"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Renáta Skočková (608795747, uverovapohotovost@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Renáta Skočková

Poskytovatel: Renáta Skočková

Maximální částka

Sídlo

20,000,000 Kč

Ostrava, Moravskoslezský kraj, 709 01

Telefonní číslo

608795747

uverovapohotovost@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Renáta Skočková nabízí následující produkty

Expres půjčka se zástavou na vše

Půjčku lze využít na vše, na oddlužení, konsolidaci, exekuce … Poskytujeme od 50.000,- do 70% z tržní ceny. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Ručit lze rodinným domem, bytem (družstevním), chatou, pozemky Expresní vyřízení do 48 hodin dle složitosti případu. Jasné podmínky čerpání. Individuální posouzení žádosti. Splátky nastavíme tak, aby co nejméně zatížili váš domácí rozpočet. Nikam nejezdíte, přijedeme za vámi. Konzultace zdarma. Bez poplatků předem. Bez registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Rychlá půjčka se zástavou přes internet

Rychlé půjčky a úvěry jsou určeny všem klientům, kteří nemohou nebo nechtějí žádat o úvěr v bance z důvodu špatné bonity, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci. My registry neřešíme, vyplácíme exekuce zapsané i nezapsané na LV, provádíme konsolidaci a refinancování současných krátkodobých a nevýhodných úvěrů. Ručeni vhodnou nemovitosti popř. dr. bytem (i třetí osoby). Financujeme od 50.000,- do 70% z ceny nemovitosti/bytu v závislosti na kvalitě zástavy a lokalitě. Splatnost až 20 let. Působíme po celé České republice. Podání žádosti je on-line (emailem popř. SMS) Vyžadujeme minimum podkladů. Posouzení žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení fin. prostředků již do 48 hodin. Bez poplatků předem.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky se zástavou nemovitosti

Nabízíme rychlé řešení finančních problémů klientům, kteří mají záznam v registrech, v bance je odmítli, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci. My registry nezkoumáme a půjčku u nás dostane téměř každý. Máme vysoký poměr schválených žádostí, protože každá žádost se řeší individuálně. Půjčky a úvěry jsou se zajištěním vhodné nemovitosti (může být i třetí osoby). Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem a pozemky. Financujeme až do 70% z ceny nemovitosti v závislosti na kvalitě zástavy a lokalitě. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Posouzení žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení fin. prostředků již do 48 hodin. Bez poplatků předem. Bez návštěvy kanceláře. Bez ručitele.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky se zástavou - celá Česká republika

Nabízíme půjčky a úvěry i pro problémové klienty, kteří nemohou žádat v bance z důvodu negativního záznamu v registru, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci. Podmínka je ručeni vhodnou nemovitosti kdekoliv na území ČR, ručit lze rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem, komerčním objektem popř. pozemky. Půjčky jsou poskytovány od 50.000,- dle hodnoty nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti půjčku kdykoliv předčasně splatit. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení fin. prostředků již do 48 hodin dle složitosti případu. Vyřízení z pohodlí domova, nikam nejezdíte-přijedeme za vámi. Neplatíte žádné poplatky předem. Nenahlížíme do registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Rychlá půjčka se zástavou nemovitosti do 48 hodin

Půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti lze využít na vše. Na refinancování, konsolidaci, exekuce…… Ručeni vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, rekreačním objektem, pozemky…. Působíme po celé České republice. Vyžadujeme minimum podkladů. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení finančních prostředků do 48 hodin dle složitosti případu. Financujeme od 50.000,- do 50% až 70% z ceny nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Nevybíráme poplatky předem. Nenahlížíme do registrů. Nevyžadujeme ručitele. Nikam nejezdíte-přijedeme za vámi.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky a úvěry na cokoliv, na exekuce, oddlužení, konsolidaci

Nabízíme půjčky a úvěry i pro problémové klienty, kteří nemohou žádat v bance z důvodu negativního záznamu v registru, jsou v exekuci apod. Půjčky a úvěry jsou se zástavou RD, bytu i družstevního, chaty, komerčních objektů, pozemků. Ručeni může být i třetí osoby. Posouzení žádosti je téměř okamžitě. Vyžadujeme minimum podkladů. Vyplacení finančních prostředků dle složitosti případu již do 48 hodin. Poskytujeme od 50.000,- do 70% z ceny nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení kdykoliv bez sankcí. Bez poplatků předem. Bez registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Expres půjčka se zástavou, peníze do 48 hodin

Půjčky a úvěry jsou určeny zejména klientům, kteří mají záznam v registrech, jsou v exekuci nebo mají špatnou bonitu pro bankovní ústavy. Vyžadujeme ručeni vhodnou nemovitosti popř. dr. bytem. Ručit lze i pozemky. Působíme po celé České republice. Individuální řešení každé žádosti pro maximální spokojenost klienta. Půjčky jsou poskytovány od 50.000,- na dobu až 20 let. Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin. Požadujeme minimum podkladů. Nevybíráme poplatky předem. Nikam nejezdíte-přijedeme za váma.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Nebankovní půjčky na zástavu do 48 hodin

Nabízíme půjčky, úvěry a zpětné leasingy nemovitosti pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí žádat o finanční produkt v bance z důvodu negativního záznamu v registru popř. jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na oddlužení, konsolidaci, refinancování, exekuce… Ručení vhodnou nemovitosti, rodinným domem (družstevním) bytem, chatou, komerčním objektem, pozemky včetně orné půdy. Působíme po celé České republice. Nevybíráme poplatky předem. Nenahlížíme do registrů. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení fin. prostředků již do 48 hod. dle složitosti případů. Financujeme do 70% z ceny nemovitosti dle kvality zástavy a lokality. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky a úvěry na vše do 48 hodin

Půjčky a úvěry lze využít na vše. Na exekuce, konsolidaci, refinancování, oddlužení…. Ručeni je vhodnou nemovitosti popř. dr. bytem nebo pozemky. Působíme po celé České republice. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Poskytujeme od 50.000,- dle hodnoty nemovitosti. Finanční prostředky jsou vypláceny již do 48 hodin podle složitosti případu. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Podpis úvěrové dokumentace v místě bydliště klienta. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme ručitele. Nenahlížíme do registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Rychlá půjčka se zástavou do 48 hodin

Půjčky a úvěry jsou pro všechny klienty, kteří nechtějí nebo nemohou žádat v bance z důvodu negativního záznamu v registrech, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci a potřebují rychle hotovost nebo zaplatit své závazky popř. exekuce. Ručeni vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, pozemky i třetí osoby. Působíme po celé České republice. Nikam nejezdíte-přijedeme za vámi. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin dle složitosti případu. Poskytujeme od 50.000,- do 70% z tržní ceny (dle kvality a lokality zástavy). Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Bez poplatků předem. Bez registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Rychlé půjčky celá ČR na zástavu nemovitostí

Potřebujete peníze a banka Vám nepůjčí? Poskytneme Vám půjčku od soukromých investorů. Musíte vlastnit nemovitost i dr.byt. Vyplácíme zástavy i exekuce. Půjčka je od 50.000 Kč do 500.000 Kč Až na 20 let U nás neplatíte žádné poplatky předem. Podpis smlouvy v místě Vašeho bydliště. Schválení do 48 hodin. Potřebujete peníze a banka Vám nepůjčí? Poskytneme Vám půjčku od soukromých investorů. Musíte vlastnit nemovitost i dr.byt. Vyplácíme zástavy i exekuce. Půjčka je od 50.000 Kč do 500.000 Kč Až na 20 let U nás neplatíte žádné poplatky předem. Podpis smlouvy v místě Vašeho bydliště. Schválení do 48 hodin.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 774273579

Email: pujckynazastavunemovitosti@seznam.cz@

Rychlé půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti

Nabízíme půjčky a úvěry se zajištěním vhodné nemovitosti. Ručení je možné RD, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem, pozemky. Působíme po celé České republice. Vyřízení z pohodlí domova, nikam nejezdíte, přijedeme za Vámi. Jasné podmínky čerpání. Posouzení žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin. Vyžadujeme minimum podkladů. Poskytujeme od 50.000,- do 70% z ceny nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení. Bez poplatků předem. Bez ručitele. Bez registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Expres půjčka do 48 hodin na vše

Půjčky a úvěry jsou určeny všem, kteří potřebují rychle hotovost, zaplatit své závazky, exekuce popř. oddlužit. Ručeni vhodnou nemovitosti popř. družstevním bytem. Jsme tady pro vás 7 dní v týdnu po celých 24 hodin. Vyřízení z pohodlí domova. Expresní schválení a vyplacení finančních prostředků. Částky do 500.000,- jsou vypláceny do 48 hodin. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Právní servis a diskrétnost. Individuální přístup. Bez poplatků předem. Bez náhledu do registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

PŮJČKA NA ZÁSTAVU RODINNÉHO DOMU, BYTU, CHATY, POZEMKŮ

Půjčky a úvěry lze využít na vše. Na rekonstrukci, podnikání, oddlužení, refinancování, konsolidaci, exekuce …. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem, pozemky …. Nemovitost může být i třetí osoby. Působíme po celé České republice. Vyřízení z pohodlí domova. Částky do 500.000,- jsou vypláceny do 48 hodin. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Nezávazná konzultace zdarma. Jasné podmínky čerpání. Bez prověřování registrů. Bez prokazování příjmu. Žádné poplatky předem.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Rychlá půjčka se zástavou, peníze do 48 hodin

Rychlá půjčka s ručením nemovitosti i třetí osoby. Ručit lze rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem, komerčním objektem, pozemky. Posouzení žádosti a navrhnutí financování téměř okamžitě. Vyplacení finančních prostředků do 48 hodin v závislosti na složitosti případu. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Podání žádosti ON-LINE. Bez poplatků předem. Bez náhledu do registrů. Bez dokládání příjmu. Bez ručitele.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Nejrychlejší půjčky na zástavu RD, bytu, chaty, pozemků

Nabízíme rychlé a snadné půjčky oproti zástavě nemovitosti. Ručeni RD, bytem (družstevním), rekreačním objektem, komerčním objektem, pozemky. Vyžadujeme minimum podkladů. Podání žádosti vám nezabere víc jak 5 minut a to ON-LINE. Žádat můžete až do výše 70% z ceny nemovitosti. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě, o stavu průběhu schvalování vás průběžně informujeme. Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin. Splatnost až 20 let. Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení, konsolidaci a refinancování. Řešíme rovněž dluhy na nájmu.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: pujckyproostravu@seznam.cz

Půjčky rychle bez poplatku

Máte dluhy a nestačíte je splácet? Hrozí vám exekuce? Vlastníte nemovitost, družstevní byt, pozemky? Pak nám napište a my s tím už něco uděláme. Poskytujeme půjčky po celé ČR. Nikam jezdit nemusíte. Půjčujeme od 50.000 Kč – 500.000 Kč Bez poplatku, registru nedokládáte příjem.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 774273579

Email: zastavyvsem@seznam.cz

Půjčky a úvěry se zástavou RD, bytu, chaty, pozemků

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete rychle hotovost? V bance vám nepůjčí z důvodu negativního záznamu v registrech nebo nedostačujícího příjmu? ? Právě vám je určena naše půjčka. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky … -žádat můžete od 50.000,- do 70% z ceny nemovitosti -splatnost až 20 let s možnosti půjčku kdykoliv vrátit -možnost expresního čerpání do 48 hod. -vyžadujeme minimum podkladů -nevyžadujeme dokládání příjmu -nevybíráme žádné vstupní poplatky -nenahlížíme do registrů -nezkoumáme bonitu klienta -vyplácíme exekuce -odvrátíme dražby -provádíme oddlužení

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Expresní půjčky na zástavu, peníze do 48 hodin

Půjčky a úvěry jsou určeny všem, kteří potřebují rychle hotovost, mají možnost výhodně investovat, rozšířit podnikání, zaplatit své závazky, exekuce popř. oddlužit. Ručeni vhodnou nemovitosti popř. družstevním bytem, chatou, komerčním objektem, pozemky. Jsme tady pro vás 7 dní v týdnu po celých 24 hodin. Vyřízení z pohodlí domova. Poskytujeme až do výše 20.mil Kč. Expresní schválení a vyplacení finančních prostředků. Částky do 500.000,- jsou vypláceny do 48 hodin. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Právní servis a diskrétnost. Individuální přístup. Bez poplatků předem. Bez náhledu do registrů.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Férová půjčka se zástavou RD, bytu, chaty, pozemků

Nabízíme půjčky a úvěry na vše, na podnikání, oddlužení, konsolidaci, exekuce …. Ručeni RD, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem, pozemky. Financujeme od 50.000,- Kč až do 20.000.000,- Kč dle hodnoty zajištění. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Podání žádosti je ON-LINE. Podpis smlouvy v místě bydliště. Individuální přístup dle požadavků klienta. Vysoká míra schválených žádostí. Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin. Bez poplatků předem. Bez náhledu o registrů. Bez ručitele. Bez dokládání příjmu.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky na zástavu nemovitostí celá ČR

Pohodlné podání žádosti z pohodlí domova. Vysoká míra schválených žádostí. Nikam nejezdíte-přijedeme za vámi. Částky do 500.000,- jsou vypláceny do 48 hodin. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Konzultace zdarma. Poplatky předem nevybíráme. Registry neřešíme. Nevyžadujeme prokazování příjmu. Vyplácíme exekuce.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 774273579

Email: zastavyvsem@seznam.cz

Zástavy nemovitostí

Pohodlné podání žádosti z pohodlí domova. Ručení nemovitostí a byty. Vysoká míra schválených žádostí. Nikam nejezdíte-přijedeme za vámi. Částky do 500.000,- jsou vypláceny do 48 hodin. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Konzultace zdarma. Poplatky předem nevybíráme. Registry neřešíme. Nevyžadujeme prokazování příjmu.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 774273579

Email: zastavyvsem@seznam.cz

Půjčky od soukromých investorů

Nabízíme půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky…. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Každá žádost se řeší individuálně. Půjčujeme od 50.000 Kč do 500.000 Kč Vysoká úspěšnost schvalování. Podpis smlouvy v místě bydliště. Vyplacení fin. prostředků již do 48 hodin dle složitosti případu. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Nevybíráme poplatky předem. Konzultace zdarma. Podání žádosti je ON-LINE. Řešíme nadstandardní situace, vyplácíme exekuce, provádíme Nabízíme půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky…. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Každá žádost se řeší individuálně. Půjčujeme od 50.000 Kč do 500.000 Kč Vysoká úspěšnost schvalování. Podpis smlouvy v místě bydliště. Vyplacení fin. prostředků již do 48 hodin dle složitosti případu. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Nevybíráme poplatky předem. Konzultace zdarma. Podání žádosti je ON-LINE. Řešíme nadstandardní situace, vyplácíme exekuce, provádíme

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 774273579

Email: zastavyvsem@seznam.cz

Půjčky a úvěry na cokoliv, vyplácíme do 48 hodin

Nabízíme výhodné nebankovní půjčky na vše. Finanční prostředky lze využít opravdu na cokoliv, na podnikání, rekonstrukci, exekuce, oddlužení …. K posouzení a schválení žádosti vyžadujeme minimum podkladů. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,-Kč. Schválení a vyplacení půjčky již do 48 hodin. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti: rodinným domem, bytem i družstevním, komerčním objektem, chatou, pozemky …. kdekoliv na území ČR. Nabízíme individuální přístup, profesionální jednání. Jasné podmínky čerpání úvěru. Nevybíráme žádné poplatky předem!!!!

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky, úvěry a výkupy nemovitosti

Nabízíme rychlé půjčky a úvěry se zajištěním vhodné nemovitosti. Ručeni je možné rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem nebo pozemky. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, oddlužení, konsolidaci, refinancování popř. exekuce. Žádat můžete až do 70% z ceny nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Vyžadujeme minimum podkladů. Jednoduché podání žádosti. Rychlé vyřízení. V případě předlužení je možné využít výkupu nemovitosti s možnosti dlouhodobého nájmu. Váš byt i družstevní popř. rodinný dům vykoupíme a vy jej můžete nadále užívat. Máte možnost si v budoucnu byt/RD koupit zpět za stejnou cenu např. formou bankovní hypotéky. Výhodou je vyšší poměr poskytnuté částky, neplatíte žádné splátky z úvěru, ale pouze nájem.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Nabízíme nejrychlejší půjčky se zástavou

Půjčky a úvěry jsou pro všechny klienty, kteří nemohou nebo nechtějí žádat v bance z důvodu exekuce, nedostačujících příjmů, špatné bonity apod. Nabízíme půjčky od 50.000,- do 70% z hodnoty nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Ručeni rodinným domem,bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem, pozemky. Každou žádost řešíme individuálně pro maximální spokojenost klienta. Máme nejvyšší míru schválených žádostí. Nejjednodušší podání žádosti (ONLINE, emailem, SMS) Nejrychlejší schválení a vyplacení půjčky. Finanční prostředky můžete mít již do 48 hodin. Nevybíráme žádné poplatky předem, konzultace je zcela zdarma.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Zprostředkování půjček na zástavu nemovitostí

Nabízíme úvěry se zástavou nemovitostí. Ručit můžete RD,bytem v OV, družstevním bytem,chatou. Půjčujeme od 50.000 Kč do neomezené výše. Nebereme si žádné poplatky předem. Působíme po celé ČR. Vyřízení půjčky do 48 hodin. Snažíme se každému žadateli o půjčku nalézt co nejvýhodnější řešení. Poskytujeme konzultace zdarma.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 774273579

Email: zastavyvsem@seznam.cz

Rychlé půjčky se zástvou nemovitosti

Nabízíme půjčky a úvěry jsou určeny všem klientům, kteří potřebují rychle hotovost, mají možnost výhodně investovat, vyplatit své závazky a exekuce. Půjčky jsou vhodné i pro začínající podnikatele pro rozjezd nebo rozšíření svého podnikatelského záměru. Ručeni RD, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem…. Žádat můžete až do 20.000.000,- Kč na dobu 20 let. Možnost předčasného splacení. Jednoduché podání žádosti online. Vyžadujeme minimum podkladů. Posouzení a zpracování žádosti do 24 hodin. Možnost expresního čerpání již do 48 hod. od dodání podkladů. Podpis smlouvy v místě bydliště klienta. Působíme po celé ČR. Nevybíráme žádné poplatky předem, konzultace je zcela zdarma !!!!

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Půjčky se zástavou na vše, na podnikání, oddlužení

Nabízíme půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti. Finanční prostředky je možné použít na vše, na sny, investici, podnikání, rekonstrukci, konsolidaci, refinancování, exekuce ….. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem. Vyřízení úvěru je již do 48 hodin od dodání podkladů emailem, SMS, poštou. Žádat můžete od 50.000,- Kč až do 20.000.000,- Kč. Dobu splatnosti si můžete rozvrhnout až na 20 let s možnosti předčasného splacení. Podpis smluv v místě bydliště klienta. Působíme po celé České republice. Nevybíráme žádné vstupní poplatky, konzultace je zcela zdarma.

Jméno: Renáta Skočková

Telefon: 608795747

Email: uverovapohotovost@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace