"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Petr Šitina (603462401, sitinamirosov@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Petr Šitina

Poskytovatel: Petr Šitina

Maximální částka

Sídlo

individuálně

Plzeň, Plzeňský kraj, 301 00

Telefonní číslo

603462401

sitinamirosov@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Petr Šitina nabízí následující produkty

Peníze ihned na účet - Volejte 603462401 nebo pište sitinamirosov@seznam.cz

Peníze rychle na Váš účet.Hrozí Vám exekuce a potřebujete rychle zastavit nepříjemné a zbytečné výdaje?Jsem připraven Vám co nejrychleji pomoc. Jste v bankovních registrech? Jste v Solusu? Kašlete na ně a volejte ihned pro částku 10 000 Kč až 160 000 Kč. všechny obdržené žádosti vyřizuji diskrétně a nikdo se o ní nedozví. Ani vaši blízcí.

Žádat můžete nově i o víkendech. Peníze po schválení do 48 hodin na Vašem účtu. V případě, že máte účet u KB do 24 hodin. Neplatíte dopředu žádné poplatky, nevoláte na placené linky. Pracuji pro více poskytovatelů a vyřeším i rychlé hotovostní půjčky do 15 000 Kč. Platí pro Plzeňský kraj.

Jsem soukromý poskytovatel osobních půjček, které jsou podloženy smlouvou. Nevyžaduji příjem a registr neřeším. Jen nesmíte býti v insolvenci (osobní bankrot). K vyřízení půjčky vám stačí 2 doklady totožnosti. Každému zašlu na email náhled smlouvy a informace o půjčce. Žádat mohou nezaměstnaní, studenti od 18ti let, zaměstnanci, lidi na ÚP a všichni ostatní žadatelé, kteří mají jakýkoliv příjem (aby měli z čeho splácet). Nikam nemusíte jezdit, já přijedu za vámi, kde vše vyřídíme. Doba od zažádání do vyplacení peněz v hotovosti je zhruba 1 den (maximálně 48 hodin). V případě zájmu mi napište na mail. Děkuji za zvážení mého inzerátu a za případný telefonát nebo email.

Má nabídka je platná pro Plzěňský kraj a blízké okolí. Děkuji za pochopení.

Jméno: Petr Šitina

Telefon: 603462401

Email: sitinamirosov@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2023 - Kontaktní informace