Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Novacredit půjčka

Základní informace o Novacredit

Novacredit
Délka vyřízení do 30 minut
Maximální splatnost na 30 dní až 12 měsíců
Rozmezí půjčky 2 000 - 60 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Novacredit
Minimální částka:2 000 Kč
Maximální částka:60 000 Kč
Doba splatnosti:30 dní až 12 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:30 minut
RPSN:553%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Prázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
0.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Novacredit

1
Klikněte na ONLINE ŽÁDOST. Otevřou se oficiální stránky poskytovatele Novacredit půjčky. Dále postupujte dle pokynů.

Novacredit půjčka - až 60 000 Kč pro živnostníky a podnikatele

Novacredit je nebankovní půjčka určená pouze pro podnikatele a drobné živnostníky, kterým nabízí půjčku ve výši od 2 000 Kč až do 60 000 Kč s dobou splatnost buď na 30 dní nebo na 3 až na 12 měsíců.

Podmínky Novacredit půjčky pro OSVČ

Půjčku Novacredit mohou využít pouze podnikatele a drobní živnostníci. Ti mají na výběr mezi jednorázovou krátkodobou půjčkou na 30 dní nebo dlouhodobou půjčkou na splátky až na 12 měsíců. K žádosti je vždy nutné doložit platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a potvrzení o příjmu. Následuje ověření účtu prostřednictvím ověřovací platby. Splní-li zájemce požadavky, půjčku jsou převedeny na účet do 30 minut od schválení žádosti.

Výhody půjčky pro podnikatele

Mezi hlavní přednosti půjčky Novacredit patří rychlost vyřízení, sjednání online a minimální požadavky na žadatele. Ti jsou posuzováni individuálně a šanci získat půjčku tak mají i zájemci s menšími záznamy v registru dlužníků.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • rychlé sjednání půjčky online
  • peníze ihned do 30 minut na účtu
  • neúčelová půjčka na cokoliv
  • možnost odložení splátky
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • vysoká úroková sazba a RPSN
  • nutné potvrzení o příjmu
  • bez záznamu v registru dlužníků
  • pouze pro podnikatele

Získat 2 000 - 60 000 Kč obvykle trvá 30 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Novacredit půjčka je určena podnikatelům a živnostníkům, kteří potřebují finance na rozjezd či rozvoj podnikání, na nákup materiálu či investice do prostor a podobně. Půjčka je neúčelová a lze ji použít na cokoliv.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Podnikatelská půjčka Novacredit není určená pro fyzické osoby. Vhodná není ani pro žadatele, kteří si potřebují půjčit více než 60 000 Kč, nachází se v insolvenci, exekuci, mají nesplacené půjčky u jiných společností nebo mají negativní záznamy v registrech dlužníků, případně nemají jak doložit příjem z podnikatelské činnosti.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
25 000 Kč
Délka splácení
30 dní
Měsíční splátka
29 750 Kč
Celkem zaplatíte
29 750 Kč
Úroková sazba
4 750 Kč
RPSN
731 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 2 000 Kč - 60 000 Kč až na 30 dní až 12 měsíců během 30 minut od Novacredit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936