"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Rostislav Vašečka (777412221, info@vyplacenidrazeb.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Rostislav Vašečka

Poskytovatel: Rostislav Vašečka

Maximální částka

Sídlo

5,000,000 Kč

Olomouc, Olomoucký kraj, 779 01

Telefonní číslo

777412221

info@vyplacenidrazeb.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Rostislav Vašečka nabízí následující produkty

Půjčky bez poplatku předem - 10 až 20 tisíc korun

Půjčky 10 - 20 tisíc – pracovní poměr a trvalé bydliště v okrese Olomouc, 50 - 250 tisíc – zástava nemovitostí, 250.000 - 2.000.000 Kč – vyplacení dražeb, exekucí a nevhodných zástav. Nebereme žádné poplatky předem. Odměnu si účtujeme až z vyřízených a vyplacených peněz. V případě zájmu nás kontaktujte.

Jméno: Rostislav Vašečka

Telefon: 777402416

Email: vyplacenidrazeb@seznam.cz

Půjčky bez poplatků na vyplacení exekucí a jiných dluhů

Nabízíme Vám rychlé vyplacení exekucí, dražeb či nevhodných zástav na Vaší nemovitosti formou dlouhodobého zpětného leasingu s nízkými bankovními splátkami, nebo dlouhodobého bankovního či nebankovního úvěru se splatností až na dobu 30-ti let. Peníze jsme schopni vyplatit co nejdříve a zabránit tak dalšímu narůstání úroků a smluvních pokut, zachráníme Vaší nemovitost před dražbou. Vše závisí na individuálních potřebách klienta, míře zatížení nemovitosti a na tržní hodnotě nemovitosti.

V rámci našich služeb zajistíme kompletní právní, poradenský a ekonomický servis. Dále zajistíme na naše náklady bankovní odhady nemovitosti, listy vlastnictví, nabývací tituly, prohlášení – vyčíslení pohledávek(exekutorské úřady, instituce a společnosti, atd.). Ke každému z klientů přistupujeme individuálně dle jeho potřeb(výše měsíční splátky, doba splacení, výše úvěru, atd.).

Neřešíme registr neplatičů ani měsíční příjem. Působíme po celé ČR a dojedeme za vámi. Za naše služby neplatíte žádné poplatky předem.

Jméno: Rostislav Vašečka

Telefon: 777412221

Email: info@vyplacenidrazeb.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace