"Porovnejte půjčky, srovnejte výhody a nabízené podmínky"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Porovnej Půjčku - Srovnej Nebankovní i Bankovní možnosti

V hlavičce se nachází jednoduchý a krátký formulář. Vyplňte jej a klikněte na "porovnej půjčku". Okamžitě vidíte všechny nabídky, které jsou relevantní Vašemu zájmu. A co víc - u všech splňujete podmínky ke schválení. Máte v rukou velmi přehledný nástroj, který vyfiltruje dostupné půjčky pro Vaši osobu a seřadí je dle výhodnosti. Vy si jen vyberete, o který produkt máte zájem.

Vyplňte formulář - srovnejte bankovní i nebankovní půjčky

Vyžadovaná data jsou velmi obecná a neuvádíte žádné osobní údaje. Není nutné vyplňovat Vaše jméno ani kontaktní informace. Můžete zcela zdarma a nezávazně porovnat nabídku. Bude se Vám výsledek líbit? Budete mít k dispozici ihned kontakt na poskytovatele (nebankovního, bankovního). Nebudete spojeni? Můžete porovnání zavřít a nikdo Vás nebude nikdy zpětně kontaktovat - nikde jste neuvedli svůj email ani telefon. Jedná se o velmi bezpečnou formu, jak si udělat přehled o nejvýhodnějších nabídkách na českém trhu.

Výsledky ihned - srovnejte podmínky dle výhodnosti

Po stisknutí "srovnej půjčku" ihned vidíte výsledky. A to rovnou několik. U všech záznamů vidíte podmínky a Vy se nyní musíte rozhodnout, po které sáhnete. Podle čeho se ovšem řídit a vybrat si to nejlepší řešení? To vše je třeba vzít v potaz? Nechť Vám je průvodcem tento přehledný seznam.

výše půjčky - nejdůležitějším kritériem pro Vás bude zřejmě maximální výše půjčky nebo úvěry. Každá společnost ji má stanovenou na jinou hranici. A u každé na ni můžete dosáhnout za jiných podmínek. Můžete se tak stát, že jedna nabídne požadovanou částku bez zástavy, ale druhá ji již bude poskytovat jen za předpokladu ručení nemovitostí. Věnujte tedy dostatek času hledání a případné změně vyhledávacích parametrů.

doba splatnosti - většina z obsažených bank a nebankovních firem má splátky nastaveny v měsíčním intervalu. Můžete v porovnání ovšem narazit i na týdenní splátky. Dále je důležitá doba celkové splatnosti. Čím bude kratší, tím peníze dostanete levněji. Ale budete muset platit více.

výše splátek - navazuje a přímo souvisí s předchozím bodem. U tohoto parametru si dejte největší pozor. Budete schopni takovou splátku skutečně platit? A co so počnete, pokud přijdete o zaměstnání? Bude stále možnost jak splácet? I nad takovými věcmi musíte při srovnání půjček přemýšlet.

celkové přeplacení - určuje, o kolik více zaplatíte po úplném uhrazení dluhu. Lze velmi snadno vyčíst z výsledků srovnání. U bankovních bude nižší, u nebankovních vyšší - třeba s tím počítat.

způsob sjednání - některé produkty lze zařídit jednoduše přes telefon či email. Jiné vyžadují dostavení se na pobočku a osobní jednání. Promyslete si, na co máte čas, jak moc na peníze spěcháte. A jste-li schopni si najít čas (např. uvolnění se z práce).

Přesně podle Vás, stanovte si podmínky

Ve formuláři si můžete stanovit několik podmínek - například můžete uvést, zda-li chcete dát zástavu či ne. Nejdříve vyzkoušet bez ručení a poté s ručením. A srovnat si, jaké produkty se Vám nabízejí. Nutno dodat, že se zástavou vždy dostanete o mnoho výhodnější a levnější půjčku. Mohou zde ovšem být osobní důvody, proč preferujete bez. Díky tomuto srovnání tak získáte perfektní přehled všech možností.

Ruku v ruce s tím jde o fakt, že zde máte všechny dostupné společnosti vedle sebe. A to jak nebankovní, tak bankovní. Opět se Vám rozšiřuje pole a možnosti, jak porovnávat úvěry a půjčky. Třešničkou na dortu je, že za toto srovnání neplatíte ani korunu. Stejně tak se neprojeví na ceně, jestli využijete srovnávač, nebo budete žádat přímo na internetových stránkách firmy/banky. Ihned po porovnání máte možnost kliknout na odkaz a zobrazit formulář. Tím kontaktujete přímo tu danou společnost. Tyto stránky s Vaším následným jednáním nemají nic společné. Vaše data a komunikace bude jen mezi Vaší osobou a půjčujícím.

Nejen výhodné, ale i poctivé a prověřené

Smyslem je porovnat si své možnosti a zvolit to nejlepší řešení. Díky výběru pro zákazníka vyplývá i další výhoda. Všechny zde obsažené nabídky jsou poctivé a bez podvodu. Jsou ověřeny tisíci klienty a máte garantováno, že za žádných okolností nepřijdete do styku s podvodníkem. Což se na nebankovním trhu bohužel poměrně často děje. Nikdo zde nebude vyžadovat platby předem, nebudete telefonovat na placené linky ani se Vás nikdo nepokusí jiným způsobem obrat o peníze. Máte záruku 100% bezpečnosti.

František Skula

Rád bych si to porovnal, ale zajímalo by mě, co bude pak dál? Když se mi nějaká bude líbit, tak pak budu muset kontaktovat toho poskytovatele zvlášť. Nebo se to nějak udělá přes ten formulář. A budu platit něco navíc jako provizi nějakému zprostředkovateli?

Hana Nová

Vyplňte vše, co se po vás chce a pak klikněte na porovnej. Ihned vidíte kdo a za kolik je vám ochoten ty peníze vyplatit. A taky je tam rovnou i tlačítko, kterým je můžete kontaktovat. Takže se vám zobrazí například Ferratum, Provident a Vita Credit. Vy si vyberete jen první dva - a jen jednou vyplníte své osobní informace do žádosti a odešlete to rovnou oběma. Takže je to jednodušší, než kdyby jste si je kontaktoval jednotlivě.

Václav Ťahan

Tady se nic neplatí ani to není nijak navýšené. Nejdřív jsem si tady porovnal půjčku u bankovních i nebankovních možností. A vyšly mi nějaké nabídky (již si nepamatuji přesná čísla ani od koho). Ale vzal jsem výsledek a šel jsem na jejich stránky jednu po druhé - a skutečně ceny seděli, vše odpovídalo. Takže pokud využijete této služby, tak nezaplatíte nic navíc.

Rostislav Vašek

Akorát se mi zdá, že těch bankovních tady moc není. Možná je to tím, že mám za sebou špatnou finanční minulost, tak proto se mi nic nezobrazí od tohoto typu. Nebo nevím. Jak to máte vy?

Erika Hekelová

Taky jsem to zkoušela a všechno probíhalo tak, jak tady zmiňují ostatní. Nebylo mi přidáno žádné navýšení. A kontaktování mohlo proběhnout rovnou. Na další stránce si jenom zatrhnete v menu koho jste si vybral a můžete jich zvolit i více. A pak je najednou oslovit.

Petr Švarc

Měl bych takový dotaz. Potřebuji sehnat 40000 Kč do konce tohoto týdne, ale jsem v registru neplatičů od banky. A nemám žádného ručitele ani majetek. Nevíte kdo by mi mohl pomoci? Jsem už beznadějný, obracel jsem se všude, ale nikde nesplňuji podmínky, nebo by to trvalo příliš dlouho.

Zdeňka Roková

Čtyřicet tisíc není zas taková velká částka. Schválně se podívejte co vám to nabídne. Já jenom hrubou namátkou tam vidím 3 společnosti, které jsou vám to poskytnout. Co se týká rychlosti vyplacení, tak s tím bohužel nemám zkušenosti. Ale ve výsledku porovnání například takový Cetelem ukazuje, že schválení je otázka 1 hodiny. Předpokládám tedy, že by poté ihned realizoval bankovní převod a do druhé dne by jste to měl u sebe.

Matěj Baumruk

Dobrý den, bral jsem si padesát tisíc u firmu začínající na P. Vyplaceno jsem to měl během jednoho týdne - s rychlostí komplikace nebyly. Ale otázka jestli by se vám chtělo tolik přeplácet. Já jsem oproti původním padesáti tisícům dával zpět snad sedmdesát. Tedy 20 tisíc přeplatek. Dávejte si pozor na jednu záludnost - sjednáváte si týdenní splátky. ne měsíční. Tedy když si domluvíte splátku ve výši 1200 Kč tak si to vynásobte minimálně čtyřikrát. S tímto postupem jsem se předtím nesetkal, dost mě to překvapilo.

Martina Bartoňová

Z jakého důvodu tady všichni věříte na nebankovní produkty? Jednoznačně bych šla po bankovních! Stačí se podívat jen na rozdíl mezi úrokovými sazbami - můžete se setkat i s případy 8% vs 40%. Komu by se chtělo platit takovéto přeplatky? Vždyť takové srovnání si uděláte již jenom v hlavě, jak je to nevýhodné.

Radoslava Skramouská

Ne každý má tu možnost si tam ale pro to zajít. Stačí se někdy opozdil s platbou. Nebo mít bankovní účet za uzavřený, omylem zaměstnance tomu tak není a vám tam naskakují poplatky za vedení účtu. A spousta dalších důvodů. Do registru se v dnešní době dostanete ani nevíte jak. A pak vám nezbývá nic jiné, než sáhnout právě po takovýchto nabídkách.

Eva Hermannová

Tak jsem se byla podívat na nabídku jak v mBank tak i u ČSOB. A ta první je na splátku 4900 Kč a přeplatek mi vyjde na 9800 Kč. A u druhé bych mohla splácet jen 3880 Kč, ale zase bych přeplatila 12000 Kč. Tak teď nevím, na jednu stranu bych jim samozřejmě chtěla nechat co nejméně. Na druhou stranu se sama starám o dvě dospívající děti a náklady jsou vysoké. Raději bych splácela méně.

Věra Lukáčová

Berte to s klidem a rozvahou, vezměte ten úvěr, kde budete platit méně (ČSOB). Protože nikdy nevíte, co vás kdy potká. A kdyby jste nebyla schopná zaplatit, tak vás rovnou dají do registru. Podívejte se kolik lidí tady s tím má problém a nemůže kvůli tomu najít rozumné řešení. Nic neriskujte, zvlášť když jste s dětmi sama.

Tomáš Radlička

Těžko z toho usuzovat výhodnost a porovnávat je, když neznáme základní parametry jako je RPSN, výši půjčky a úrokovou sazbu. Takže poradit co bude lepší nelze. Já sám za sebe bych volil menší splátky s tím, že bych si přebytek odkládal bokem na horší časy.

Stanislav Malý

Určitě tam bude možnost buď mimořádných splátek nebo předčasného splacení bez penále. V tom případě bych si sjednal ČSOB a to co by jste měla platit navíc, bych si dával bokem. Měl bych jako rezervu a zároveň bych si i šetřil na dřívější umoření dluhu. A následně to doplatil. Může se vám taky stát, že tímto způsobem budete mít nakonec mnohem nižší úrokovou sazbu.

Markéta Hornychová

Tady se vůbec nedají porovnávat nebankovní a bankovní nabídky. To vidíte i u vás. Zatím co v diskusi nahoře mají přeplatky v řádech 50 tisíc, tak vy se rozhodujete mezi 10 tisíci a 12 tisíci. Naprosto nesrovnatelné nabídky. Paní má dobrou myšlenku, nesklouznout do situace, kde by jste nebyla schopna dostát svým závazkům. Aby jste pak nebyla jednou z těch, co tady usilují o nebankovní peníze.

Srovnání půjček online

Fotografie: Porovnej půjčku.

Porovnej Půjčku - Srovnej podmínky
www.srovnavacpujcek.cz - 2023 - Kontaktní informace