"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Paní Kolková (605849726, finance.kolkova@centrum.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Paní Kolková

Poskytovatel: Paní Kolková

Maximální částka

Sídlo

1,000,000 Kč

Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, 741 01

Telefonní číslo

605849726

finance.kolkova@centrum.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Paní Kolková nabízí následující produkty

100% jistá půjčka bez poplatků, vyplatím i exekuce - vše bez poplatků

Potřebujete rychle a poctivě půjčit peníze ? Nebo máte exekuce či zadluženou nemovitost a hledáte rychlou pomoc? Naše půjčky jsou poctivé a snadno dostupné - bez nahlížení do registrů a bez poplatků. U nás prostě půjčku dostanete - Vyplatíme i Vaše exekuce. Sjednotíme Vám Vaše půjčky do jediné, oddlužíme Vám nemovitost a zachráníme ji před dražbou. Zavolejte k nám a My Vám ihned pomůžeme. Stačí jediné - jako ručení mít dům, byt nebo družstevní byt. A peníze u nás dostanete na 100% - to můžeme garantovat již nyní. Pokud máte na nemovitosti úvěr nebo exekuce, nevadí.

Například půjčka 100 000 Kč, měsíční splátka od 1540,- Kč. Jak sami vidíte, tak obdržíte dostatečně vysokou peněz. A vaše splátka je naprosto minimální. Dvě výhody v jednom. Máme samozřejmě mnohem více produktů, které vám můžeme ihned nabídnout. My prostě pomáháme lidem a to po celé ČR.

Máme benevolentní podmínky. Záznamy v Solus nevadí. Jsme poctiví a féroví - poplatky předem neplatíte, nevoláte na žádné drahé linky. Rychlé vyřízení - zpravidla do 20 minut. Peníze budete mít k dispozici do druhého dne po podepsání naší smlouvy. Půjčujeme od 5000 Kč do 80000 Kč. Do 5000 Kč nám nevadí Vaše případná exekuce a stačí Vám jen OP. Při včasném splácení - další půjčka s menším úrokem. Možnost případného odkladu splátek, které jsou zdarma. Zanechte na sebe kontakt a my Vám zavoláme zpět. Půjčky vyřizujeme každý den od 9 - 20 hod.

Jméno: Paní Kolková

Telefon: +420605849726

Email: finance.kolkova@centrum.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2023 - Kontaktní informace