"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Jana Matysová (776700606, pujcky.zdarma@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Jana Matysová

Poskytovatel: Jana Matysová

Maximální částka

Sídlo

166,000 Kč

Blansko, Jihomoravský kraj, 678 01

Telefonní číslo

776700606

pujcky.zdarma@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Jana Matysová nabízí následující produkty

Spolehlivá společnost s dlouhou tradicí na českém trhu nabízí půjčky pro každého

Žádné poplatky ani volání na 900. Registry nám nevadí, exekuce ano. Pro koho je půjčka určena?

Pro zaměstnance: jste zaměstnaní, máte po zkušební době, doložitelný příjem (ne dohoda a brigáda) a samozřejmě i trvalý pobyt v ČR? Tak právě pro vás jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců. Částka 5.000 – 166.000 Kč.

Pro důchodce: s touto půjčkou budete velmi spokojeni – rychlé vyřízení a snadná dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let. (Jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let).

Pro ženy na mateřské dovolené: jste na mateřské a hledáte vhodnou půjčku? Pokud máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000. Jestliže máte k mateřské např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku.

Podnikatelské půjčky: 1) Podnikáte-li alespoň půl roku? (Nemáte 2 daňová přiznání) – půjčíme vám 30 tisíc na 12 měsíců. 2) Máte alespoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč? Tak vám nabízíme až 110 tisíc na 12-48 měsíců.

Podnikatelé si mohou dát úroky do nákladů a tím výrazně snížit daně. Podle zákona z 01.01.2011 je možno půjčku předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí jsou po třech měsících řádného splácení odklady splátek (až 3x3 měsíce) popřípadě snížení splátky na polovinu a to po dobu půl roku. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu o to vždy od 8 hod. do 20 hodin.

Vaše spokojenost je naším cílem. Pokud nemáte možnost dorazit k nám do kanceláře, tak přijedeme za vámi! Každá žádost se provádí on-line, je bezplatná, výsledek do 15ti minut a peníze se vyplácí na váš účet druhý den po podepsání smlouvy. Jsme profesionálové! Vše vám ochotně vysvětlíme k vaší spokojenosti! Neváhejte a kontaktujte nás!

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Nabízíme vám půjčku online a bez poplatku - Bleskové vyplacení

Naši devizou je poskytování půjček podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům i ženám na MD. Vše bez poplatků a bez volání na čísla 900.

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti finančního poradenství. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému Vašemu finančnímu problému se zázemím spolehlivé společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu.

Podání žádosti je zdarma. Předschválení úvěru ON LINE do 30ti minut. Finanční prostředky čerpáte již druhý den od podepsání žádosti o půjčku. Neřešíme bankovní registry, vadí pouze exekuce. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit a tím ušetřit budoucí úroky. Podnikatelé si můžou půjčku odečíst z daní. Samozřejmostí je, že máte úvěr pojištěn proti ztrátě zaměstnání, nemoci, neschopnosti momentálně splácet aj. V těchto případech se situace řeší odkladem splátek až na 3 měsíce.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Zajímavá nabídka půjčky - Ne ve zkušební době, jinak vše

Jste zaměstnaní, máte po zkušební době, doložitelný příjem (ne dohoda a brigáda) a samozřejmě i trvalý pobyt v ČR? Tak právě pro vás jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců. Částka 5.000 – 166.000 Kč.

Důchodci s naší půjčkou budete velmi spokojeni – rychlé vyřízení a snadná dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let. (Jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let). Jste na mateřské a hledáte vhodnou půjčku? Pokud máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000. Jestliže máte k mateřské např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku. Podnikatelská půjčka:

Půjčky na rozjezd od 30.000 Kč do 110.000 Kč na 12 - 48 měsíců. Úroky si můžete dát do nákladů a snížit tak daně.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Nabídka půjčky pro všechny a bez poplatků

Jste zaměstnaní, doložitelný příjem a trvalý pobyt v ČR. Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců. Částka 5.000 – 166.000. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let, jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let.

Maminky na MD, pokud máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000. Máte k mateřské např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku. Jste na začátku podnikání a potřebujete peníze na rozjezd, tak nás kontaktujte. Půjčíme vám 30 tisíc na 12 měsíců. Nebo chcete svoje podnikání rozšířit a máte aspoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč? Tak vám nabízíme až 110 tisíc na 12 - 48 měsíců. Kontaktujte nás 7 dní v týdnu od 8 do 20 h.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Seriozní nebankovní půjčky - Od soukromého poskytovatele

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti finančního poradenství. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému Vašemu finančnímu problému se zázemím spolehlivé společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu.

Pro zaměstnance: máte po zkušební době, doložitelný příjem (ne dohoda a brigáda) a trvalý pobyt v ČR? Tak pro vás jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček. Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců a částka je 5.000 – 166.000 Kč. Důchodci, s touto půjčkou budete velmi spokojeni. Rychlé vyřízení a snadná dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let. (Jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let).

Pro ženy na mateřské dovolené pokud máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000 Kč. Jestliže máte k mateřské např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku.

Podnikatelé, podnikáte alespoň půl roku a nemáte 2 daňová přiznání, tak vám půjčíme 30.000 Kč na 12 měsíců. Nebo máte alespoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč. V tom případě vám nabízíme až 110.000 Kč na 12 - 48 měsíců.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Půjčky 5 000 Kč až 166 000 Kč - Volejte a pište ihned

Jsme česká společnost s dlouhou tradicí na trhu a nabízí půjčky pro každého. Zaměstnancům po zkušební době s doložitelným příjmem a trvalým pobytem v ČR jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců a částka 5.000 – 166.000 Kč.

Důchodcům zaručíme rychlé vyřízení a snadnou dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let, jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let. Osoby na mateřské dovolené máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000 Kč. Jestliže máte k mateřské další příjmy, tak dosáhnete na vyšší půjčku.

Podnikatelé, podnikáte alespoň půl roku a nemáte 2 daňová přiznání, tak vám nabízíme 30.000 Kč na 12 měsíců. Nebo máte alespoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč, tak vám nabízíme až 110.000 Kč na 12 - 48 měsíců. Úroky si můžete dát do nákladů a tím výrazně snížit daně. U nás neplatíte žádné poplatky ani voláte na 900. Registry nám nevadí, exekuce ano.

Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí jsou po 3 měsících řádného splácení odklady splátek (až 3x3 měsíce) popřípadě snížení splátky na polovinu a to po dobu 6 měsíců.

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu o to vždy od 8 hod. do 20 hodin. Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Nabízíme zajímavou půjčku bez poplatků - Možnost předčasně splatit

Jsme spolehlivá společnost s dlouhou tradicí na českém trhu a nabízíme vám profesionální služby v oblasti finančního poradenství. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému Vašemu finančnímu problému.

Podání žádosti u nás je zdarma. Do 30 minut máte výsledek online. Finanční prostředky čerpáte již druhý den od podepsání žádosti o půjčku. Neřešíme bankovní registry, vadí pouze exekuce.

Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit a tím ušetřit budoucí úroky. Podnikatelé si můžou půjčku odečíst z daní. Každou půjčku máte pojištěnou proti ztrátě zaměstnání, nemoci, neschopnosti momentálně splácet aj. V těchto případech se situace řeší odkladem splátek až na 3 měsíce.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Půjčka zdarma - Odklad splátek až na 3 měsíce

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti finančního poradenství. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému Vašemu finančnímu problému se zázemím spolehlivé společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu.

Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit a tím ušetřit budoucí úroky. Podnikatelé si můžou půjčku odečíst z daní. Samozřejmostí je, že máte úvěr pojištěn proti ztrátě zaměstnání, nemoci, neschopnosti momentálně splácet aj. V těchto případech se situace řeší odkladem splátek až na 3 měsíce.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem

Zaměstnanci, máte po zkušební době, doložitelný příjem (ne dohoda a brigáda) a trvalý pobyt v ČR? Tak právě pro vás jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců, částka 5.000 – 166.000 Kč.

Důchodci, s touto půjčkou budete velmi spokojeni – rychlé vyřízení a snadná dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let. (Jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let).

Jste na mateřské nebo rodičovské dovolené a hledáte vhodnou půjčku? Pokud máte pouze MD nebo RD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000 Kč. Jestliže máte další příjmy např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku.

Podnikatelé, podnikáte aspoň půl roku a nemáte 2 daňová přiznání, tak vám půjčíme 30.000 Kč na rok. Nebo máte minimálně 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč? Tak vám nabízíme až 110.000 Kč na 12 - 48 měsíců.

Podnikatelé si mohou dát úroky do nákladů a tím výrazně snížit daně. Podle zákona z 1. 1. 2011 je možno půjčku předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí jsou po třech měsících řádného splácení odklady splátek (až 3 x 3 měsíce) popřípadě snížení splátky na polovinu a to po dobu půl roku.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Naše půjčky pro všechny

Nabízíme půjčky následujícím lidem:

  • 1. Zaměstnancům, kteří nejsou ve zkušební době, mají doložitelný příjem a trvalý pobyt v ČR. K dispozici jsou zajímavé nabídky půjček. Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců. Částka 5.000 – 166.000.
  • 2. Důchodcům, kterým není v daném roce víc jak 69 let, jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let.
  • 3. Osobám na MD, které mají pouze MD, nabízíme půjčku 5.000. Máte-li další příjmy, tak dosáhnete na vyšší půjčku.
  • 4. Podnikatelům, kteří buď podnikají alespoň půl roku a nemají 2 daňová přiznání. Nabídka 30 tisíc na 12 měsíců. Nebo mají alespoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč. Nabídka až 110 tisíc na 12-48 měsíců.

Podnikatelé si mohou dát úroky do nákladů a tím výrazně snížit daně. Podle zákona z 01.01.2011 je možno půjčku předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí jsou po třech měsících řádného splácení odklady splátek (až 3x3 měsíce) popřípadě snížení splátky na polovinu a to po dobu půl roku.

Jméno: Jana Matysová

Telefon: 776700606

Email: pujcky.zdarma@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2023 - Kontaktní informace