"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Ing. Bohumil Gál (608887392, gal@galfin.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Ing. Bohumil Gál

Poskytovatel: Ing. Bohumil Gál

Maximální částka

Sídlo

individuálně

Brno, Jihomoravský kraj, 600 00

Telefonní číslo

608887392

gal@galfin.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Ing. Bohumil Gál nabízí následující produkty

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Půjčka - určena jednoznačně klientům, kteří neuspěli v bankách i nebankovním sektoru. Půjčíme Vám 5 000 až 200 000 Kč. Živnostníkům, podnikatelům až do 110 000 Kč na obrat. Včera založeným živnostníkům, podnikatelům až do 500 000 Kč na nemovitost, nebo pokud půl roku podnikáte tak můžeme poskytnout rychlý úvěr 30 tis. na živnostenský list. Velká průchodnost. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení rychle cca 15 minut, od žádosti. Komu je úvěr určen:

  • zaměstnancům,
  • důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod),
  • osobám pobírajícím rodičovský příspěvek (drobné půjčky jen na příspěvek MD),
  • osvč, podnikatelé, živnostníci do 600 000 Kč.

Výhody:

  • Nevoláte na drahé linky – voláme my vám.
  • Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky.
  • Žádné poplatky – pozor u seriózního poskytovatele jako jsme my nejsou nikdy třeba poplatky.

Půjčku vám zprostředkovává firma Galfin, která je na trhu 15 let a dříve majitelé pracovali v bance. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Pošlete SMS ve tvaru PUJCKA, nebo napište email a obratem vás budeme kontaktovat. Na webu zde můžete využít poptávkový formulář.

Jméno: Bohumil Gál

Telefon: 608887392

Email: b.gal@tiscali.cz

Super úvěr od 5 000 až do 200 000 Kč

Půjčíme Vám 5 000 až 200 000 Kč. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás Nevadí. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut, od žádosti. Komu je úvěr určen: -zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní, -důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod). Živnostníkům do 500 000 Kč. -osobám samostatně výdělečně činným, podnikatelům. Výhody:Poplatky neplatíte - bez poplatků předem i po vyplacení peněz, nevoláte na drahé linky. Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Garance: nejrychlejší vyplacení v den žádosti. Zanechte na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět. Vyhodnotíme vaši žádost po telefonu, a pak se teprve scházíme na podpis smlouvy. Vyřizuji z Jihomoravského kraje celé území: České republiky. Půjčuji PO-NE 8-21 hodin. Možnosti jsou různé od soukromých investorů přes společnosti, které nejsou tolik známé.

Jméno: Bohumil Gál

Telefon: 608887392

Email: b.gal@tiscali.cz

Nepůjčí mi v bance, co mám dělat? Volejte nebo pište, Ing. Bohumil Gál

Schválení do cca 10 minut, od žádosti. Komu je úvěr určen: -zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání -důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) -osvč, podnikatelé, živnostníci. Výhody: Poplatky neplatíte. Nevoláte na drahé linky. Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Garance: nejrychlejší vyřízení! Po vyplnění se Vám ozveme a sdělíme možnosti úrokových sazeb. Kontakty: 608887392. Vyřizuji z Jihomoravského kraje celé území: České republiky. Půjčujeme PO - SO 8-19 hodin.

Jméno: Ing. Bohumil Gál

Telefon: 608887392

Email: gal@galfin.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace