"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Jeroným (jeronym.lukas@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Jeroným

Poskytovatel: Jeroným

Maximální částka

Sídlo

300,000 Kč

Praha-východ, Středočeský kraj, 110 01

Telefonní číslo

neuvedeno

jeronym.lukas@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Jeroným nabízí následující produkty

Půjčím všem na OP - Stačí občanský průkaz, žádné další doklady

Dobrý den, jsem soukromá osoba poskytující osobní půjčky z vlastních zdrojů. Příjem, registr atd. neřeším. Stačí vám 2 doklady totožnosti. Například občanský průkaz a pas. Vyřízení do 1 – 2 pracovní dnů i s vyplacením. Pokud dnes požádáte, tak budete mít peníze již zítra, maximálně pozítří.

Peníze dostanete na ruku, po podpisu smluv. Průběh: kontaktujete mě, já vaši žádost posoudím a schválím, sejdeme se, kde se prokážete 2 platnými doklady a já vám oproti podpisu smlouvy ihned na ruku vyplatím až 300 000 Kč.

Žádat mohou zaměstnaní i nezaměstnaní ,studenti a občané do 65 let. Všem zašlu podklady k náhledu. Rychlé vyřízení a solidní jednání zárukou. Nikam nemusíte jezdit, já přijedu za vámi kde vše vyřídíme. Neváhejte a pište mi na mail o info. Platí pro celou ČR.

Peníze poskytuji z mých vlastních zdrojů. Jednáte s přímým poskytovatelem, nejsem pouhý zprostředkovatel. Půjčím vše do 65 let na OP a vyplatím peníze na ruku.

Jméno: Jeroným

Telefon: +420000000

Email: jeronym.lukas@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace