"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Jiří Kostrhoun (774805908, info@kmoney.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Jiří Kostrhoun

Poskytovatel: Jiří Kostrhoun

Maximální částka

Sídlo

5,000 Kč

Bruntál, Moravskoslezský kraj, 792 01

Telefonní číslo

774805908

info@kmoney.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Jiří Kostrhoun nabízí následující produkty

Půjčka do 5000 Kč od kmoney.cz - K Money Vaše záchrana

Kmoney nabízí půjčku do 5000 Kč. je vhodná pro zaměstnance a jiné lidi s příjmem, kteří očekávají výplatu. Ale doposud jim nepřišla na účet. A do konce měsíce nemají z čeho vyžít. K Money vám dá rychlou finanční injekci a dovolí vám hradit všechny vaše závazky. Rychle, diskrétně a bez poplatků.

Jsme rychlí, peníze na účtu můžete mít méně než za hodinu. Jsme levní, u nás na předražené poplatky nenarazíte. Máme rozumné úrokové sazby a RPSN. Splátky nejsou - peníze nám vrátíte jednorázově v okamžiku, kdy obdržíte výplatu nebo očekávané peníze. Splácet můžete až 60 dní a prodloužit splátku si můžete také o 60 dní. Díky tomu máte dostatek času na to, aby jste vše řádně splatili. U konkurence narazíte zpravidla na dobu splacení okolo 15 dní. Nabízíme vám několika násobnou délku.

Využijte Kmoney, vaši záchranu v případě, kdy vám stačí 5000 Kč. Kdy potřebujeme menší obnos peněz, aby jste vyšli do konce měsíce.

Jméno: Jiří Kostrhoun

Telefon: 774805908

Email: info@kmoney.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace