"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Šárka Mašková (603875417, sarka.maskova12@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Šárka Mašková

Poskytovatel: Šárka Mašková

Maximální částka

Sídlo

200,000 Kč

Plzeň, Plzeňský kraj, 301 00

Telefonní číslo

603875417

sarka.maskova12@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Šárka Mašková nabízí následující produkty

Nejdostupnější půjčka pro OSVČ, podnikatele na trhu - Stačí zavolat nebo napsat

Nejdostupnější půjčka pro OSVČ, podnikatele na trhu.

Odmítla Vás banka z důvodu 0 zisku na DP? Nevadí, my zisk neřešíme. Máme pro Vás více nabídek. Půjčku pouze na občanský průkaz pokud máte platný ŽL. Schválení se dozvíte obratem pouze na údaje po telefonu. Peníze na Váš účet do 2 dnů. Vyzkoušejte a uvidíte sami jak je to snadné. Měsíční splátky, opakovaně můžete čerpat další peníze. Pište, zavoláme Vám, vyřízení zcela zdarma.

Pracujeme pro oblasti : Praha, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Budějovický, Ústecký kraj. Pište nebo volejte, domluvíme se na podrobnostech.

Jméno: Šárka Mašková

Telefon: 603875417

Email: sarka.maskova12@seznam.cz

Peníze pro všechny - Využijte této nabídky, schválíme bez omezení

Určena jednoznačně klientům, kteří neuspěli v bankách i nebankovním sektoru. Půjčíme Vám 8 000 až 200 000 Kč. Živnostníkům do 300 000 Kč. Na dobu 54 měsíců. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás nevadí. A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut od podání vaší žádosti. Komu je úvěr určen: - zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní - důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) - OSVČ, podnikatelé do 300 000 Kč.

Výhody: Poplatky neplatíte - bez poplatků předem i po vyplacení peněz, nevoláte na drahé linky. Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem.

Garance: nejrychlejší vyplacení v den žádosti. Zanechte na sebe kontakt a (rodné číslo), my vám zavoláme zpět. Vyhodnotíme vaši žádost po telefonu a pak se scházíme na podpis smlouvy. Půjčujeme PO-NE 8-21 hodin.

Jméno: Šárka Mašková

Telefon: 603875417

Email: sarka.maskova12@seznam.cz

Peníze bez potvrzení příjmů - Schválením projde každý

Půjčky pro všechny zaměstnané, důchodce a OSVČ !Bez zbytečného papírování, bez poplatků, vyřízení zcela zdarma. Schválení se dozvíte obratem, klientský servis, v případě ztráty zaměstnání, nebo nemoci odklad splátek zdarma.

Pracujeme rychle, spolehlivě a profesionálně. Peníze na Váš účet do druhého dne. Pište, zavoláme Vám. Neplaťte nikde žádné poplatky a nevolejte na drahé linky - tam se hotovosti nedočkáte. Nenechte se oklamat. Pracujeme pro oblasti : Praha, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Budějovický, Ústecký kraj - pokud se nacházíte v některém ze zmíněných krajů, tak mi napište na email nebo zavolejte na mobil. Vše ostatní již dořešíme osobně. Tak, aby to bylo co nejrychlejší.

Jméno: Šárka Mašková

Telefon: 603875417

Email: sarka.maskova12@seznam.cz

Praha, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Budějovický, Ústecký kraj

Nabízíme vyřízení půjčky pro zaměstnané, důchodce a OSVČ. Výsledek obratem po telefonu, měsíční splátky, bezplatný odklad splátek až na 3 měsíce při ztrátě zaměstnání, nebo nemoci. Tato nabídka je platná pro následující oblasti: Praha, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Budějovický, Ústecký kraj. Kompletní servis zcela zdarma. Pro stálé klienty zvýhodněné podmínky. Bez omezení věku. Pište, zavoláme Vám. Peníze obratem na Vašem účtu.

Jméno: Šárka Mašková

Telefon: 603875417

Email: sarka.maskova12@seznam.cz

Jsem tady pro vás - Ozvěte se a zařídím vám finance

Potřebujete hotovost rychle. Tak nám zavolejte, nebo napište. Pomohu následujícím skupinám žadatelů: Zaměstnanci, důchodci , OSVČ, cizinci s trvalým pobytem, pro mladé již od 18let, důchodci do 70 let, pro všechny bez ručení. Podmínky: Bez ručení majetkem, stačí pouze když máte pravidelné příjmy. Schválení se dozvíte obratem po telefonu, Peníze do druhého dne na Váš účet. Výhodné předčasné splacení s odečtem úroků.

V případě ztráty zaměstnání, nebo nemoci zdarma odklad, nebo snížení splátek. U OSVČ neřešíme zisk, ale stačí Vám pouze obrat. Pište, zavoláme Vám a vše vyřídíme bez poplatku.

Jsem tady pro vás a připravena vám pomoci. A´t již je vaše situace jakkoliv bezvýchodná, vždy se snažím najít to nejlepší a nejrychlejší řešení.

Jméno: Šárka Mašková

Telefon: 603875417

Email: sarka.maskova12@seznam.cz

Půjčky pro OSVČ, podnikatele a s.r.o. - Když neplatí zákazníci, faktury po splatnosti

Jste podnikatel, ale vaši zákazníci vám nezaplatili nebo máte faktury po datu splatnosti? Potom vám pomohu. Mé výhody jsou následující:

 • bez poplatků, vedení i vyřízení půjčky zdarma
 • záznam v registru nevadí - posouzení individuální
 • stačí hrubý obrat , můžete být i ve ztrátě
 • při řádném splácení lze půjčku navýšit
 • bezplatný odklad splátek
 • možnost odpisu úroků z daní
 • vyřízení a vyplacení peněz do 24 hodin
 • účel půjčky neřešíme
 • možnost předčasného splacení zdarma
 • jasná a jednoduchá smlouva
 • vyřízení půjčky z pohodlí vašeho domova online
 • férové jednání

Jméno: Šárka Mašková

Telefon: 603875417

Email: sarka.maskova12@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace