"Porovnávač, najděte půjčku, úvěr či hypotéku"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Porovnávač - Půjčky, Hypotéky, Úvěry

Využijte porovnávač, který vidíte výše. Stačí zadat jenom základní informace a ihned uvidíte výsledek. Porovnává hypotéky, úvěry i půjčky. Do porovnávače nemusíte zadávat svá osobní data. Dokonce ani e-mail. Vše je skutečně zdarma a bez registrace. Okamžitě uvidíte to, co je pro Vás dostupné.

Jak vyplnit porovnávač půjček, úvěrů a hypoték

Porovnávač v základní verzi vyžaduje vyplnit pouhá 4 pole. Případně se ještě doptá na možnost zástavy nemovitosti. A ano, to je úplně vše. Nic jiné nemusíte uvádět - nemusíte zadávat své osobní data, vyplňovat a potvrzovat email. A už v žádném případě není nutné odesílat placené SMS. Vyplňte výše uvedený formulář a okamžitě se Vám zobrazí, kdo a za jakých podmínek Vám může dát peníze.

Jako první vepište číslici částku, o kterou máte zájem. Jedná-li se o rozmezí, například potřebujete 70 000 Kč až 90 000 Kč, tak nejdříve vyzkoušejte vyšší sumu. Své nároky můžete kdykoliv snížit. Další údaje jsou již zcela jasné - vyberete měsíční příjem, typ zaměstnání a zda-li jste vedeni v registru dlužníků. Nevíte co to znamená? Pokud si klient banky vezme bankovní úvěr a nesplácí jej, tak bude zapsán právě do tohoto registru. Pokud jste tedy nikdy nedlužili bance a ani nevíte co to je, tak se Vám to netýká. A můžete vyplnit jako odpověď Nejsem.

Pokud zadáte vysokou sumu, tak se může objevit pole možnosti zástavy. Tu kladně potvrďte i v případě, že je na ní již zástavní právo. Podrobnosti můžete dořešit až následně s konkrétním poskytovatelem. Posledním polem, které se může případně objevit, je dotaz na délku Vašeho pracovního poměru - zda-li jste ve zkušební době. Obdobně jako dříve vyberte tu pravou možnost.

Jak srovnat výsledky porovnávače

Okamžitě po odeslání se objeví výsledky. Není třeba žádný mezikrok. U některých porovnávačů je zvykem, že Vás nalákají na jednoduchý první krok. Ale v dalším budou chtít všechny osobní data, případně zaslat placenou SMS. Tento porovnávač ale ihned vše ukáže. Okamžitý výsledek bez placení.

Budou Vám zobrazeny všechny dostupné půjčky, hypotéky a úvěry. A budou rovnou vyfiltrovány ty, u kterých nesplňujete všechny vyžadované podmínky. Vše co uvidíte Vám může být schváleno. A rovnou máte i ke srovnání všechny ukazatele - RPSN, úrokovou sazbu, dobu splácení, formu splácení a rozložení do určitého časového období. Nyní je již zcela ve vaší režii, kterou společnost zvolít. Dovolíme si dát pár tipů.

ukazatel RPSN - udává, kolik z půjčených peněz přeplatíte za jeden rok. Je to tedy číslo, které hodnotí úvěr z hlediska ceny. Čím nižší je, tím méně splatíte. Vybírejte tedy to nejnižší RPSN.

frekvence splácení - existují dvě možné - týdenní a měsíční. Pokud máte příjem ze zaměstnání (tj. měsíčně), tak se nemusíte nad tímto pozastavovat. Buď uhradíte jednu vyšší sumu ihned po výplatě, nebo ji budete po týdnech postupně splácet.Pro Vás tedy tato možnost není rozhodující. Pokud ovšem máte příjem z brigády apod., kde jsou peníze vypláceny každý týden, tak pro Vás bude výhodnější upřednostnit týdenní splácení.

výše splátky - reflektuje RPSN. Čím nižší bude splátka, tím vyšší bude RPSN. Chcete-li si najít nejlevnější možnost, tak budete nuceni splácet vysoké částky. Ideální je najít zlatý střed mezi těmito dvěma parametry. Snesitelnou výši splátek a zároveň rozumné úroky.

Půjčka, úvěr, hypotéka...vše poctivě

Není nijak limitováno na co peníze použijete. Můžete s nimi zaplatit dluhy, konsolidovat úvěry či je použít na místo americké hypotéky. Jak se můžete sami podívat, tak ve formuláři ani není pole Účel. Bez-účelové a bez dokládání Vaši výdajů.

S tímto tématem i úzce souvisí téma poctivosti. Nikdy a za žádných okolností v tomto porovnávači nenaleznete nabídku, která by byla jakýmkoliv způsobem podvodná. Neplatíte peníze předem, nedovoláte se na zpoplatněné linky a ani Vám nikdo nebude nutit životní pojištění. Porovnávač obsahuje jen zavedené společnosti.

S kým uzavírám smlouvu, je zde zprostředkovatel?

Není zde žádný zprostředkovatel ani prostředník. Mnoho žadatelů má špatné zkušenosti z žádostí, které podávali přes inzerce půjček. Či reagovali na inzeráty v novinách. V mnoha případech narazili na zprostředkovatele, kteří jen dělali pomyslný most mezi společností a klientem. A ne vždy byly zkušenosti pozitivní.

Porovnávač jen srovná dostupné nabídky. A následně Vám nabídne možnost, aby jste danou společnost kontaktovali. Ale již bez jeho asistence a nebude ve vší smlouvě žádným způsobem figurovat. Zároveň ani nevyplácíte provizi za zprostředkování a ani jiným způsobem tato služba není zpoplatněna.

V předchozím odstavci jsme již nakousli firmy, které zde naleznete. Kdo je tedy v porovnávači? Jedná se o mix bankovních a nebankovních společností. Jako případy můžeme jmenovat CitiBank, Home Credit či Cetelem. Ale i spousta menší firem, na které jste při hledání na internetu doposud nenarazili. Díky tomu, že se jedná o mix, tak zde nalezne řešení naprostá většina návštěvníků. Ten, kdo není v registru a nikomu nic nedluží, sáhne po nabídce banky. Ten, kdo měl v minulosti problémy se splácením úvěru nebo hypotéky, zase může sáhnout po nebankovní nabídce. Zde si zkrátka každý vybere. A bude k tomu mít všechny potřebné podklady.

Jakub Matouš

Takže jsem to poctivě vyplnil a ukázaly se mi výsledky. Ovšem - vidím pouze půjčky, žádné hypotéky. Opravdu tento porovnávač nabízí i takovéto produkty? Nemohu nikde naleznout.

Vratislav Hejda

To bohužel nenabízí. Co jsem se na to díval, tak jsou tam zastoupeny nebankovní (Home Credit, Profi Credit) a z druhé strany spektra bankovní (Citi Bank). Ovšem všechny tam nabízejí porovnání jen klasických úvěrů. Nikdo tam nenabízí hypoteční nabídky. Takže pokud chcete koupit dům, tak to tady nenajdete.

David Kňura

Ne, hypotéky se tady nenacházejí. Ano nedokáži poradit jak by jste měl postupovat dál. Žádný porovnávač za tímto účelem jsem nikde neviděl a ani nenašel. Asi si budete muset projít nabídky od jednotlivých bank.

Bohumila Ježová

Taky jsem je zde hledala, ale marně. Ať tam zadáte cokoliv, tak vám to žádnou nikdy nevyhodí. Opravdu jsem testovala úplně všechny částky a i různé situace (zástavy, registry apod.). A nikdy jsem nebyla úspěšná.

Daniel Kristek

To je přece porovnávač jenom půjček a úvěrů. Nic jiné zde nenajdete. Pokud si přečtete pořádně ten text, tak to sami zjistíte.

Dana Durstinová

Už jsem to vyzkoušela a je to perfektní, konečně něco, kde vidím všechny parametry pod sebou. Velmi děkuji. Ovšem by mě zajímalo, jestli bych si nemohla určit i více podmínek? Konkrétně bych to potřebovala ovlivnit i výší splátky. Protože právě tímto jsem omezená, nějakým RPSN až zas tolik ne.

Patrik Kubica

To nejde, protože to ti poskytovatelé ani nijak jinak nenabízejí. Pokud si tam zadáte například že chcete 60 000 Kč bez registru a zástavy, tak vám nabídnou připravený balíček. Kde se ale s konkrétními nabízenými podmínkami už nedá hýbat. Proto ve formuláři ani nelze tyto věci specifikovat.

Ján Vosecký

Bohužel s tím nic neuděláte. Já jsem si tam našel jednu nabídku - Profi Credit - která mi celkem vyhovovala. Ale chtěl jsem právě jiné splácení. Tak jsem jim tam volal, ptal se a paní na telefonu mi řekla, že to nejde. Že to musím přijmout tak jak to je.

Jiřina Šimandlová

Ale vždyť porovnávač ve výsledku vyhodí více různých produktů. A to je právě jeho smyslem, že se liší třeba i tou splátkou. A vy se můžete podívat a říct si, že třeba u Ferratum ne, ale vezmete Vita Credit. Protože vám právě vyhovují tou platbou.

Vojtěch Janů

Vyzkoušejte si trochu pohrát s tím, co tam vkládáte. Pokud například nemáte dostatečnou mezeru v rodinném rozpočtu a chtějí příliš, tam snižte požadovanou výši úvěru, půjčky nebo hypotéky. A poté se vám i adekvátně sníží splátky a upraví celkově splátkový kalendář.

Rudolf Plevka

Myslíte si, že je rozumné si brát půjčku, u které je RPSN 72%? Když se podívám do novin, tak hypoteční úvěry padají na 2% až 3%. A tady mám platit dvacetkrát tolik? To mi připadá jako skoro vydírání.

Kamila Bačíková

Jo banky, ale u nich být schválen, tak musíte mít perfektní historii. A to není každý schopný doložit. A když jste měl v minulosti průšvih a nyní jste v registru, tak co jiné vám zbývá? Nemáte jinou možnost.

Olga Baňařová

Musíte ale pochopit co to RPSN je. To je údaj, který se udává za jeden rok. Kvůli tomu sám o sobě absolutně nic neříká, chybí tam důležitá informace o časovém rozložení. Vezměte si například, že si půjčíte 100 000 Kč na 12 měsíců s RPSN 10%. To znamená, že celkem vrátíte 110 000 Kč. Ale teď si vezměte 100 000 Kč na 1 měsíc s tím, že celkem vrátíte 110 000 Kč. Vše je tedy stejné až na to, že nyní budete splácet jen jeden měsíc místo jednoho roku. A RPSN vám zde vyjde 10% krát 12 = 120%. Tedy přeplatek je stejný, ale rozložení splátkového kalendáře si hraje s RPSN od 10% až do 120%. Proto nelze hodnotit jen dle tohoto jednoho parametru, který je vytržen z kontextu.

Marek Soukup

Co víc k tomu psát, paní přede mnou to popsala velice dobře.

Bedřich Švarc

Ale taky co čekat od soukromých zdrojů? Tam byly poplatky vždy několikanásobně vyšší než u bankovních institucí. A to ještě můžete být rád, že se nepohybujete ve sféře soukromých osob a investorů.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad porovnávače.

Porovnávač půjček
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace