přeplatek a za každé překročení podmínek budou tvrdě vyžadovat penále. Do toho bych dobrovolně nevkročil.

Vladimír Kříž

Buďte ráda, že vás kladně posoudí zavedená nadnárodní korporace. Já bohužel už u nikoho neuspěji a strávil jsem mnoho času mezi tzv. soukromníky. Každý do jednoho byl v nějakém ohledu podvodník. Buď chtěl abych platil předem, nebo zneužíval osobní informace a osobně. V žádném případě se tam nevydávejte a nežádejte mezi takovými lidmi.

Štěpán Veselý

Já mohu jen souhlasit. Sám bych si vzal úvěr jen a pouze od banky. Dobře, chápu, že někdo nemůže. Potom bych ještě pochopil, že si sjednáte něco přes tuto kalkulačku a vyřešíte sloučení takto. Ale jednat s nějakým soukromým podnikatele, to už je vážně moc. Viděl jsem mnoho reportáží, četl mnoho článků. A výsledek byl vždy stejný, nikdy to pro dlužníka nedopadlo dobře.

Petra Doležalová

Taky s tím mám zkušenost, jenomže jsem o tom nic nevěděla. A tak když mi řekli, že mám nejdříve poslat 8000 Kč za vyřízení, tak jsem jim to dala. Pak další chtěli 4000 Kč a 3000 Kč. Přišla jsem o spousty peněz a dostala jsem se do ještě větší tísně. Ti co vám to tady rozmlouvají, tak mají pravdu. Využijte slušných nabídek, dokud k nim máte přístup a schvalují vás. V tom skutečně soukromém sektoru na lidi nečeká nic dobré.

Srovnání půjček online

Fotografie: Nejvýhodnější konsolidace.

Nejvýhodnější Půjčka - Konsolidace
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace