"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Martin Švejda (774492198, havajsvejda@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Martin Švejda

Poskytovatel: Martin Švejda

Maximální částka

Sídlo

10,000,000 Kč

Praha 6, Hlavní město Praha, 160 00

Telefonní číslo

774492198

havajsvejda@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Martin Švejda nabízí následující produkty

Nebankovní půjčka – rychle, bez poplatků, neřešíme registry

Potřebujete půjčit rychle, bez poplatků, máte záznamy v registrech? Banky, ani nebankovní investoři Vám nepůjčí? Pak jsme tu právě pro vás. Výhody našich půjček:

 • nevadí nám záznamy v registrech
 • peníze vyplácíme do druhého dne
 • peníze vyplácíme na bankovní účet, jehož nemusíte být majitelem
 • peníze lze od jednoho z investorů vyplatit i v hotovosti na pobočce v Praze
 • podpis smlouvy vyřešíme u nás v kanceláři, případně přijedeme za Vámi
 • půjčky poskytujeme i na směnku
 • odklad splátek v případě, že se dostanete do platební neschopnosti
 • předčasné doplacení půjčky, bez sankcí a doplácení úroků

Komu jsou půjčky určeny:

 • zaměstnancům: dohoda o provedení činnosti, pracovní smlouva, nevadí nám pracovní poměr na dobu určitou, ani zahraniční zaměstnavatel.
 • důchodcům: starobní důchod, invalidní důchod
 • renta, výsluha
 • ženám na mateřské dovolené: rodičovský příspěvek, plus lze do vedlejších příjmů započítat sociální dávky, výživné
 • podnikatelům a společnostem
 • živnostníkům podnikajícím déle jak 6 měsíců – půjčka 30.000,-Kč – dokládá se pouze OP
 • živnostníkům a společnostem podnikajícím déle jak dvě daňová období – až 130.000,-Kč

Naše půjčky jsou nejschvalovanější na českém trhu, ihned víte kolik zaplatíte, nemáme žádné skryté poplatky, sami si zvolíte délku splácení. Při řádném splácení máte možnost další půjčku obdržet s nižším úrokem, bez dalšího dokladování. Půjčky poskytujeme již od 5.000,-Kč. Postačí zanechat telefonický kontakt, sami Vám zavoláme a profesionálně vyhodnotíme Vaší situaci a nabídneme odpovídající půjčku, která Vám bude vyhovovat.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní půjčka rychle a bez poplatků

Poskytneme Vám nebankovní půjčku rychle, bez poplatků, nevadí nám záznamy v registru. Neuspěli jste v bankách i u soukromých investorů? Pak jsme tu právě pro Vás. Žádosti zpracováváme on-line přes telefon. Naše půjčky jsou nejschvalovanější na českém trhu, ihned víte kolik zaplatíte, nemáme žádné skryté poplatky. Při řádném splácení Vám umožníme odklad splátek, v případě, že se dostanete do platební neschopnosti. Půjčku můžete kdykoli předčasně doplatit, bez sankcí a bez doplácení dalších úroků. Jsme investoři, kteří rozumí potřebám lidí a proto posuzujeme každého klienta individuelně, tak abychom m u mohli poskytnout půjčku dle jeho potřeb. Půjčky poskytujeme již od 5.000,-Kč všem, kteří mají prokazatelný příjem, zaměstnancům (pracovní smlouva, dohoda o provedení činnosti), nevadí nám poměr na dobu určitou, důchodcům, rentiérům, ženám na mateřské dovolené a podnikatelům. Nejsme nebankovní poskytovatelé půjček, kteří se chovají stejně jako banky, či jiní nebankovní investoři, naše kritéria jsou zcela odlišná. Postačí zanechat telefonický kontakt, sami Vám zavoláme.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

RYCHLÁ nebankovní půjčka pro klienty se záznamem v registrech i bez

Potřebujete půjčit rychle a bez poplatků, máte záznamy v registrech a banky ani nebankovní investoři Vám nepůjčí? Pak jsme tu právě pro Vás. Žádost s Vámi vyřídíme telefonicky a k podpisu smlouvy se sejdeme buď přímo na Vámi zvoleném místě, případně u nás v kanceláři. Smlouvu, včetně podpisů jsme schopni zajistit během jednoho dne a peníze Vám do druhého dne převést na Vámi zvolený bankovní účet, jehož nemusíte být majitelem. Nemáme žádné skryté poplatky, ihned víte kolik zaplatíte. V případě, že se v průběhu řádného splácení dostanete do platební neschopnosti, umožníme Vám odklad splátek až na několik měsíců a to i opakovaně. Půjčku můžete kdykoli předčasně doplatit, bez sankcí a bez doplácení dalších úroků. Jsme investoři, kteří se snaží držet krok s obyčejnými lidmi, ale i podnikateli. Půjčky poskytujeme od 5.000,-Kč do výše dle platební schopnosti konkrétního klienta, všem, kteří mají prokazatelný příjem, tedy zaměstnancům (pracovní smlouva, dohoda o provedení činnosti), nevadí nám poměr na dobu určitou, důchodcům, rentiérům, ženám na mateřské dovolené a v neposlední řadě i podnikatelům. Nechováme se stejně jako banky, či někteří nebankovní investoři, naše kritéria jsou zcela odlišná. Postačí zanechat telefonický kontakt, sami Vám zavoláme.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: +420774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní půjčka rychle a jednoduše – neřešíme záznamy v registrech

Vypůjčit si můžete částku od 5000 do 150 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti, násle-duje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy u nás v kanceláři, případně u Vás, nebo jiném do-hodnutém místě. Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 24 hodin od podpisu smlouvy. Neřeší-me záznamy v registrech. Doba splácení, úroky a poplatky Dobu splácení si můžete rozvrhnout až na 56 měsíců. Úroková sazba je pevná po celou dobu trvání úvěru. Neplatíte žádné poplatky za sjednání půjčky. V případě, že se v průběhu řádného splácení dostanete do platební neschopnosti, umožníme Vám odklad splátek až na 3 měsíce. Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit s úsporou úroků. Podmínky pro získání půjčky O půjčku může zažádat každý, kdo splňuje následující podmínky: • Fyzická osoba starší 18 let • Trvalé bydliště a kontaktní adresa na území ČR v případě žadatelů občanů ČR, povolení k trvalému pobytu na území ČR v případě ostatních žadatelů • Trvalý zdroj příjmů (jste-li v zaměstnaneckém poměru, nesmíte být ve zkušební ani výpo-vědní lhůtě) • Minimální měsíční příjem 5 000 Kč (či hrubý obrat za předešlý rok alespoň 260 000 Kč) • TOP půjčka pro podnikatele 30.000,-Kč – bez dokládání, pouze na OP. • Běžný účet, jehož nemusíte být majitelem, vedený u jakékoli banky. • U částek vyšších než 150 000 Kč musí být ručení nemovitostí, NOVĚ můžete ručit i pozem-kem (úroková sazba již od 9 %). Potřebné doklady • Občané ČR předkládají platný občanský průkaz • Ostatní žadatelé předkládají povolení k trvalému pobytu na území ČR • Doklad o trvalém příjmu o Jste-li zaměstnanec postačí výplatní pásky, případně potvrzení o příjmu, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě, nevadí nám pracovní poměr na dobu určitou. o Jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za dva roky spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou o V případě TOP podnikatelské půjčky, pouze OP o jste-li důchodce, důchodový výměr o jste-li na mateřské dovolené – aktuální rozhodnutí o přiznání rodičovského příspěvku, případně dalších sociálních dávek. Jak získat půjčku Kontaktujte mě: Po-Ne 08:00-20:00 na tel.č. 774 492198, email: havajsvejda@seznam.cz.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Rychlá a spolehlivá půjčka pro klienty, kteří neuspěli v bankách

Nabídka rychlé a spolehlivé půjčky, bez poplatků a nahlížení do registrů dlužníků, bez volání na drahé telefonní linky. Naše půjčky poskytujeme od 5.000,- do výše platební schopnosti klienta, schválení do 10 minut od kontaktu. Půjčky jsou určeny osobám se stálým příjmem ze zaměstnání, důchodu – starobního, invalidního, renty, mateřské dovolené, ale i podnikatelům. Postačí zanechat telefonický kontakt, my Vám zavoláme zpět.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: +420774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Rychlá, nebankovní půjčka bez poplatků a nahlížení do registrů

Rychlá, nebankovní půjčka bez poplatků a nahlížení do registrů – peníze vyplácíme do druhého dne na bankovní účet, jehož nemusíte být majitelem – odklad splátek v případě, že se dostanete do platební neschopnosti – předčasné doplacení půjčky, bez sankcí a doplácení úroků půjčky jsou určeny: zaměstnancům: – dohoda o provedení činnosti, pracovní smlouva, nevadí nám pracovní poměr na dobu určitou, ani zahraniční zaměstnavatel. důchodcům: – starobní důchod, invalidní důchod, renta, výsluha ženám na mateřské dovolené: – rodičovský příspěvek – plus lze do vedlejších příjmů započítat sociální dávky, výživné podnikatelům a společnostem: – živnostníkům podnikajícím déle jak 6 měsíců – půjčka 30.000,-Kč – dokládá se pouze OP – živnostníkům a společnostem podnikajícím déle jak dvě daňová období – až 130.000,-Kč Naše půjčky jsou nejschvalovanější na českém trhu, ihned víte kolik zaplatíte, nemáme žádné skryté poplatky. Půjčky poskytujeme již od 10.000,-Kč. Postačí zanechat telefonický kontakt, sami Vám zavoláme.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní, neúčelové půjčky pro podnikatele

Zjednodušené dokládání dokumentů bez požadavků na zajištění úvěru majetkem klienta. Finanční prostředky můžete využít pro pokrytí vašich investičních nebo provozních potřeb. Úvěr je určen: Fyzickým osobám – podnikatelům Právnickým osobám – vybraným právním formám (s.r.o., v.o.s., k.s., malé a.s.) Parametry půjčky: výše půjčky do 30.000,-Kč pro začínající podnikatele, společnosti podnikající déle jak 6 měsíců. výše půjčky do 200.000,-Kč pro podnikatele a společnosti, kde je nutné zjednodušené dokladování z posledních dvou daňových období. půjčky se zástavou nemovitosti, výhodné úroky od 9 %, doba splatnosti až 15 let Možnost předčasného splacení, bez doplácení úroků. Možnost odkladu splátek, v případě řádného splácení.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Perfektní nebankovní půjčka bez poplatků a registrů

Perfektní nebankovní půjčka bez poplatků a registrů – nevadí nám záznamy v registrech – peníze vyplácíme do druhého dne – peníze vyplácíme na bankovní účet, jehož nemusíte být majitelem půjčky poskytujeme od 10.000 do 130.000,-Kč: zaměstnancům dohoda o provedení činnosti, pracovní smlouva, nevadí nám pracovní poměr na dobu určitou, ani zahraniční zaměstnavatel. důchodcům: – starobní důchod – invalidní důchod – renta, výsluha ženám na mateřské dovolené: – rodičovský příspěvek podnikatelům a společnostem: – živnostníkům podnikajícím déle jak 6 měsíců – půjčka 30.000,-Kč – dokládá se pouze OP – živnostníkům a společnostem podnikajícím déle jak dvě daňová období – až 130.000,-Kč Exekuce řešíme pouze se zástavou nemovitosti (byt, dům, chata, pozemek), úroková sazba od 9%, doba splatnosti až 15 let. Postačí zanechat telefonický kontakt, sami Vám zavoláme.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Půjčka neomezená záznamy v registrech, bez poplatků.

Nepůjčili Vám v bance, ani u nebankovních společností, které mají ve skutečnosti kritéria jako ban-ky? Neřešíme záznamy v registrech, nevybíráme poplatky předem, umožníme Vám předčasné spla-cení s úsporou úroků, bez sankcí a pokut, umožníme Vám odklad splátek, v případě, že se dostanete do platební neschopnosti. Půjčky poskytujeme od 10.000 do 150.000,-Kč. Půjčíme všem s prokazatelným příjmem: - zaměstnancům - důchodcům – starobní i invalidní - ženám na mateřské dovolené - živnostníkům, společnostem až 120.000,-Kč (AKCE!!! – 30.000,- bez prokazování příjmů, pouze OP) !!! NOVĚ !!! půjčky s ručením nemovitostí nebo pozemkem: - vyplacení exekucí, konsolidace - úroková sazba již od 9 % - půjčíme Vám až 75 % z hodnoty nemovitosti či pozemku - splatnost až 15 let - bez dokladování, prokazování příjmů V případě zájmu mě kontaktujte nonstop na tel.č. 774 492198, případně email: havajsve-jda@seznam.cz. Působím v rámci celé ČR.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní půjčka na cokoliv, téměř pro každého

Kupte si třeba nové auto, elektroniku či vybavení domácnosti. Využijte rychlou a jed-noduchou nebankovní půjčku určenou k financování vašich aktuálních potřeb. Od 5.000 do 150.000,- si můžete půjčit opravdu na cokoliv. Pro všechny s prokazatelným příjmem ze zaměstnání, důchodu, renty, rodičovského příspěvku, podnikání. Výhody • nevadí nám záznamy v registrech • bez dokládaní, na co peníze využijete, • s penězi můžete disponovat již druhý den po podpisu smlouvy, • i 150 000 Kč bez zajištění. Seznamte se • bezúčelová půjčka, • doba splatnosti až 5 let, • půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit s úsporou úroků, bez poplatků a sankcí • minimální výše půjčky je 5 000 Kč, • čerpání je jednorázové, převodem na účet (jehož nemusíte být majitelem) ihned po schválení žádosti, • půjčku splácíte pravidelnými měsíčními splátkami • nabídneme Vám odklad splátek až na 3 měsíce v případě ztráty zaměstnání a pracovní ne-schopnosti. Kontakt • tel. 774 492 198 • email: havajsvejda@seznam.cz

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní půjčka dostupná pro každého

Dostupná půjčka pro všechny příjmové kategorie (zaměstnance, podnikatele, důchodce, ženy na MD), v jakékoliv výši a s řadou výhod. Nepotřebujete ručitele ani zástavu. - půjčka na cokoliv - nevadí nám záznamy v registrech - peníze vyplácíme do druhého dne na bankovní účet, jehož nemusíte být majitelem - podpis smlouvy řešíme u nás v kanceláři, případně přijedeme k Vám domu - odklad splátek v případě, že se dostanete do platební neschopnosti - předčasné doplacení půjčky, bez sankcí a doplácení úroků - klient neplatí poplatek za zprostředkování - při řádném splácení možnost úvěr navýšit v průběhu splácení - u podnikatelů posuzujeme hrubý obrat (půjčka 30.000,-Kč – pouze na OP) - rychlé vyřízení půjčky Naše nebankovní půjčka je transparentní a férová. V našich produktech totiž nenajdete žádné skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky úvěrů se během času nemění. Zůstávají takové, jaké jste si je zvolili. Kontakt: Po – Ne 08:00-20:00 tel. 774 492198 email: havajsvejda@seznam.cz

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní půjčky pro podnikatele a společnosti

Potřebujete peníze na rozvoj svého podnikání? Chcete je převést přímo na svůj účet a nemuset dokládat, na co je použijete? Neúčelová půjčka splní vaše požadavky. - Rychlý a jednoduchý způsob, jak získat peníze na podnikání - Fixní úroková sazba po celou dobu splácení úvěru - Při řádném splácení možnost dalšího navýšení úvěru - Není nutné zajišťovat zástavním právem k nemovitosti Parametry produktu TOP 30 Výše: 30 tisíc Čerpání: jednorázově na běžný účet, ze kterého později probíhá i splácení úvěru Bez prokazování příjmů, pouze na OP, lze žádat po 6 měsících od založení živnosti. Parametry produktu TOP 110 Výše: 100 tisíc Čerpání: jednorázově na běžný účet, ze kterého později probíhá i splácení úvěru Pro podnikatele a společnosti s hrubým obratem od 300 tisíc, dokladovost dvě daňová přiznání Parametry produktu s ručením Výše: Do 2.000.000,- Čerpání: jednorázově na běžný účet, ze kterého později probíhá i splácení úvěru Ručit lze nemovitostí i pozemkem, splatnost až 15 let, nemusíte dokládat příjem. Neplatíte žádné poplatky předem.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Naše nebankovní půjčky skutečně pro každého

Naše nebankovní půjčky skutečně pro každého jsou určeny téměř pro všechny. Nevyžadujeme od klientů žádné poplatky ani ručení nemovitostí. Naše půjčky jsou pro zaměstnané, živnostníky, důchodce a osoby na mateřské dovolené. Výhodou naší půjčky je možnost odkladu až 3 splátek a klient má možnost si sám zvolit výši splátky, která mu vyhovuje. Doba splatnosti půjčky je od 1 až do 5 let a můžete jí kdykoli předčasně zdarma doplatit s úsporou úroků. Výhody, které Vám jinde nenabídnou: Zaměstnanci Pracovní poměr na pracovní smlouvu i dohodu o provedení činnosti Můžete mít pracovní poměr sjednán na dobu určitou Půjčíme i cizincům s povolením k trvalému pobytu V případě ztráty zaměstnání či nemocenské – bezplatný odklad splátek Důchodci Uznáváme starobní i invalidní důchod, rentu Půjčíme vám více, než jiné společnosti Ženy na MD Připočteme Vám k mateřské i sociální dávky a zvýšíme tak Vaši bonitu Můžete žádat společně s partnerem a získat tak vyšší částku Podnikatelé Do 30.000,-Kč Vám půjčíme bez prokazování příjmů – pouze na OP Půjčíme jak živnostníkům, tak i společnostem K dispozici jsem Vám nonstop na tel.č. 774 492 198, případně na emailové adrese: havajsvejda@seznam.cz. Můžete zanechat telefonický kontakt, budu Vás zpětně volat, i v případě, že se nedovoláte, vyčkejte na zavolání z mé strany.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nebankovní půjčka – rychlá, bezpečná, téměř pro každého.

Nebankovní půjčka od 10.000 do 150.000,-Kč, pro občany ČR se stálým příjmem ze zaměstnání, starobního, invalidního důchodu, podnikání i mateřské. Půjčíme Vám bez rizika: - Žádné poplatky - Žádné ručení majetkem - Žádná skrytá ujednání Půjčíme i rizikovým klientům, neboť neřešíme záznamy v registrech. Nevadí nám zaměstnanecký poměr na dobu určitou. Naše půjčky jsou dostupné téměř všem. Vaši žádost vyhodnotíme do 10 minut. V případě zájmu jsem Vám k dispozici denně od 08:00 hod. do 19:00 hod. na tel.č. 774 492 198 nebo na emailové adrese: pujckyprozivot@seznam.cz.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: pujckyprozivot@seznam.cz

Půjčka bez zástavy – bez nahlížení do registrů, bez poplatků

Potřebujete nutně úvěr od 10 000 Kč do 150 000 Kč se splatností 1 až 5 let? V žádné bance se s Vámi nechtějí o úvěru bavit nebo Vám nic nepůjčí, protože nesplňujete jejich přísná kritéria a neprojdete skóringem? Žádný problém, se kterým bychom Vám nedokázali pomoci! Naše nebankovní půjčka bez zástavy je tím správným řešením právě pro Vás! Úvěr bez zástavy je určen klientům, kteří mají zajištěn alespoň jeden z mnoha druhů pravidelného měsíčního příjmu, ze kterého jsou schopni úvěr splácet v pravidelných měsíčních splátkách. Náš nebankovní úvěr bez zástavy je oblíbeným řešením pro tyto skupiny žadatelů podle druhu jejich příjmů: zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), invalidní důchodci, starobní důchodci (senioři), matky na mateřské dovolené, rentiéři s výsluhou, právnické osoby Varianty úvěru: Liší se způsobem doložení výše pravidelného měsíčního příjmu, který je potřeba doložit k žádosti o nebankovní úvěr bez zástavy: Zaměstnanecký úvěr - žadatelé o nebankovní úvěr bez zástavy z řad zaměstnanců dokládají potvrzení o výši příjmu od svého zaměstnavatele nebo v případě seniorů a zdravotně postižených důchodový výměr Podnikatelský úvěr - žadatelé o nebankovní úvěr bez zástavy z řad OSVČ a právnických osob dokládají daňová přiznání za poslední 2 roky potvrzená razítkem Finančního úřadu Půjčka začíná žádostí Pro začátek stačí podat nezávaznou žádost, kterou vyhodnotíme do 10 minut. A to přímo na telefonním čísle 774 492 198. Hovor je samozřejmě zdarma, což se může hodit, pokud právě řešíte půjčku před výplatou. A máme to černé na bílém V případě kladného vyhodnocení se ihned dozvíte přesnou výši půjčky, kterou vám poskytneme. Pak už nic nebrání podpisu smlouvy. Je na vás, jestli přijedete smlouvu podepsat k nám, nebo vyrazíme my za vámi. Osobní přístup Potřebujete navýšit úvěr, prodloužit dobu splatnosti nebo vás trápí jiná záležitost týkající se vaší půjčky? Pak vám dokážeme, že to s osobním přístupem myslíme vážně. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení, které vám bude vyhovovat.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Rychlé půjčky skutečně pro každého

Poskytujeme půjčky za zcela jasných podmínek: bez účelu, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Náš klient zná v okamžiku uzavření smlouvy o půjčce konečnou částku, kterou zaplatí. Výše poskytovaných půjček se pohybuje od 5.000 do 150.000 korun. Poskytujeme dostupné nebankovní půjčky ihned bez registru. CHCETE PŮJČKU? Charakteristika osobní půjčky ihned bez nahlížení do registru: půjčky vyplácíme na bankovní účet, jehož nemusíte být majitelem maximální splatnost 48 měsíců i při výši úvěru do 150.000 Kč nevyžadujeme zajištění půjčky pro zaměstnance, živnostníky a seniory i ženy na mateřské dovolené Vytvořili jsme pro vás nejjednodušší možný způsob získání rychlé půjčky. Na rozdíl od mnoha jiných investorů, u kterých je získání půjčky podrobeno zdlouhavému schvalovacímu procesu, my nabízíme zcela odlišný přístup. Vyřízení půjčky je rychlé a snadné. Neposuzujeme vaši úvěrovou historii. Zajímá nás vaše současná situace a to, zda jste schopen půjčku bezpečně splácet.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Okamžité půjčky pro klienty odmítnuté nejen bankou

Potřebujete řešit neočekávanou finanční situaci a u bankovních i nebankovních institucí jste neuspěli? Důvody mohou být různé, například odmítnutí kvůli záznamu v registru dlužníků, předluženost. I tak se vám nabízí řešení formou naší nebankovní půjčky až do výše 150.000,-Kč. • Naší nebankovní půjčku můžete kdykoliv bezúročně doplatit. Což znamená, že v případě doplacení úvěru vracíte pouze zůstatek jistiny. • Dbáme na seriózní podmínky. Nemusíte tedy mít obavu, když se například z důvodu nemoci či dočasných osobních problémů opozdíte s platbou řádné splátky. • Samotné vyřízení úvěru je možné zvládnout i během jediného dne. • Nemusíte kvůli vyřízení úvěru nikam cestovat. V rámci bezplatné a nezávazné žádosti Vám pomůžeme nastavit parametry půjčky a poté za vámi přijedeme s vyhotovenými smlouvami. • máte pravidelné měsíční příjmy? - zaměstnanci, OSVČ, právnické osoby (s.r.o.), důchodci (starobní, invalidní, rentiéři), ženy na MD • potřebujete vyřídit úvěr okamžitě? • pro Vás není možné získat úvěr od bankovní instituce z důvodu záznamu v registru dlužníků? • hledáte úvěr, který budete moci kdykoliv bezúročně doplatit? Neváhejte mě kontaktovat na tel.č. 774 492 198, email: havajsvejda@seznam.cz

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Rychlý prachy se zárukou poctivosti, půjčíme téměř všem

Až 150.000 Kč bez ručení, poplatků, bez nahlížení do registrů. • bez prověřování registrů • vyřízení zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků • je na Vás k čemu peníze použijete • předčasné splacení úplně zadarmo a bez doplácení úroků • bezplatný odklad splátek v případě ztráty příjmu, nemocenské Půjčka pro • Zaměstnance • Podnikatele, živnostníky, společnosti • Důchodce – starobní, invalidní, rentiéry • Ženy na MD

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Rychlá nebankovní půjčka do 2.500.000 Kč

Rychlá půjčka je určena: • občanům České republiky • cizincům s trvalým pobytem v ČR - zaměstnanci - podnikatelé - právnické osoby – společnosti - důchodci, rentiéři - ženy na MD - osoby bez příjmů (pouze se zajištěním) • bezhotovostní půjčka v rozmezí od 10 000 do 180 000 Kč bez zajištění maximální splatnost 5 let • bezhotovostní půjčka v rozmezí od 100 000 do 2 500 000 se zajištěním nemovitostí, pozemkem, maximální splatnost 15 let (bez omezení vlastnických práv, bez omezení možnosti prodeje, pronájmu). • při výši půjčky do 180 000 Kč bez zajištění • bez dokládání účelu půjčky • okamžité rozhodnutí o možnosti půjčky • vyřízení do 24 hodin • částečné nebo úplné předčasné splacení bez sankcí • rozložení splátek půjčky na dobu, která Vám vyhovuje • splácet v den, který Vám vyhovuje (například po výplatě) • splatit předčasně bez jakýchkoli sankcí Dokladujete: • 1 doklad totožnosti – OP, povolení k trvalému pobytu • podklady prokazující váš příjem

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Bezkonkurenční, rychlá, nebankovní půjčka

Půjčka je určena: • občanům České republiky • cizincům s trvalým pobytem v ČR • občanům členských zemí EU s povolením k trvalému pobytu v ČR • zaměstnancům (uznáváme všechny druhy smluv i pracovní agentury), důchodcům, podnikatelům, společnostem, ženám na MD • hotovostní nebo bezhotovostní půjčka v rozmezí od 5 000 do 150 000 Kč • nevyžadujeme zajištění Výhody půjčky: • nevadí nám záznamy v registrech • minimální dokladovost příjmů – vždy na individuálním posouzení, dohodě. • okamžité rozhodnutí o možnosti poskytnutí půjčky • vyřízení do 24 hodin • možnost úvěru bez zajištění až do výše 150.000 Kč • částečné nebo úplné předčasné splacení bez sankcí, s celkovou úsporou úroků • rozložit si splácení na dobu, která Vám vyhovuje • splácet v den, který Vám vyhovuje (například po výplatě) • splatit předčasně bez jakýchkoli sankcí

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Soukromé půjčky pro podnikatele a společnosti

Potřebujete peníze na rozvoj svého podnikání? Nemuset dokládat, na co je použijete? - Rychlý a jednoduchý způsob, jak získat peníze na podnikání - Fixní úroková sazba po celou dobu splácení úvěru - Při řádném splácení možnost dalšího navýšení úvěru - Možnost předčasného splacení s úsporou úroků - Půjčíme i těm, kteří mají záznamy v registrech dlužníků - Není nutné zajišťovat zástavním právem k nemovitosti Výše: 30 tisíc Bez prokazování příjmů, pouze na OP, lze žádat po 6 měsících od založení živnosti. Výše: 150 tisíc Čerpání: Pro podnikatele a společnosti s hrubým obratem od 250 tisíc, dokladovost dvě daňová přiznání

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Nejrychlejší bezpečná půjčka, bez poplatků

Jsme bezpečným a nejrychlejším poskytovatelem soukromých půjček: - neplatíte žádné poplatky - nenahlížíme do registrů - výplata v hotovosti nebo na účet - jednoduché a rychlé vyřízení Půjčka do 15.000 Kč - dokládáte pouze občanský průkaz, peníze k dispozici do 20 minut. Půjčka do 20.000 Kč - pro zaměstnance a starobní důchodce. Půjčka od 10.000 Kč do 150.000 Kč - určena pro zaměstnance, podnikatele, společnosti, invalidní a starobní důchodce, rentiéry, žena na MD - bez ručení, bez zástavy Půjčka od 100.000 Kč do 10.000.000 Kč - půjčka s ručením nemovitostí (dům, byt, chata, průmyslové a výrobní objekty, pozemky) - splatnost půjčky lze rozložit až na 20 let - konsolidace, exekuce, vyplacení dražeb - lze využít i jako neúčelovou půjčku na cokoliv - nemusíte prokazovat příjem - žádné poplatky předem - vyplacení půjčky jednorázově do 2-3 dnů

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Okamžité schválení rychlé nebankovní půjčky

Půjčky poskytujeme bez nahlížení do registru dlužníků a patří mezi nejschvalovanější online půjčky. Poskytneme Vám od 1.000 Kč do neomezené výše. Se širokou škálou splatnosti přichází další bonus v podobě možnosti odložení až 4 měsíčních splátek, v průběhu splácení. A pokud je Vám to ještě málo, tak Vás jistě potěší naše aktuální AKCE, kdy každoročně vracíme až 5% úroků zpět těm, kteří řádně spláceli svou půjčku. Zároveň se nemusíte bát, že nahlížíme do registru dlužníků a vyžadujeme po Vás spolužadatele nebo ručitele. Tak to u nás nechodí! V případě, že potřebujete rychle peníze a ostatní společnosti se k Vám otočili zády, není třeba ztrácet naději. Patříme mezi nejschvalovanější online půjčky na trhu a vše probíhá neuvěřitelnou rychlostí. Rychlá půjčka ji neříkáme jenom tak. Hlavní předností je rychlost s jakou vše vyřídíte. Jediné, co je k tomu potřeba udělat, je vyplnit jednoduchou online žádost nebo nás kontaktovat telefonicky, případně prostřednictvím emailu. Okamžitě po odeslání se Vaší žádostí budeme zabývat. Výhody půjčky 1.000 Kč až 200.000 Kč Vám můžeme poskytnout bez ručitele, bez ručení majetkem, bez náhledu do registru dlužníků a takřka okamžitě. Od 200.000 Kč do neomezené výše Vám můžeme poskytnout s ručením nemovitostí ( byt, rodinný dům, chata) nebo pozemkem, kde je výhodou nízká splátka rozložena až do 20 let splatnosti a to hlavní neztrácíte vlastnické právo k nemovitosti, se kterou můžete dále libovolně nakládat. S každým naším klientem řešíme jeho situaci individuálně přesně podle jeho potřeb, proto si sami zvolíte jak dlouho budete splácet. Komu půjčujeme Našimi zákazníky jsou občané České republiky, kteří již dosáhli věku 18 let a mají jakýkoliv stálý příjem. Nezáleží nám na tom, zda jste podnikatel, zaměstnanec, důchodce nebo rodič na mateřské dovolené. Stačí si pouze vybrat výši půjčky a my se s Vámi individuálně dohodneme na podmínkách a parametrech. Půjčku vyřídíte online Naše klienty zajímá hlavně spolehlivost, kvalita a možnost vyplnění žádostí online z pohodlí domova. Není proto třeba chodit nikam na pobočku, vyčkávat ve frontách a trávit čas v institucích, které Vám nakonec řeknou NE. Žádosti vyplníte v klidu z domu během chvíle a do několika minut se Vám ozveme.

Jméno: Martin Švejda

Telefon: 774492198

Email: havajsvejda@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace