"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Půjčka Komukoliv (773833608, pujckakomukoliv@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Půjčka Komukoliv

Poskytovatel: Půjčka Komukoliv

Maximální částka

Sídlo

150,000 Kč

Ostrava, Moravskoslezský kraj, 709 01

Telefonní číslo

773833608

pujckakomukoliv@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Půjčka Komukoliv nabízí následující produkty

Nebankovní půjčky českým občanům nad 18 let

Potřebujete aktuálně nějaké peníze navíc? Ať už to bude na auto, dovolenou, či spotřebič, nabízíme Vám půjčku do výše až 100.000 Kč bez ručitele, zástavy a také bez doložení účelu. Podmínkami jsou: mít stabilní měsíční příjem- zaměstnání, důchod, příjmy z podnikání, mít bankovní účet (případně mít si od koho účet půjčit). Exekuce na plat řešit nelze - pouze lze vyplatit půjčkou se zástavou nemovitosti.

Podání, zpracování žádosti zcela zdarma a nezávazně, její následné individuální posouzení, předložení finálního návrhu Vám - klientovi, podpis úvěrových smluv a předání Vašich dokumentů. Pro svou žádost nám napište na email.

U nás nenaletíte na žádné triky. Také jste naletěli podvodníkům? Slibovali, že Vám půjčí peníze, zaplatili jste poplatky a nakonec z toho nic nebylo? Akorát jste přišli o peníze. Pokud máte doložitelný příjem, tak Vám určitě půjčíme a nebudeme vyžadovat platbu předem. Půjčujeme OSVČ, zaměstnancům i důchodcům. Peníze vyplácíme druhý den na účet.

Půjčka pro osoby se stálým příjmem - zaměstnaný, důchodce, živnostníci. Půjčka na zástavu nemovitostí bez prokazování příjmů. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru a péči o klienta po uzavření této smlouvy.

K vyřízení půjčky vám postačí 2 doklady totožnosti. Vyřízení do 48 hodin i s vyplacením. Nikam nemusíte jezdit, já přijedu za vámi. Peníze dostanete na ruku, po podpisu smlouvy. Žádat mohou zaměstnaní, důchodci, studenti i brigádníci. Pište mi na email o informace. Platí pro celou ČR. Má nabídka je časově omezená proto neváhejte.

Rovněž nabízíme půjčky se zástavou nemovitosti do 50% odhadu. Půjčka je i pro podnikatele, kteří mají nemovitost a potřebují hotovost tak máme úvěr na dobu 4 měsíců a nebo 6 až 12 měsíců. Dále na vyplacení exekucí, konsolidace půjček. Možnost ručení třetí stranou. Splatnost možná až 15 let neřeší se registr ani exekuce. Nemovitosti bez exekucí vyplaceni do dvou dnů s exekucí do deseti dní. Platí pro celou ČR.

Pokud jste český občan a je vám více než 18 let - neváhejte a kontaktujte mě.

Jméno: Půjčka Komukoliv

Telefon: 773833608

Email: pujckakomukoliv@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace