"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Petra Krišková (739088649, petra. kriskova@pardubice-pujcky.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Petra Krišková

Poskytovatel: Petra Krišková

Maximální částka

Sídlo

150,000 Kč

Pardubice, Pardubický kraj, 530 01

Telefonní číslo

739088649

petra. kriskova@pardubice-pujcky.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Petra Krišková nabízí následující produkty

Nebankovní půjčky a úvěry - rychlé jednání - Pardubice a okolí

Nepůjčili Vám v bance? Nezoufejte, požádejte o půjčku u nás! Vysoká schvalovatelnost až 93%. Měsíční splátky, bez poplatků, bez zástavy nemovitosti, auta, bez ručitele atd. Nabízíme nebankovní půjčku lidem v okolí Pardubic, kteří mají pravidelný příjem. (mzda, renta, příspěvky od států, starobní důchod, invalidní důchod) až do výše 150 000 Kč. (senioři do 70 let), splatnost půjčky maximálně 4 roky.

Nabízíme nebankovní půjčku pro živnostníky, OSVČ, s.r.o. a a.s. (fyzické i právnické osoby) do výše 100 000 Kč se splatností až 4 roky. Půjčujeme na obrat, ne na zisk, tzn. můžete být i ve ztrátě. Vhodné pro podnikatele, kteří podnikají minimálně 2 roky. Nebankovní půjčka pro začínající podnikatele do výše 30 000 Kč, kteří podnikají alespoň 6 měsíců. Splatnost půjčky je 1 rok.

Zní vám tato nabídka jako něco, co by vám mohlo pomoci a co by mohlo ukončit vaše finanční starosti? Potom nezbývá nic jiného, než mi zatelefonovat nebo napsat email. A začít vaši cestu za lepší budoucností, kde již nebudete muset trávit hodiny na internetu hledám nabídek, které by vám mohly být schváleny. Nechť je toto vaše poslední žádost a vaše poslední půjčka, kterou budete v životě potřebovat. Velmi ráda si s vámi promluvím vašich možnostech.

Jméno: Petra Krišková

Telefon: 739088649

Email: petra. kriskova@pardubice-pujcky.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace