"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Marie Klímová (776179293, berusina90@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Marie Klímová

Poskytovatel: Marie Klímová

Maximální částka

Sídlo

5,000 Kč

Praha 5, Hlavní město Praha, 150 00

Telefonní číslo

776179293

berusina90@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Marie Klímová nabízí následující produkty

Perfect Money s.r.o. - nebankovní Půjčka 1000 Kč - 5000 Kč před výplatou

Perfect Money s.r.o. nabízí rychlé půjčky do výplaty od 1000 Kč do 5000 Kč s převodem na bankovní účet. Pokud máte o tento produkt zájem, tak mě kontaktujte. Pomohu vám tyto peníze bleskově získat.

Novým klientům půjčí napoprvé max. 3000 Kč, avšak naprosto bezúročně (půjčka zdarma). 2. půjčka až do výše 4000 Kč, každá další až 5000 Kč. Čím víckrát si půjčíte, tím víc se zvyšuje váš limit. Vyzkoušejte ji tento měsíc poprvé a již druhý měsíc máte navýšený limit (při řádném splacení). Při řádném splacení vždy týden splatnosti zdarma navíc.

Půjčku od Perfect Money s.r.o. nezískají předlužení klienti s exekucí, insolvencí, osoby, u nichž je předpoklad, že by jim poskytnutá půjčka způsobila problém se splácením.

Vstřícný přístup, férové a jasné podmínky, rychlé jednání. Každý nový klient musí doručit podepsanou smlouvu, následně mu může být půjčka vyplacena. Provize se vyplácí vždy při dovedení nového klienta, kterému bude vyplacena půjčka. Kontaktujte mě a sjednejte si peníze od společnosti Perfect Money s.r.o. Se vším vám pomohu a vyřídím ke vaší spokojenosti. Marie Klímová.

Jméno: Marie Klímová

Telefon: 776179293

Email: berusina90@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace