"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Petra (702400120, pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Petra

Poskytovatel: Petra

Maximální částka

Sídlo

150,000 Kč

Praha 1, Hlavní město Praha, 110 00

Telefonní číslo

702400120

pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Petra nabízí následující produkty

Půjčíme zaměstnancům i podnikatelům - Minimum dokladů

Půjčíme zaměstnancům i podnikatelům. Potřebujete jen minimum dokladů. Odměníme Vás za včasné splácení – vrátíme Vám až 25 000 Kč. Po 6 řádně zaplacených splátkách vstoupíte do Klubu dobrého klienta, kde Vás čeká mnoho výhod (nižší splátka u další půjčky, přednostní vyřízení, dokladovat stačí pouze občanský průkaz,..). Za každého nového klienta, kterého nám doporučíte a my s ním sepíšeme smlouvu, získáte odměnu 2000 Kč. Volejte, piště ještě dnes. Zdarma a bez poplatku Vám vypracujeme nabídku.

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Půjčka plná výhod pro zaměstnance, důchodce i podnikatele

Půjčky pro zaměstnance, důchodce i podnikatele (bez nutnosti dokládání podnikatelského záměru). K odsouhlasení Vás stačí dokladovat pouze OP, výpis z účtu, výplatní pásku,.. Pokud budete dodržovat splátkový kalendář, vrátíme Vám po doplacení 5% z hodnoty půjčky. Po 6 řádně zaplacených splátkách vstoupíte do Klubu dobrého klienta, kde Vás čeká mnoho výhod. Volejte nebo pište pro bližší informace. Stačí nám pouze jeden telefonát s Vámi, kde nám sdělíte Vaše údaje.

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Peníze obratem na Vašem účtu do 24 hodin od žádosti

Vaše finanční problémy vyřešíme do 24 hodin. Potřebujete jen minimum dokladů, aby Vám byla půjčka schválena a peníze Vám obratem zasíláme na účet. Neplatíte žádné poplatky za sjednání a v případě dodržování splátkového kalendáře získáte zpět 5% z hodnoty Vaší půjčky.

Půjčíme zaměstnancům, důchodcům i podnikatelům, kteří nijak nemusí dokládat podnikatelský záměr. Pokud nám jako náš klient doporučíte nového klienta, se kterým sepíšeme smlouvu, získáte odměnu 2000 Kč. Volejte nebo pište na uvedené kontakty

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Rychlé peníze bez poplatků - Až do výše 150 000 kč

Peníze pro zaměstnance, podnikatele (speciální nabídky rychlých půjček pro podnikatele v hodnotách 15 000 Kč na 3 měsíce, 30 000 Kč na 12 měsíců, 40 000 Kč na 18 měsíců nebo 50 000 Kč na 24 měsíců, kde dokládáte pouze OP, dále pak větší půjčky do 150 tisíc Kč s doložením dvou daň. přiznání bez nutnosti dokládat podnikatelský záměr), důchodce, rodiče na rodičovské dovolené (výše půjčky závisí na výši Vašeho doložitelného příjmu). Naši klienti neplatí žádné poplatky za sjednání, nepotřebujete ručitele, na Vaši žádost Vám ZDARMA vypracujeme nabídku. Pokud máte zájem o vypracování nabídku, kontaktujte nás. Pošlete nám Vaše telefonní číslo a my zavoláme zpět. Výhody pro naše klienty: Pokud nám doporučíte nového klienta, se kterým sepíšeme smlouvu, získáte odměnu (finanční).

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Potřebujete peníze? My to zařídíme ihned, bez čekání

Poskytujeme půjčky zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům. Žádost s Vámi sepíšeme na základě krátkého telefonického rozhovoru, kde nám sdělíte potřebné údaje. Vy se rozhodnete, zda je pro Vás zajímavá nebo ne.

Po podpisu smlouvy vyplácíme peníze do 24 hodin na Váš účet. Pokud nebudete mít prodlení ve splátkách delší než 28 dní, po doplacení Vám vrátíme 5% z hodnoty Vaší půjčky. Nové rychlé půjčky pro OSVČ – 30, 40 nebo 50 tisíc Kč jen s minimem dokladů. Volejte nebo pište pro bližší informace.

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Rychlé peníze, když vám v bance nedají ani korunu

Pokud Vám nepůjčí v bance, může pro Vás být řešením naše nebankovní půjčka. Máme půjčky pro zaměstnance, důchodce i speciální nabídka pro podnikatele (rychlé půjčky od 30 do 50 tisíc Kč s minimem dokladů a dále větší podnikatelské půjčky do 150 tis. Kč, kde dokládáte 2 daňové přiznání). Prvním krokem je krátký tel. hovor, kdy nám sdělíte základní údaje.

Následuje vypracování nabídky dle Vašich požadavků. Vy sami se pak rozhodnete, zda je pro Vás nabídka zajímavá. Posledním krokem je podpis smlouvy a dodání základních dokumentů (OP, výplatní páska, výpis z účtu). Vše je velmi rychlé a po odsouhlasení Vám peníze odesíláme obratem na Váš účet.

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Zaměstnancům až 150 000 Kč - Nabídka a schválení zdarma, nezávazně

Nabízíme Vám rychlé a solidní jednání. Peníze půjčíme zaměstnancům, důchodcům (výše půjčky je závislá na výši Vašeho příjmu od 5000 Kč do 150 000 Kč) i podnikatelům (rychlé půjčky od 15 do 50 000 Kč a větší podnikatelské půjčky až do hodnoty 150 000 Kč).

Půjčka bude po schválení vyplacena na Váš účet do 24 hodin. Ke schválení Vám stačí jen minimum dokladů. Neplatíte žádné poplatky, nepotřebujete ručitele. Kontaktujete nás pro vypracování nezávazné nabídky zdarma.

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Řešení finančních problémů do 24 hodin - Půjčky Vyškov a Kroměříž

Vaše aktuální finanční problémy vyřešíme do 24 hodin. Tato nabídka je platná pro oblasti Vyškova a Kroměříže. Neplatíte žádné poplatky za sjednání. Nabídku vypracujeme ZDARMA a Vy sami se rozhodnete, zda je pro Vás zajímavá nebo ne. Půjčíme zaměstnancům, důchodcům, rodičům na rodičovské dovolené i podnikatelům, kteří nemusí udávat svůj podnikatelský záměr.

Pokud nám jako náš klient doporučíte nového klienta, se kterým sepíšeme smlouvu, získáte odměnu 2000 Kč. Vypracujeme vám nabídku, volejte nebo pište na uvedené kontakty.

Jméno: Petra

Telefon: 702400120

Email: pujcky-vyskov-kromeriz@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2023 - Kontaktní informace