"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Ladislav Šmídl (774548354, smidl.pujcky@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Ladislav Šmídl

Poskytovatel: Ladislav Šmídl

Maximální částka

Sídlo

200,000 Kč

Plzeň, Plzeňský kraj, 301 00

Telefonní číslo

774548354

smidl.pujcky@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Ladislav Šmídl nabízí následující produkty

Fér bezhotovostní půjčka - Ladislav Šmídl, 774548354, smidl.pujcky@seznam.cz

Žádné skryté poplatky, žádní ručitelé, žádné poplatky za poskytnutí, peníze na Váš bankovní účet. Všechno můžete vyřídit z pohodlí domova. Minimu požadovaných dokladů, lze zaslat e-mailem a my k vám vyšleme kurýra se smlouvou k podpisu. Peníze jsou na účtu do 24 h od podpisu smlouvy. Plzeň, Praha, Příbram: Nabízím půjčku 50 000 Kč na dva roky se splátkou 3 000 kč měsíčně od soukromého investora. Žádné poplatky předem, fér jednání.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Půjčka bez registrů - bezhotovostní řešení, kontaktujte mě

Nebankovní bezhotovostní půjčky pro zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce, peníze na účtu do dvou dnů od podpisu smlouvy, doba splácení až 4 roky, možnost automatického revolvingu, po třech splátkách možnost získat další peníze. Půjčka pro OSVČ. Pokud ještě nemáte 2 daňová přiznání a podnikáte déle jak 6 měsíců, nabízíme až 30 000 Kč na jeden rok, dokládáte pouze kopii OP a ŽL, pokud máte dvě daňová přiznání, nabízíme až 110 000 Kč se splatností až 4 roky.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: ladislav.smidl@seznam.cz

Rychle pomůžeme s exekucí na Vaši nemovitost

Půjčíme soukromé peníze oproti zástavě družstevního bytu, bytu v osobním vlastnictví, rodinného domku, případně pozemku.Vyplácíme exekuce,nevýhodná zástavní práva,zastavíme dražbu. Jednáme rychle, úvěr je vyřízen a vyplacen do 48 hodin hotově v kanceláři. Právní servis je zajištěn advokátní kanceláří. Rovněž nabízíme i nebankovní půjčky max. 166 000 kč na 48 měsíců pro zaměstnance, max. 110 000 kč na 48 měsíců pro |OSVČ, podnikatele. Více věřitelů = větší šance, že půjčku získáte. Půjčky jsou pro žadatele bez exekucí a insolvence, pro zaměstnance, OSVČ, starobní a invalidní důchodce a ženy na mateřské dovolené. Půjčky jsou poskytovány po celé ČR, já však mohu obsloužit zájemce pouze v Plzeňském kraji a dále Karlovy Vary, Chomutov, Most, Žatec, Louny, Rakovník, Beroun.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Nebankovní půjčka s podmínkami skoro jako u banky

Půjčka od nebankovní společnosti, která Vám nezlomí vaz. Půjčíme Vám až 50 000 Kč až na 36 měsíců. Nízké splátky, které nezardousí Váš rozpočet. Např.: 20 000,- Kč , doba splácení 36 měsíců, celkově zaplatíte 29 232,- Kč, měsíční splátka 812,- Kč, RPSN: 30,07% (ČSOB banka tuto částku půjčí na stejnou dobu za 705,- Kč). Nebankovní půjčka od nové společnosti na trhu. Půjčky do 50 000 Kč až na 3 roky. Reprezentativní příklad: 50 000 Kč na 36 měsíců = splátka 2028,- Kč, RPSN = 29,97%. Půjčky jsou poskytovány po celé ČR, já však mohu obsloužit zájemce pouze v Plzeňském kraji a dále Karlovy Vary, Chomutov, Most, Žatec, Louny, Rakovník, Beroun.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Diskrétní řešení vašich dluhů a finančních potíží

Potřebujete malé nebo velké peníze? Řešíte finanční krizi? Stačí Vám pár kaček nebo potřebujete vyplatit exekuci na barák? Pomůžeme ! Peníze můžete použít třeba na krátkodobé překlenutí nepříznivé situace, nalít finance do Vašeho podnikání, vyplatit exekuce nebo dražby, vyplatit spoluvlastnický nebo dědický podíl, prostě na cokoliv. Nabízíme rychlé a diskrétní nebankovní půjčky bez zástavy nemovitosti až do výš 166 tisíc. Vyřízení je velmi rychlé a dostupné. Stačí, když vyplníte kontaktní formulář a my vás budeme následně kontaktovat pro vyřízení. Neplatíte žádné poplatky.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Zachráníme váš domov před exekutorem, nebo půjčíme i menší částky

Chceš zachránit svůj domov před exekutorem? Zastavit nucenou dražbu? Vyplatit manželku při rozvodu nebo spoludědice? Potřebuješ peníze do podnikání? Úvěry se zástavou nemovitosti = rychlé a účinné řešení problémů. Volej, piš, neodkládej řešení! Přijedeme za Tebou po celé ČR. Rovněž máme v nabídce i další produkty. Fajn půjčka od 5 000 do 25 000 Kč je bez ručení, bez registrů, na cokoliv, bez skrytých poplatků, v hotovosti do Vašich rukou. Druhá a další půjčky jsou poskytovány až do 50 000 Kč.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Když chce exekutor zabavit vaši nemovitost - zachráníme ji

Sáhl Vám exekutor na Vaši nemovitost? Hrozí Vám dražba a ztráta bydlení? Hodíme Vám záchranný kruh. Potřebujete půjčit na vyplacení nevýhodných zástav, konsolidaci půjček, vypořádání majetku po rozvodu, vyřešení dědického řízení, zajištění hotovosti pro rodinný rozpočet nebo zajištění provozního kapitálu pro podnikatele? Hodíme Vaší nemovitosti záchranný kruh! Samozřejmě Vám půjčíme oproti zástavě domu, bytu v os. vlastnictví, družstevního bytu, pozemku, rekreační chaty, i v případě, že problémy s exekutorem nemáte. Peníze můžete použít na cokoliv. Žádné registry, dokládání příjmů, poplatky předem, placení odhadů.

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Získejte zpět finanční stabilitu - Dlouhodobé úvěry se zástavou

Dlouhodobé neúčelové úvěry se zástavou nemovitosti Vám pomohou získat zpět finanční stabilitu.

  • konsolidace úvěrů do jedné půjčky
  • vyplacení exekucí a dražeb
  • vypořádání majetkových podílů v dědictví či po rozvodu

Nově nabízíme úvěry se zástavou automobilu do 50% hodnoty vozu, vůz nikde neodstavujete, ale dále jej užíváte!

Jméno: Ladislav Šmídl

Telefon: 774548354

Email: smidl.pujcky@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace