"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Marie Novotná (777675625, pro.pujcky@email.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Marie Novotná

Poskytovatel: Marie Novotná

Maximální částka

Sídlo

300,000 Kč

Praha 1, Hlavní město Praha, 110 00

Telefonní číslo

777675625

pro.pujcky@email.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Marie Novotná nabízí následující produkty

Půjčka pro podnikatele a OSVČ s historií podnikání nad 6 měsíců

Podnikatelé a OSVČ s historií minimálně 6 měsíců mají možnost ode mě získat peníze. Výše úvěru: 30 000 – 300 000 Kč, splatnost: až 48 měsíců, půjčka je bezúčelová, na cokoliv. Pro schválení úvěru postačí: 2 daňová přiznání, obrat nad 250.000,- Kč, neposuzuje se zisk (pouze hrubý obrat ř. 101, 113), žadatel nesmí mít žádnou exekuci.

Začínající podnikatelé, ŽL minimálně 6 měsíců. Výše úvěru: 30 000 Kč, pro schválení úvěru postačí OP a ŽL, bez daň. přiznání, nedokazujete příjmy.

Výhody: pohodlné vyřízení žádosti on-line, při schválení jsou peníze již druhý den na Vašem účtě, nehradíte poplatky, záznam v registru není překážkou, nesmí být exekuce, odklad splátek bezplatně až na 3 měsíce, při včasném hrazení splátek půjčky můžete čerpat další souběžnou půjčku. Tato nabídka je platná pro celou ČR bez ohledu na vaše bydliště. Vše pro Vás vyřídíme rychle a pohodlně telefonicky - mé telefonní číslo se nachází nad tímto inzerátem. Marie Novotná.

Jméno: Marie Novotná

Telefon: 777675625

Email: pro.pujcky@email.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace