"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Jana Bergmann (607762188, bergjana966@gmail.com) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Jana Bergmann

Poskytovatel: Jana Bergmann

Maximální částka

Sídlo

200,000 Kč

Praha 9, Hlavní město Praha, 190 00

Telefonní číslo

607762188

bergjana966@gmail.com

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Jana Bergmann nabízí následující produkty

V bance Vám nepůjčili? My Vám půjčíme, volejte 607762188

Nejrychlejší půjčka – vyřízení a vyplacení půjčky v den žádosti. Půjčíme Vám až 10.000 - 170.000,- Kč. Živnostníkům do 600.000,- Kč. Na dobu až 54 měsíců, velká průchodnost je naší největší předností. Záznam v registru Solus u nás Nevadí. Půjčte si ihned na cokoliv- bez poplatků. Schválení cca do 10 minut.

Komu půjčujeme? Zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání. Důchodcům – výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod. Osobám pobírající rodičovský příspěvek. OSVČ, podnikatelé.

Naše největší výhody: neplatíte poplatky, nevoláte na drahé linky, podpis smlouvy až po schválení půjčky, každý klient, který řádně splácí dle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem.

Garance: nejrychlejší vyplacení v den žádosti. Zanechte na sebe kontakt a my Vám zavoláme. Vyhodnotíme Vaši žádost po telefonu a až pak se scházíme na podpis smlouvy. Prvotní schválení je zdarma a může proběhnout pouze přes telefon. Pokud vás schválíme, tak se teprve domluvíme na schůzku. Můžete tak během pár minut vědět, jestli a kolik vám půjčíme. A následně se můžeme domluvit kde a kdy se sejdeme. Garantujeme okamžité řešení všech zaslaných žádostí.

Jméno: Jana Bergmann

Telefon: 607762188

Email: bergjana966@gmail.com

Půjčky pro lidi, kterým banky nepůjčí peníze

Půjčka pro lidi, kteří neuspěli v bance a byli zamítnuti. Ať již kvůli registrům nebo nízké bonitě. U nás projde schválením takřka každý. Peníze jsou pro: - zaměstnance, důchodce, podnikatele, OSVČ, matky na mateřské dovolené. U nás neplatíte poplatky za vyřízení a nevoláte na placené linky. Rychlé vyřízení online z pohodlí domova. Peníze vyplatíme bez hotovostně do 24 hodin. Nevadí nám záznam v registrech. Možnost bezplatného odkladu splátek. Za řádné doplacení úvěru Vám vrátíme peníze. Možnost předčasného splacení.

Jméno: Jana Bergmann

Telefon: 607762188

Email: bergjana966@gmail.com

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace