"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Radim Stašák (775 488 841, nebankovni-uvery@post.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Radim Stašák

Poskytovatel: Radim Stašák

Maximální částka

Sídlo

10,000,000 Kč

Praha 5, Hlavní město Praha, 150 00

Telefonní číslo

775 488 841

nebankovni-uvery@post.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Radim Stašák nabízí následující produkty

Vyplatíme exekuce na Vaší nemovitosti

Máte exekuce a nevíte si rady? Hrozí Vám, že přijdete o svou nemovitost? Vyplatíme Vaše exekuce, zastavíme dražbu na Vaší nemovitosti, sloučíme všechny Vaše úvěry a půjčky do jednoho úvěru. Neplatíte žádné poplatky předem, komunikaci s exekutory vyřídíme za Vás. Nebankovní úvěr je bez dokládání příjmu a nahlížení do bankovních a nebankovních registrů. Nebankovní úvěr je se zástavou nemovitosti a to od 100.000 Kč až do 50% tržní hodnoty nemovitosti. Stačí napsat sms, že máte zájem a my Vás do 24 hod. budeme telefonicky kontaktovat. Jsme pro Vás po celé ČR, nikam nemusíte jezdit, šetříme Vám čas i peníze.

Jméno: Radim Stašák

Telefon: 775488841

Email: uvery@sosfinance.cz

Máte možnost koupit byt do OV? Tak neváhejte!

Bytové družstvo, obec či město Vám nabízí odkup bytu do osobního vlastnictví? Máte v bankovním či nebankovní registru záznam a proto Vám v bance nepůjčí na odkup bytu? Nabízíme Vám až 100% kupní ceny bytu. Byt se převede na Vás, tudíž budete majitelem bytu pouze vy. Příklad: obec Vám nabízí k odkupu byt za cenu 300.000 Kč, tržní hodnota bytu v osobním vlastnictví je 1.300.000 Kč. My Vám vyřídíme plných 300.000 Kč (tedy 100% kupní ceny) a k tomu dalších 200.000 Kč (až do výše 40% tržní hodnoty bytu), tyto peníze můžete použít na cokoliv např. na doplacení úvěrů a půjček, nebo vybavení bytu či rekonstrukci bytu. Poradíme Vám co ve Vašem případě je nejvýhodnější, ke každému klientovi přistupuje individuálně. Jsme pro Vás po celé ČR.

Jméno: Radim Stašák

Telefon: 775 488 841

Email: nebankovni-uvery@post.cz

Konsolidace úvěrů a půjček

Zbavte se drahých úvěrů a půjček s vysokým úrokem a krátkou dobou splatnosti. Nabízíme Vám nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti do 50% tržní hodnoty nemovitosti, majitelem nemovitosti jste po celou dobu úvěru pouze vy. Pokud nemáte nemovitost, může Vám jí poskytnout k zástavě třetí osoba. Splatnost úvěru je možná až do 20 let, pro ty co nechtějí na úrocích zbytečně přeplácet, doporučujeme 10 max. 15 let. Neplatíte žádné poplatky předem a to ani za odhad nemovitosti. Nezkoumáme Vaše příjmy a nenahlížíme do registrů. Naše služby jsou pro Vás ZDARMA až do úplného vyřízení úvěru. Stačí napsat email a do 24 hod. Vás bude telefonicky kontaktovat náš úvěrový specialista, který s Vámi projde krok po kroku, např. vysvětlí Vám, jaké podklady musíte doložit k žádosti o úvěr apod.. Jsme pro Vás po celé ČR.

Jméno: Radim Stašák

Telefon: 775 488 841

Email: nebankovni-uvery@post.cz

Nebankovní úvěr se spořením

Nebankovní úvěr se spořením je jedinečný na trhu! Vyřídíme Vám klasický nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti s pevnou roční úrokovou sazbou 11,25 %, se splatností do 20 let. Předčasné splacení úvěru je možné kdykoli, a to pouze za symbolický poplatek 1% z původně načerpané jistiny. Úroky za zbývající období dle úvěrové smlouvy klient neplatí, a to ani jejich část! Neplatíte žádné poplatky předem a to ani za odhad nemovitosti. Bude Vám zdarma zřízen spořicí účet, to co pošlete navíc nad měsíční splátku se Vám bude ukládat na tento spořicí účet, kde se Vám uložené peníze budou zhodnocovat 3 % p.a. Při schvalování úvěru nenahlížíme do registrů, nezkoumáme Vaše příjmy. V případě Vašeho zájmu o bezkonkurenční úvěr. Stačí napsat na naší emailovou adresu, že máte zájem o úvěr a uvést vaše telefonní číslo. My Vám 24hod. pracovního dne zavoláme. Jsme pro Vás po celé České republice.

Jméno: Radim Stašák

Telefon: 775 488 841

Email: nebankovni-uvery@post.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace