"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Josef Minčík (josefmincik@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Josef Minčík

Poskytovatel: Josef Minčík

Maximální částka

Sídlo

300,000 Kč

Praha 1, Hlavní město Praha, 110 00

Telefonní číslo

neuvedeno

josefmincik@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Josef Minčík nabízí následující produkty

Půjčka na dva doklady totožnosti - Žádné další podmínky

Dobrý den, jsem soukromý poskytovatel osobních půjček, které jsou podloženy smlouvou. Nevyžaduji příjem a registr neřeším. K vyřízení půjčky vám stačí 2 doklady totožnosti. Nejsou zde ukryty žádné další podmínky nebo zádrhely, které by mohly způsobit, že peníze nedostanete. Rovněž nejsou vyžadovány platby předem.

Každému zašlu na mail náhled smlouvy a informace o půjčce. Žádat mohou nezaměstnaní, studenti od 18ti let, zaměstnanci, lidi na ÚP.

Nikam nemusíte jezdit, já přijedu za vámi kde vše vyřídíme. Doba od zažádání do vyplacení peněz v hotovosti je zhruba dva dny. V případě zájmu mi napište na mail. Platí pro celou ČR. Rychlé a solidní jednání zárukou. Omezená nabídka. Mohu půjčit jen asi 30ti lidem.

Pokud projevíte zájem o mé služby, tak se budu velmi těšit na naši spolupráci. S pozdravem Josef Minčík, josefmincik@seznam.cz. Nevybírám peníze předem a ani nepožaduji zálohy za zprostředkování. Jsem solidní poskytovatel, který se snaží pomáhat svým klientům. Pokud máte dva doklady totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz...) tak vám mohu pomoci.

Jméno: Josef Minčík

Telefon: +420000000

Email: josefmincik@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2023 - Kontaktní informace