"Porovnání nebankovních půjček s kalkulačkou"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Porovnání půjček - Nebankovních, Konsolidace, Kalkulačka

Vyplňte prosím údaje výše. Okamžitě po stisknutí tlačítka se Vám naskytne porovnání půjček, které Vám budou opravdu schváleny. Tedy toto porovnání předem odfiltruje ty nabídky, u kterých by jste nesplňovali podmínky poskytnutí. Ušetří Vám spoustu času. A vše je jednoduché.

Jak využít kalkulačku na porovnání půjček

Využijte k porovnání nabídek formulář, který je umístěn v hlavičce (vedou k němu šipky). Stačí zadat jen hodnoty, které aktuálně vidíte. Nejsou zde žádné skryté registrace ani zadávání osobních údajů. Do pole částky vepište, o kolik máte zájem. Jen čistě částku ve formě číslic. Neuvádějte Kč ani oddělující znaky v podobě teček apod. V poli zaměstnání vyberte svůj skutečný příjem. A neopomeňte v případě zaměstnání uvést, zda-li se jedná o poměr na dobu určitou či neurčitou. Případně jestli jste již překročili zkušební dobu. Polem, kde jevíce lidí dělá chybu, je pole měsíčních příjmů. Může zadat jen takovou částku, kterou jste sto doložit patřičným potvrzení. Jestliže máte výdělek bokem (např. brigáda) a nemáte vše právně v pořádku (tj. Není to doložitelné), tak ji prosím neuvádějte. Pokud jste na prcovním úřadě, pobíráte dávky a navíc i pracujete bez pracovní smlouvy, tak musíte zadat pouze sumu z dávek. Stejně se to týká maminek na mateřské dovolené s příležitostnou brigádou. Kalkulačka Vám ihned vydá porovnání o tom, jaké společnosti Vám mohou dát peníze.

Po porovnání zhodnoťte nabídky

Vyplnili jste? Okamžitě se Vám zobrazily výsledky, u kterých splňujete veškeré podmínky. Vyfiltrovali jste tak společnosti, které by Vás neschválili a ušetřili jste čas. Nyní je třeba vybrat tu nejvýhodnější. Prvním ukazatelem může být úroková sazba. Tedy nepřímo řečeno částka, kterou vrátíte navíc ve formě úroků. Pro některé žadatele je směrodatná a mohou se vydat za další krokem - přístupem ke komunikaci s bankou či nebankovní firmou. Nesmíte ale zapomínat i na své možnosti. V drtivé většině případů platí, že čím levněji peníze dostanete, tím rychleji je musíte vrátit. A i o to jsou navýšeny splátky. Máte-li omezený měsíční rozpočet, tak věnujte pozornost i této podmínce- výše měsíční splátky a rozložení do časového období. Taky se vyplatí myslet na situaci, kdy Vám vypadne příjem. Budete schopni dostát svému závazku a platit takovou částku i nadále? Vždy je lepší si nechat rezervu.

Vše je poctivé, nehrozí podvody

V tomto porovnání nebankovních půjček a jejich konsolidace se nacházejí jen prověřené subjekty. Nenaleznete zde podvodníky ani nečestné nabídky. Můžete si být předem jisti, že nebudete hradit peníze zprostředkovateli za jeho služby a že ani nebudete posílat své vlastní peníze předem. První platbou, kterou provedete ve prospěch věřitele, bude až první splátka. A to až po vyplacení půjčky. Neexistují zde žádné nulté splátky apod.

Nemusíte se ani obávat placených linek, které byly mnohokrát zmíněny v médiích. Pokud se Vám nějaká nabídka zalíbí, tak o ni požádáte online přes internet. Nikam se netelefonuje. A pokud budete potřebovat asistenci přes telefon, tak je přes neplacená čísla. Nikdo po Vás ani nepožaduje, aby jste uzavírali další produkty. Nemusíte být pojištění ani si nic podobné sjednávat. Pokud Vám v porovnání půjček vyjde, že můžete být schváleni, tak budete. A nejsou zde žádné skryté podmínky. Vše se Vám ihned zobrazí a vy můžete porovnat přímo na obrazovce monitoru.

Mohu výsledky z kalkulačky použít na konsolidace apod.?

Ve zkratce: ano můžete. V kalkulačce (formuláři) porovnání neuvádíte na co obnos sháníte. Je to zcela bez-účelové řešení, kde ani posléze není nutno dokazovat vynaložení peněz. Může se jednat o konsolidaci, sloučení či úplně novou půjčku. Výsledky této kalkulačky jsou na cokoliv. A pokud budete splňovat předepsaná kritéria, tak jsou peníze Vaše bez dalších dodatečných požadavků na Vaši osobu. Tato kalkulačka tedy nejen porovná veškeré dostupné možnosti, ale zároveň odstraní i ty, u kterých by jste nesplňovali minimální požadavky na schválení. Ušetří Vám čas dvakrát.

Jaké získám podmínky, koho kontaktovat

V úvodu bylo vysvětleno, že tato kalkulačka porovnává více věřitelů. A ihned Vám ukáže výsledek. Pokud budete s nabídkou spokojeni, tak Vám bude nabídnut formulář. Tím můžete okamžitě kontaktovat přímo banku či firmu. Toto porovnání nedělá žádného prostředníka. Nejednáte skrze tuto kalkulačku, ale budete jednat přímo s firmou/bankou. Nemusíte ta ani hradit různé provize nebo zálohy. Tato služba pouze porovná to, co je zrovna na českém trhu k dispozici. A nadále již jste v kontaktu přímo s daným subjektem. Vše je tam velmi jednoduché, jasné a především rychlé.

Ať již budete žádat o konsolidaci, sloučení nebo úplně novou smlouvu na uhrazení libovolných věcí, tak jste vždy v přímém spojení s poskytovatelem. Což Vám není mnoho subjektů na trhu schopno zajistit. Takřka většina pracuje za provizi za zprostředkování kontaktu. A dělá pomyslný most mezi zákazníkem (Vámi) a danou společností. Po porovnání ale budete jednat přímos danou bankou (CitiBank aj.) nebo firmou (Cetelem, Home Credit aj.) Využijte této možnosti. A porovnejte ihned své možnosti. Jistě objevíte takové nabídky, o které jste doposud nezavadili. A snad budou velmi výhodným východiskem z případných problémů. Či úspěšným završením hledám vhodného financování Vašich potřeb.

Ondřej Rada

Už to někdo vyzkoušel, jak funguje tato kalkulačka? Už jsem zkoušel jiné, ale buď jsem musel vyplnit nejdřív všechny své osobní údaje nebo byl výsledek zpoplatněný SMS zprávou. Jak je to tady, docela by mě to zajímalo.

Miluše Bílá

Tato kalkulačka nic takové neobsahuje, opravdu stačí jen zadat ty 4 políčka a nic více. Nemusíte předem zdávat své údaje a ani nemusíte nikomu nic platit. Porovnání je zcela zdarma a bez poplatků.

Václav Henyš

Nikdo nechce vaše jméno, bydliště ani telefon předem. Když vyplníte tuto vstupní stranu, tak vás to přesměruje na výsledky, kde se zobrazí rovnou výsledky. A teprve až když se vám bude nějaká nabídka líbit, tak si o ni zažádáte. Nic předem ale není nutné.

Vladimíra Matejová

Souhlasím s názory nade mnou, vše je OK.

Jaromír Malina

Já jsem to tedy zkoušel a nic mi to nenabídlo. Nejspíš kvůli tomu, že mám nízký příjem a potřebuji moc peněz. Když jsem to zkoušel změnit a lhal jsem, tak mi to něco nabídlo. Takže tady asi pomoc nenajdu. Už pomalu nevím kam se dál obrátit.

Vlasta Jirsáková

V tomto porovnání naleznu i nějakou banku, nebo je to čistě jenom soukromé? Taky by mě zajímalo koho všeho tam najdu. Pokud tímto porovnám úplně celý internet, nebo jen pár vybraných firem.

Zdeněk Fiala

Celý internet tím neporovnáte, nebylo by asi v silách toto zařídit. Ale díval jsem se na výpis a jsou tam zahrnuty ty největší nebankovní a i bankovní hráči na trhu. Rozhodně pokud využijete této kalkulačky, tak jste si prověřila možnost schválení půjčky u těch největší společností. Na které by jste stejně nakonec narazila a asi si i jednu z nich vybrala.

Radek Šťastný

Z těch nebankovních například Vita Credit, Provident, Home Credit, Ferratum, Profi Credit... . Z těch bankovních například CitiBank. Takže bych řekl, že to mají pokryté velmi dobře.

Tereza Šulcová

Souhlas, nejdřív jsem si udělala toto porovnání zde a vyšlo mi z toho, kdo a za jakých podmínek mi dá peníze. Nejdřív jsem všechno odmítla, protože mi připadalo, že seženu mnohem lepší podmínky. Tak jsem si udělala soukromý průzkum celým internet. A na konec jsem přišla na to, že mi tato kalkulačka už napoprvé vše ukázala správně. A konsolidaci jsem si vybírala z těch, co jsem viděla již tady.

Radoslava Harvánková

Rozhodně tam nejsou jen samé nebankovní. Viděla jsem tam tuším i Citi Banku? A ještě nějakou, už si to ale bohužel nepamatuji. Ono ostatně když si tam zadáte své údaje, tak to vyjede to, co může být kladně schváleno pro vás. Tak to vyzkoušejte.

Milan Janka

Je tam nějak omezené nebo naopak zvýhodněné, pokud chci účelové peníze? Protože to potřebuji na konsolidaci dluhů. Taky by mě zajímalo jak se řeší, poku chci konsolidovat u společnosti, u které mám zároveň dluh? Jestli to vůbec jde, protože mi tvrdili, že další peníze si můžu vzít až splatím ty první.

Alenka Pavelková

Nijak zvýhodněné to v té kalkulačce není, je jedno na co požadujete. Účel se zde nijak neřeší a ani se nemusí dokládat. Co se týká té druhé části otázky, tak tu nechápu.

Rostislav Caha

Pravděpodobně máte na mysli, kdy máte 3 závazky a jeden z nich je vůči Cetelem. A vy si vše chcete konsolidovat u Cetelem. V tomto případě si myslím, že ta podmínka tomu nebrání. Pokud by se jednalo o banku, tak se jednoduše dohodne navýšení půjčky a těmi penězi se doplatí ostatní závazky. Jak by to bylo u nebankovní společnosti nevím. Ale pravděpodobně by došlo na navýšení. Či na zrušení staré smlouvu a uzavření zcela nové.

Oldřich Ludvík

Vyzkoušejte se na ně rovnou obrátit s tímto dotazem. Jejich podmínka o nutnosti nejdříve splacení první půjčky se pravděpodobně nebude na tuto situaci vztahovat. Protože se jedná o sloučení do jedné. Tedy po vykonání budete mít jen jeden dluh u nich - což je cílem konsolidace. A podle mě na 99% to není na překážku.

Miroslava Pelánová

Ano, jde to přesně jak tady píšou. Já jsem to tak udělala a schválili mi to i vyplatili. I když jsem to nedělala přes tuto kalkulačku, ale normálně jsem je oslovila s poptávkou a oni mi nabídli další postup.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad porovnání.

Porovnání nebankovních konsolidace
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace