"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Klára Neumannová (776130284, neumannova.klara@email.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Klára Neumannová

Poskytovatel: Klára Neumannová

Maximální částka

Sídlo

1,000,000 Kč

Beroun, Středočeský kraj, 266 01

Telefonní číslo

776130284

neumannova.klara@email.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Klára Neumannová nabízí následující produkty

Osobní nebankovní půjčka - Klára Neumannová, 776130284, neumannova.klara@email.cz

Proč jsi půjčit právě u Nás? S osobní půjčkou si můžete i vy splnit svá přání. Potřebujete rekonstrukci vašeho bytu či domu? Jste v registrech máte exekuci? Nám to nevadí.

Získejte úvěr až 1 milion korun s úrokem již 6,9% ročně. To vše s 0 Kč poplatky za sjednání a vedení úvěru. Stejně jako mimořádnou splátku nebo předčasné splacení. Pište na uvedený email. Volejte na uvedené číslo. A získejte osobní nebankovní půjčku až do výše 1 000 000 Kč.

Jméno: Klára Neumannová

Telefon: 776130284

Email: klarafinance84@gmail.com

Leasing a zpětný leasing od nebankovní společnosti

Poskytujeme úvěr, leasing a zpětný leasing na automobily, technologie, montážní celky, stroje a zařízení a na spotřební zboží (telefony, PC, vybavení domácnosti) i osobám v registrech. Naše cílová skupina je zákazník, kterému bankovní sektor leasing, či úvěr neposkytne, neboť má záznam v registrech neplatičů. Krédem naši společnosti je hlavně profesionalita, diskrétnost, rychlost, spravedlnost, solidnost a transparentnost. Jednáme rychle, srozumitelně, spolehlivě a korektně. Neúčtujeme žádné skryté, ani jiné poplatky. Na rozdíl od bank se s Vámi budeme bavit otevřeně. Nepožadujeme ručení majetkem. Ručíte pouze vozem, nebo zbožím které Vám financujeme. Etický kodex: Plně respektujeme a ctíme etické předpisy.

Podmínky nutné pro získání našeho úvěru: 2 x doklad totožnosti, pracovní smlouva stáří min. 1 rok, nebo poslední daňové přiznání, nebo výměr důchodu, či mateřské, nájemní smlouva o bydlení, nebo evidenční list, nebo výpis z katastru nemovitostí, to vše se stářím minimálně 1 rok.

Jméno: Klára Neumannová

Telefon: 776130284

Email: neumannova.klara@email.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace